0

Niech odpoczywa i wraca na ligę! ;)

0

Bardzo dobra decyzja! Bardzo chciałam zobaczyć go w tym meczu, ale oczywiście przed kontuzją. W takiej sytuacji oczywistym jest, że musi odpocząć i wrócić gotowy na mecz ligowy :)

0

Jak to Villa :) On już nie raz strzelał piękne gole ;D

0

Ney! :D

0

Ach ta nasza obrona... -.-

0

O nieee. 1:1

0

Najważniejsze, żeby obyło się bez kontuzji. Niech spokojnie wygrają mecz i wrócą do Barcelony :P VeB!

0

Jaki wstyd :D

0

Jest i Pan wszystko wiedzący, jeśli chodzi o Cesca... Ja myślę, że Fabregasowi nawet przez myśl nie przeszło, żeby odejść z Barcelony. Nie po to tyle czasu się starali o transfer, żeby tak lekko go puścić. Mam nadzieję, że Cesc zostanie w Barcelonie do końca kariery, która jest jeszcze długa :)

0

Ta jasne. Masche zostaje! :D

0

Brawo! :D

0

No fajnie, jakby jeszcze Ney strzelił :) Ma jeszcze 10 min. także wszystko możliwe :D

0

Pinto jaki refleks! :P

0

Uwielbiam te gole Adriano! :D

0

Golazoooo!

0

Ajjj czemu to nie wpadło :C

0

Żeby tak grali w najważniejszych meczach sezonu, a będzie pięknie ;D

0

Ale akcja i gol! :D

0

Cesc zostaje i koniec, kropka. :D

0

Man nadzieję, że to nic poważnego :)

0

A przy Neymarze... xD Ten co ciągle go faulował :P

0

i wylądowali ;D

0

To co niektórzy piszą, to aż się wierzyć nie chce...

0

Szkoda... :/ Chciałam, żeby Bayern wygrał.

0

No i za chwilę będzie lądować :D

0

50 km. i "Tata" w Barcelonie ;D

0

Smutno się robi, jak się patrzy na Guardiole, który jest po stronie przeciwnika. :( Albo Thaigo w koszulce Bayernu, który cieszy się po strzelonej bramce swojemu byłemu klubowi... :/

0

Nie jest źle... Pierwszy mecz, skład można powiedzieć rezerwowy, na mega silny Bayern w gazie :)

0

kurde :/

0

Thiago ciągle zaciesza.... -.-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?