Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech odpoczywa i wraca na ligę! ;)
0
Bardzo dobra decyzja! Bardzo chciałam zobaczyć go w tym meczu, ale oczywiście przed kontuzją. W takiej sytuacji oczywistym jest, że musi odpocząć i wrócić gotowy na mecz ligowy :)
0
Jak to Villa :) On już nie raz strzelał piękne gole ;D
0
Ney! :D
0
Ach ta nasza obrona... -.-
0
O nieee. 1:1
0
Najważniejsze, żeby obyło się bez kontuzji. Niech spokojnie wygrają mecz i wrócą do Barcelony :P VeB!
0
Jaki wstyd :D
0
Jest i Pan wszystko wiedzący, jeśli chodzi o Cesca... Ja myślę, że Fabregasowi nawet przez myśl nie przeszło, żeby odejść z Barcelony. Nie po to tyle czasu się starali o transfer, żeby tak lekko go puścić. Mam nadzieję, że Cesc zostanie w Barcelonie do końca kariery, która jest jeszcze długa :)
0
Ta jasne. Masche zostaje! :D
0
Brawo! :D
0
No fajnie, jakby jeszcze Ney strzelił :) Ma jeszcze 10 min. także wszystko możliwe :D
0
Pinto jaki refleks! :P
0
Uwielbiam te gole Adriano! :D
0
Golazoooo!
0
Ajjj czemu to nie wpadło :C
0
Żeby tak grali w najważniejszych meczach sezonu, a będzie pięknie ;D
0
Ale akcja i gol! :D
0
Cesc zostaje i koniec, kropka. :D
0
Man nadzieję, że to nic poważnego :)
0
A przy Neymarze... xD Ten co ciągle go faulował :P
0
i wylądowali ;D
0
To co niektórzy piszą, to aż się wierzyć nie chce...
0
Szkoda... :/ Chciałam, żeby Bayern wygrał.
0
No i za chwilę będzie lądować :D
0
50 km. i "Tata" w Barcelonie ;D
0
Smutno się robi, jak się patrzy na Guardiole, który jest po stronie przeciwnika. :( Albo Thaigo w koszulce Bayernu, który cieszy się po strzelonej bramce swojemu byłemu klubowi... :/
0
Nie jest źle... Pierwszy mecz, skład można powiedzieć rezerwowy, na mega silny Bayern w gazie :)
0
kurde :/
0
Thiago ciągle zaciesza.... -.-