Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak ja nie lubię Włochów :/ niech Urugwaju to wygra! :)
4
Jak PSG go nie nie chce, to już nikt go nie kupi i będzie nas irytował swoimi "wrzutkami"... :/ Szkoda, bo mogliśmy za niego dostać trochę kasy, a tak za rok pewnie odejdzie za darmo.
0
Dzięki Alves. Przez niego straciłam resztki nadziei :(
0
No mi też, bo lubię Chile. Ale większy sentyment mam do Canarinhos już od dziecka ;)
1
W 1/8 jestem za Meksykiem i Brazylią :D
1
Brawo Iniesta! :D
Co do Villi, to mógłby jeszcze zagrać w tych 3 meczach, żeby mieć piękną liczbę 100 występów w koszulce La Roja.
7
Sprzedać Pedro, a Alexisa zostawić!
5
Kurde... Mam nadzieję, że jak wróci z Brazylii, to Enrique go przekona żeby został. Chociażby na jeszcze jeden rok. :(
1
I bardzo dobrze!
6
Nie! Absolutnie nie. "Barça jest gotowa sprzedać Chilijczyka, ale za minimum 25 milionów euro" Boże kochany...
0
Niezłe jaja xD To się kibice zdziwili :D
32
Bo co? Bo Iran murował bramkę całym zespołem i raz miał super kontrę?
Żadne tłumaczenie, a Portugalia zagrała badziewny mecz. Ba, dwa badziewne mecze.
1
Szkoda tego remisu USA, ale o tym już pisałam po meczu w innym temacie ;)
3
Też liczę na remis w meczu Niemcy - USA. :)
Amerykanie zasłużyli na wyjście z grupy! :D
5
Kuźwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!
Portugalia to już powinna manatki pakować! Zagrali gówniany mecz w odróżnieniu od USA. Pierwszy gol na farcie, po "pięknej" asyście Amerykanina :/ I jeszcze wje*ali im w ostatnich sekundach... Porażka.
A sędzie to mógł kuźwa 10 min dodać, a co! 3, góra 4 minuty, a ten dowalił 5!
Amerykanie zagrali świetne spotkanie i zasłużyli sobie na 3 pkt. Jestem mega złaaa.
18
Brawo dla Messiego i Romero.
Ale piłkarze Argentyny, weźcie się za lepszą grę! ;)
6
Ludzie z Madrytu to hipokryci!
Sukces Hiszpanii przez ostatnie 6 lat, to głównie zasługa genialnych piłkarzy z Barcelony. Wtedy królowała Barca, królowała też cała reprezentacja Hiszpanii.
Teraz co, wina selekcjonera i piłkarzy Barcelony, bo był ich marionetką? Co pokazał w tych dwóch meczach Casillas, Ramos i Alonso? Nic. Odpie*rzali jedną wielką maniane! Ale lepiej zrzucić winę na starych i słabych piłkarzy Blaugrany i dodać do tego Del Bosque, przecież ich piłkarze tacy super.
1
Boże kochany...
Tonący brzytwy się chwyta.
2
I człowiekowi natychmiast poprawia się humor xD
0
Brawo dziewczyny! :D
45
Jeszcze nie miał styczności z Mou w szatni, a już pajacuje xD
0
Mimo, że Messi nie zagrał wielkiego meczu, to i tak na tle całej drużyny razem z bramkarzem byli najlepsi. Leo znowu został bohaterem i po raz kolejny dał 3 pkt. swojej reprezentacji. Ale w kolejnym meczu muszą wszyscy zagrać dobre spotkanie.
1
A bierzcie go! ;)
1
Brawo Ghana! Tak blisko było do zwycięstwa nad Niemcami :D
Za to kocham futbol
0
Messi po raz kolejny bohaterem Argentyny!! :D
Ale mimo wszystko jestem zawiedziona grą Albicelestes w tych dwóch meczach :/
Ale brawo dla Leo, cały mecz czekałam, żeby przyłożył z daleka! :P
0
Już mnie mega męczą te wszystkie newsy dotyczące Xaviego. :/
Te gazety tak o wszystkim piszą i wiedzą, jakby siedzieli mu w głowie, mieli podsłuch w każdym telefonie i biurach klubu... No bez przesady.
Ja nadal mam nadzieję, że Xavi zostanie. A jak nie to czekam tylko i wyłącznie na oficjalne potwierdzenie samego piłkarza, albo klubu.
Te wszystkie plotki to o kant dupy rozbić.
0
Podoba mi się, jak Brazylijczycy na niego gwiżdżą, za to co powiedział :)
4
"To przecież Iniesta jest jednym z odpowiedzialnych za klęskę Hiszpanii" trzymajcie mnie, bo nie wytrzymam!! Iniesta jako jedyny trzymał poziom w tych meczach, jako jedyny próbował coś zrobić. Gdzie ty masz oczy? -.-
9
Fajnie jakby do nas zawitał, ale... Obrońca to priorytet!
A po drugie życzę Luisowi i całemu Urugwajowi zwycięstwa w meczu z Włochami :)
0
Hiszpanie mają znakomitych piłkarzy. :D Szybko się pozbierają po tych mistrzostwach i jeszcze pokażą, że są świetna reprezentacją, ale już z innymi piłkarzami w składzie :)
PS. Costa niech spieprza z reprezentacji Hiszpanii. Kompletnie tam nie pasuje i jeszcze zabiera miejsce innym...