3

Jak ja nie lubię Włochów :/ niech Urugwaju to wygra! :)

4

Jak PSG go nie nie chce, to już nikt go nie kupi i będzie nas irytował swoimi "wrzutkami"... :/ Szkoda, bo mogliśmy za niego dostać trochę kasy, a tak za rok pewnie odejdzie za darmo.

0

Dzięki Alves. Przez niego straciłam resztki nadziei :(

0

No mi też, bo lubię Chile. Ale większy sentyment mam do Canarinhos już od dziecka ;)

1

W 1/8 jestem za Meksykiem i Brazylią :D

1

Brawo Iniesta! :D
Co do Villi, to mógłby jeszcze zagrać w tych 3 meczach, żeby mieć piękną liczbę 100 występów w koszulce La Roja.

7

Sprzedać Pedro, a Alexisa zostawić!

5

Kurde... Mam nadzieję, że jak wróci z Brazylii, to Enrique go przekona żeby został. Chociażby na jeszcze jeden rok. :(

1

I bardzo dobrze!

6

Nie! Absolutnie nie. "Barça jest gotowa sprzedać Chilijczyka, ale za minimum 25 milionów euro" Boże kochany...

0

Niezłe jaja xD To się kibice zdziwili :D

32

Bo co? Bo Iran murował bramkę całym zespołem i raz miał super kontrę?
Żadne tłumaczenie, a Portugalia zagrała badziewny mecz. Ba, dwa badziewne mecze.

1

Szkoda tego remisu USA, ale o tym już pisałam po meczu w innym temacie ;)

3

Też liczę na remis w meczu Niemcy - USA. :)
Amerykanie zasłużyli na wyjście z grupy! :D

5

Kuźwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!
Portugalia to już powinna manatki pakować! Zagrali gówniany mecz w odróżnieniu od USA. Pierwszy gol na farcie, po "pięknej" asyście Amerykanina :/ I jeszcze wje*ali im w ostatnich sekundach... Porażka.
A sędzie to mógł kuźwa 10 min dodać, a co! 3, góra 4 minuty, a ten dowalił 5!
Amerykanie zagrali świetne spotkanie i zasłużyli sobie na 3 pkt. Jestem mega złaaa.

18

Brawo dla Messiego i Romero.
Ale piłkarze Argentyny, weźcie się za lepszą grę! ;)

6

Ludzie z Madrytu to hipokryci!
Sukces Hiszpanii przez ostatnie 6 lat, to głównie zasługa genialnych piłkarzy z Barcelony. Wtedy królowała Barca, królowała też cała reprezentacja Hiszpanii.
Teraz co, wina selekcjonera i piłkarzy Barcelony, bo był ich marionetką? Co pokazał w tych dwóch meczach Casillas, Ramos i Alonso? Nic. Odpie*rzali jedną wielką maniane! Ale lepiej zrzucić winę na starych i słabych piłkarzy Blaugrany i dodać do tego Del Bosque, przecież ich piłkarze tacy super.

1

Boże kochany...
Tonący brzytwy się chwyta.

2

I człowiekowi natychmiast poprawia się humor xD

0

Brawo dziewczyny! :D

45

Jeszcze nie miał styczności z Mou w szatni, a już pajacuje xD

0

Mimo, że Messi nie zagrał wielkiego meczu, to i tak na tle całej drużyny razem z bramkarzem byli najlepsi. Leo znowu został bohaterem i po raz kolejny dał 3 pkt. swojej reprezentacji. Ale w kolejnym meczu muszą wszyscy zagrać dobre spotkanie.

1

A bierzcie go! ;)

1

Brawo Ghana! Tak blisko było do zwycięstwa nad Niemcami :D
Za to kocham futbol

0

Messi po raz kolejny bohaterem Argentyny!! :D
Ale mimo wszystko jestem zawiedziona grą Albicelestes w tych dwóch meczach :/
Ale brawo dla Leo, cały mecz czekałam, żeby przyłożył z daleka! :P

0

Już mnie mega męczą te wszystkie newsy dotyczące Xaviego. :/
Te gazety tak o wszystkim piszą i wiedzą, jakby siedzieli mu w głowie, mieli podsłuch w każdym telefonie i biurach klubu... No bez przesady.
Ja nadal mam nadzieję, że Xavi zostanie. A jak nie to czekam tylko i wyłącznie na oficjalne potwierdzenie samego piłkarza, albo klubu.
Te wszystkie plotki to o kant dupy rozbić.

0

Podoba mi się, jak Brazylijczycy na niego gwiżdżą, za to co powiedział :)

4

"To przecież Iniesta jest jednym z odpowiedzialnych za klęskę Hiszpanii" trzymajcie mnie, bo nie wytrzymam!! Iniesta jako jedyny trzymał poziom w tych meczach, jako jedyny próbował coś zrobić. Gdzie ty masz oczy? -.-

9

Fajnie jakby do nas zawitał, ale... Obrońca to priorytet!
A po drugie życzę Luisowi i całemu Urugwajowi zwycięstwa w meczu z Włochami :)

0

Hiszpanie mają znakomitych piłkarzy. :D Szybko się pozbierają po tych mistrzostwach i jeszcze pokażą, że są świetna reprezentacją, ale już z innymi piłkarzami w składzie :)
PS. Costa niech spieprza z reprezentacji Hiszpanii. Kompletnie tam nie pasuje i jeszcze zabiera miejsce innym...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?