Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To znaczy, że może odejść za darmo?? Hahahahaha xD
FC Barcelona - najlepsze promocje na rynku transferowym...
0
No to stało się. Albicelestes w finale! :D
Mecz nie porwał, ale dla mnie był lepszy niż ten pierwszy półfinałowy... Tam po 30 min. było po meczu i nie było na co patrzeć. Tutaj jedna świetna okazja mogła dać gola i przesądzić o wyniku.
Cieszę się, że Argentyńczycy wygrali w karnych i zagrają w finale. Świetny mecz Mascherano i świetny Romero w karnych ;) Niestety Messi się nie popisał w tym meczu :/
Oby teraz wypełnić założenia w 100% i wygrać w niedzielę finał. Vamos Argentina!
0
Niestety nie każdy piłkarz może grac w pierwszym zespole. Życzę mu dużo szczęścia i świetnych występów w Żółtej Łodzi Podwodnej u boku swojego brata. :)
1
Ja nadal wierzę, że jednak zostanie.
Ale jeśli miałby już naprawdę odejść, to fajnie, że do NY a nie Kataru...
11
Jestem za Argentyną od samego początku. Liczę, że pokonają dzisiaj Holendrów, których bardzo nie lubię i w finale pokonają Niemców, których też nie lubię.
Vamos Messi, Vamos Argentina!
2
Brałam pod uwagę fakt, że Brazylijczycy mogą przegrać, ale bramką, dwiema... Ale gdyby mi ktoś powiedział, że Niemcy pokonają ich 7:1 (!) w półfinale (!!) gdzie grają cztery najlepsze drużyny na świecie, to bym wyśmiała.
Do 10 min. grali fajnie i przyjemnie dla oka. Stracili bramkę i myślę: odrobią. Ale to co się działo od 20 do 30 minuty... Co to kurde blaszka było? Jakaś totalna sieczka!
Szkoda mi Brazylijczyków, a najbardziej ich kibiców. Po którejś bramce taki chłopiec w okularach tak bardzo się rozpłakał...
Nie lubię Niemców i mam nadzieję, że przegrają w finale, najlepiej z Argentyną.
3
Kuźwa, ale żeby trenować nie mógł?! To już jest chamstwo.
1
To niech sobie już szykuje miejsce na trybunach. Ludzie, niech go sprzedadzą z kilkoma innymi, którzy zajmują miejsce, a nie...
0
Po przeczytaniu tytułu wybuchnęłam śmiechem xD
9
90 mln O.o Boże kochany...
2
Już 3 zawodniczki odeszły z klubu... Zadzwonię, może mnie wezmą :D
4
"W mojej głowie znajduje się jedynie Barça i mam nadzieję pozostać w klubie" Ja również mam ogromną nadzieję, że Adriano zostanie :)
1
Oby tak dalej :D 20 mln hahaha
5
Juventus jest mega smieszny :D
1
Pewnie, dajmy go już teraz za darmo, po co czekać rok.
W ogóle to sprzedać go definitywnie, tak samo Bojana, Tello, Afellaya i Dos Santosa.
2
Odejście Adriano?! Poj*bało ich już do reszty?!!!
1
Zubiemu to wszyscy uciekają, albo transfery niewykonalne :D
4
Super sprawa :D Brawo Barca! Brawo Maciek!
3
Nie mogę się doczekać, żeby go obejrzeć! :D
23
No i co tego, że Casillas był/jest kapitanem. Puyol zasługuje na to jak nikt inny ;)
0
Śmieszne są te pieniądze...
0
Miejsce w składzie trzeba sobie wywalczyć, a nie grać za nazwisko...
8
Pozbyć się Pedro i Tello!
Alexisa zostawić i będziemy mieć jego, Leo, Neymara i Suareza (jeśli faktycznie przyjdzie) i jest jeszcze Deulofeu.
0
No to dzisiaj odpowiedział dziadkowi ;)
Bardzo dobry mecz Leo :D
0
Bravo, witamy w najlepszym klubie świata! :D
6
Wcale mnie nie dziwi to, że według Marci jest zawiedziony Fabregasem i Pique. :D
"Vicente jest natomiast zadowolony z postawy Torresa i Sergio Ramosa"
Ahahahahahahaha xD
4
Chyba nikt z kibiców Barcelony nie chce widzieć figo grającego w koszulce blaugrany ;)
2
Teraz jestem jeszcze bardziej za Kostaryką! :D
1
Kurde, liczyłam na WKS :/
Co sądzicie o tym karnym? Jak dla mnie, to Samaras sam się wypieprzył.
1
Suarez znowu atakuje :D Jego żona musi być nieźle przez niego pogryziona xD
Włosi sie doigrali, naprzód Urugwaj!