0

gooool w końcu!

4

Zachowanie Alvesa na boisku mnie tak irytuje, że to się w głowie nie mieści.

1

Boże mój najdroższy... Jak już się czegoś takiego na bramkę nie zamienia, to ja nie mam pytań.

1

Bardzo bym chciała zobaczyć taki skład: Bravo; Montoya, Bartra, Mathieu, Adriano; Masche, Xavi, Rakitic; Sandro, Messi, Neymar.

1

Może Adriano znowu nam zapewni 3 pkt. swoim genialnym uderzeniem z daleka? :D

0

o mało co zawał... :/

0

Bardzo mnie cieszy, że Bartra zagra od początku, natomiast smuci odesłanie na trybuny Martina... :/
Vamos Barca! Po 3 punkty. :)

1

Komplet punktów kompletem... Ale może zamiast wybiegać w przyszłość, najlepiej będzie się skupić na najbliższym meczu i tak do celu?
W każdej chwili można stracić punkty, więc nie ma co gdybać.

1

No to teraz niech sobie strzeli Messi :D

0

gooool Sandrooo :D

0

Łooooo co za goooolazo!

0

O mamo... co to było Leo? :D

0

Noooo w końcu!
brawo Neymar, brawo Messi!

0

No weź Neymar. :D

0

Czemu nie uderzał na bramkę :/

2

Jezusie kochany...

0

Kuźwa człowieku ogarnij, nie pisałam o jego grze. -.-

0

Ney się pokazał...

1

Podoba mi się skład ;)
Vamos!

0

Fajnie, jakby Messi wbił pierwsze dwa gole :D

8

Ja tam go lubię i jak już wiele razy pisałam, nie mam do niego żalu za nieudany sezon.
Facet miał pecha, a ja życzę mu jak najlepiej w reprezentacji Argentyny ;)

0

Szkoda, że bez Martina :/

0

Chciałabym taki skład:
Ter Stegen, Alves, Pique, Bartra, Adriano; Rakitic, Xavi, Rafinha; Neymar, Messi, Munir. ;)

0

Mam nadzieję, że i tak zagra Montoya.

4

3 pkt. zdobyte, to teraz czas na derby. :)
Trzymam kciuki za Atletico i liczę na ich zwycięstwo, ewentualnie remis :P

1

No w końcu kuźwa mać.

4

Co ten sędzia kur*a odpiehdala?!

0

Suarez :D czekamy na ciebie!

0

Co tam się dzieje... Tyle kuźwa okazji :/

0

Nie czaje, czego beczycie z tym Montoyą. Dajcie facetowi czas, on gra pierwsze oficjalne minuty...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?