Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gooool w końcu!
4
Zachowanie Alvesa na boisku mnie tak irytuje, że to się w głowie nie mieści.
1
Boże mój najdroższy... Jak już się czegoś takiego na bramkę nie zamienia, to ja nie mam pytań.
1
Bardzo bym chciała zobaczyć taki skład: Bravo; Montoya, Bartra, Mathieu, Adriano; Masche, Xavi, Rakitic; Sandro, Messi, Neymar.
1
Może Adriano znowu nam zapewni 3 pkt. swoim genialnym uderzeniem z daleka? :D
0
o mało co zawał... :/
0
Bardzo mnie cieszy, że Bartra zagra od początku, natomiast smuci odesłanie na trybuny Martina... :/
Vamos Barca! Po 3 punkty. :)
1
Komplet punktów kompletem... Ale może zamiast wybiegać w przyszłość, najlepiej będzie się skupić na najbliższym meczu i tak do celu?
W każdej chwili można stracić punkty, więc nie ma co gdybać.
1
No to teraz niech sobie strzeli Messi :D
0
gooool Sandrooo :D
0
Łooooo co za goooolazo!
0
O mamo... co to było Leo? :D
0
Noooo w końcu!
brawo Neymar, brawo Messi!
0
No weź Neymar. :D
0
Czemu nie uderzał na bramkę :/
2
Jezusie kochany...
0
Kuźwa człowieku ogarnij, nie pisałam o jego grze. -.-
0
Ney się pokazał...
1
Podoba mi się skład ;)
Vamos!
0
Fajnie, jakby Messi wbił pierwsze dwa gole :D
8
Ja tam go lubię i jak już wiele razy pisałam, nie mam do niego żalu za nieudany sezon.
Facet miał pecha, a ja życzę mu jak najlepiej w reprezentacji Argentyny ;)
0
Szkoda, że bez Martina :/
0
Chciałabym taki skład:
Ter Stegen, Alves, Pique, Bartra, Adriano; Rakitic, Xavi, Rafinha; Neymar, Messi, Munir. ;)
0
Mam nadzieję, że i tak zagra Montoya.
4
3 pkt. zdobyte, to teraz czas na derby. :)
Trzymam kciuki za Atletico i liczę na ich zwycięstwo, ewentualnie remis :P
1
No w końcu kuźwa mać.
4
Co ten sędzia kur*a odpiehdala?!
0
Suarez :D czekamy na ciebie!
0
Co tam się dzieje... Tyle kuźwa okazji :/
0
Nie czaje, czego beczycie z tym Montoyą. Dajcie facetowi czas, on gra pierwsze oficjalne minuty...