0

Niech już Alves skończy, bo jak widzę cholerka te jego "wrzutki" to mnie strzela...

0

Szkoda mi Montoi... W dzisiejszym meczu mógłby spokojnie zagrać. :/

0

Nie ma to jak strzelać jaki będzie skład jeszcze przed podaniem listy powołanych...

0

To taki Busquets i Iniesta, którzy powiedzmy sobie szczerze nie zachwycili w zeszłym sezonie formą zostali nominowani, a Messi - drugi strzelec La Liga i piłkarz, który na tle całego zespołu się wyróżniał nie został nominowany...

0

Najlepsze co może być, to sobota godzina 20 :D
Zmiana jak najbardziej dobra.

0

Liczę, że w GD wyjdzie w podstawowym składzie.

2

Piłkarze dali im tyle szczęścia zdobywając te wszystkie mistrzostwa w ciągu ostatnich 6 lat, a ci nędzni "kibice" się tak pięknie odwdzięczają... :/

0

Trzymam kciuki za Argentynę :D

11

Najważniejsze, żeby był szczęśliwy :) Powodzenia El Guaje!

2

Munir, czemu żeś nie podawał?!

0

Jak nie szło, to nie szło. A teraz już 0:2 :D

0

Goooooool Leooooo :D

0

Boże... Co to było???

1

Boże... Tyle czasu oglądać jego głupie wrzutki i irytujące zachowanie na boisku. I jego tragiczną gre.

0

Te śmieszne gazeciska zawsze zrobią z igły widły. Wiecznie gdzieś szukają problemu.

0

Jeśli w tym jest choć trochę prawdy, to nie powiem, byłoby genialnie :)

3

No i bardzo dobrze. Jestem wdzięczna za wszystko to co zrobił dla klubu, ale jego czas się u nas skończył.

0

Alveeeees!! -.-

0

Wejdzie Generał! :D

0

Koszmar rzutów rożnych sprzed roku powrócił..? :/

0

Alves najpierw dał "popis", później wolny i gol... Ogarnąć się!!!

0

Ile człowiek jest wstanie tolerować tak katastrofalną grę Pedro? :/

0

No to po zwycięstwo ;) Vamos!

33

Ale strzelając gole też pomagasz drużynie :D

1

No i Leoooo po raz kolejny :D

0

No to Leo się nareszcie doczekał podania :D Mamy 400 gola

0

Ech... Gdyby to Leo dostawał takie piły

0

Szkoda, Xavi miałby ładna brameczke z wolnego :D

19

Messi smutny... Musi sobie sam podać i strzelić :/

1

Brawoooo! Messi - Rakitic - piekny gol! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?