Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech już Alves skończy, bo jak widzę cholerka te jego "wrzutki" to mnie strzela...
0
Szkoda mi Montoi... W dzisiejszym meczu mógłby spokojnie zagrać. :/
0
Nie ma to jak strzelać jaki będzie skład jeszcze przed podaniem listy powołanych...
0
To taki Busquets i Iniesta, którzy powiedzmy sobie szczerze nie zachwycili w zeszłym sezonie formą zostali nominowani, a Messi - drugi strzelec La Liga i piłkarz, który na tle całego zespołu się wyróżniał nie został nominowany...
0
Najlepsze co może być, to sobota godzina 20 :D
Zmiana jak najbardziej dobra.
0
Liczę, że w GD wyjdzie w podstawowym składzie.
2
Piłkarze dali im tyle szczęścia zdobywając te wszystkie mistrzostwa w ciągu ostatnich 6 lat, a ci nędzni "kibice" się tak pięknie odwdzięczają... :/
0
Trzymam kciuki za Argentynę :D
11
Najważniejsze, żeby był szczęśliwy :) Powodzenia El Guaje!
2
Munir, czemu żeś nie podawał?!
0
Jak nie szło, to nie szło. A teraz już 0:2 :D
0
Goooooool Leooooo :D
0
Boże... Co to było???
1
Boże... Tyle czasu oglądać jego głupie wrzutki i irytujące zachowanie na boisku. I jego tragiczną gre.
0
Te śmieszne gazeciska zawsze zrobią z igły widły. Wiecznie gdzieś szukają problemu.
0
Jeśli w tym jest choć trochę prawdy, to nie powiem, byłoby genialnie :)
3
No i bardzo dobrze. Jestem wdzięczna za wszystko to co zrobił dla klubu, ale jego czas się u nas skończył.
0
Alveeeees!! -.-
0
Wejdzie Generał! :D
0
Koszmar rzutów rożnych sprzed roku powrócił..? :/
0
Alves najpierw dał "popis", później wolny i gol... Ogarnąć się!!!
0
Ile człowiek jest wstanie tolerować tak katastrofalną grę Pedro? :/
0
No to po zwycięstwo ;) Vamos!
33
Ale strzelając gole też pomagasz drużynie :D
1
No i Leoooo po raz kolejny :D
0
No to Leo się nareszcie doczekał podania :D Mamy 400 gola
0
Ech... Gdyby to Leo dostawał takie piły
0
Szkoda, Xavi miałby ładna brameczke z wolnego :D
19
Messi smutny... Musi sobie sam podać i strzelić :/
1
Brawoooo! Messi - Rakitic - piekny gol! :D