6 stycznia 2016, 17:25
0
Kane moze nie powinien byc tyle wart, oraz wiadomo ze nie jest lepszy od Suareza , lecz wiele do powiedzenia ma tu wiek zawodnika.
15 listopada 2015, 18:20
Nie lepiej go dalej wypożyczać? Potem go kupią za 3 razy tyle ile teraz za niego dostaną :)
24 czerwca 2015, 23:27
8
Uwielbiam go , nie wiem jak taki zawodnik może grzać ławę
23 czerwca 2015, 09:47
Dacie jakiś link do tej sytuacji ?
23 maja 2015, 15:22
Dzięki wielkie :)
16 kwietnia 2015, 15:47
1
Szkoda go , bardzo lubię Davida ale no zawalił dwie bramki .
19 maja 2014, 19:56
Jeszcze Alba.
14 marca 2015, 14:02
Haha tekst Mascherano idealnie dopasowany do wyrazu twarzy .
23 marca 2014, 19:42
Da ktoś link do ustawienia Barcelony? Ustawienie zawodników będzie takie same jak z City?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Kane moze nie powinien byc tyle wart, oraz wiadomo ze nie jest lepszy od Suareza , lecz wiele do powiedzenia ma tu wiek zawodnika.
0
Nie lepiej go dalej wypożyczać? Potem go kupią za 3 razy tyle ile teraz za niego dostaną :)
8
Uwielbiam go , nie wiem jak taki zawodnik może grzać ławę
0
Dacie jakiś link do tej sytuacji ?
0
Dzięki wielkie :)
8
Uwielbiam go , nie wiem jak taki zawodnik może grzać ławę
1
Szkoda go , bardzo lubię Davida ale no zawalił dwie bramki .
0
Jeszcze Alba.
0
Haha tekst Mascherano idealnie dopasowany do wyrazu twarzy .
0
Da ktoś link do ustawienia Barcelony? Ustawienie zawodników będzie takie same jak z City?