0

Kane moze nie powinien byc tyle wart, oraz wiadomo ze nie jest lepszy od Suareza , lecz wiele do powiedzenia ma tu wiek zawodnika.

0

Nie lepiej go dalej wypożyczać? Potem go kupią za 3 razy tyle ile teraz za niego dostaną :)

8

Uwielbiam go , nie wiem jak taki zawodnik może grzać ławę

0

Dacie jakiś link do tej sytuacji ?

0

Dzięki wielkie :)

0

Witam , wie ktoś na jakim kanale / kanałach leci dzisiejszy mecz? Mam jakąś dziwną kablówkę w której jest sporo kanałów ale sprawdzałem i na zadnym z nich nie leci . Dzięki

0

Mi tak samo :))

0

Komentarz usunięty

1

Szkoda go , bardzo lubię Davida ale no zawalił dwie bramki .

0

Suarez kozak , rozkręca się nam :)

0

,, Akceptuję tę sytuację, lecz oczywiście chcę pokazać trenerowi, że mogę grać więcej. To zrobię jutro, chcę udowodnić, że mogę to zrobić”. - podoba mi się to , taka dodatkowa mobilizacja i chęć pokazania tego co potrafi ;)

0

To jest nawet zabawne , a nie wiem czy mi się zdaję , czy on sam się uśmiechnął . Po za tym mógł wejść drugimi drzwiami xd

0

Komentarz usunięty

0

Haha tekst Mascherano idealnie dopasowany do wyrazu twarzy .

0

,, Dobrze że ten cały james grał na mundialu bo bym nigdy się o nim nie dowiedział '' - haha dokładnie :)

0

- Aż się łezka w oku kręci ;c

0

Tam jest -393 głosy ??

0

Też jestem ciekawy.

0

Niech przyjdzie, a Alvesa sporo wyceniaja jak na jego wiek.

0

A no wlasnie, dlaczego nie gra podstawowy sklad?

0

Jeszcze Alba.

0

No, wiec Reus i T.Silva/Luiz . O podanych w tekscie nie musze mowic ;)

0

Śmieszne to są wypowiedzi wszystkich ludzi związanych z Realem , którzy zganiają wszystko na sędziego . Sędzia nie podyktował 1 karnego na Neyu oraz dał Realowi karny który był przed polem karnym więc o co im w ogóle chodzi?

0

Da ktoś link do ustawienia Barcelony? Ustawienie zawodników będzie takie same jak z City?

0

Da ktoś linka gdzie będzie zdjęcie formacji na ten mecz?

0

Moim zdaniem , mogło by być tak , że sędzia gdy nie jest pewny swojej decyzji , ogląda jakąś powtórkę ;d

0

Fajny filmik . Aż mnie ciarki przeszły ;D

0

Dzieki Piotr, bo wczoraj ogladalem mecz realu na tvp1 i komentator powiedzial ze zaprasza na jutrzejsza transmisje barcy , a zas w tv mi nic nie pisze.

0

Nie wiem czy jest tu napisane , bo nie czytalem ale wiecie czy mecz leci na tvp1?

0

Witam ktora minuta ?? 0;1 jest ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?