0

Cesc w pomocy O.o
Fajnie,fajnie.

0

Powodzenia ;P

0

Aler omg 1 gorszy mecz i juz bedziesz hejtowac ?? W kazdym meczu gral bardzo dobrze , a jak teraz mu nie wyszlo to juz mowicie ze ciota itd. To jest żalosne :)

0

Jaki wynik i ktora minuta??

0

Witam,powie mi ktos jaki wynik i ktora minuta?

0

Okej dzieki wam ;)

0

Witam pisze z telefonu bo nie mam dostepu do komputera i niestety nie mam jak ogladac meczu, powie mi ktos jaki wynik i kto strzelil ?

0

Kto gra u Messiego ?? Fabregas i Pinto ??

0

Haha tak samo bylo po meczu z milanem : ,,on gra dobrze tylko z ogórkami" ,,on jest cienki z lepszymi / nic nie gra z lepszymi "

0

Jak to Messi nigdy nie odejdzie , sam chyba mowil ze pozniej (pod koniec kariery) pojdzie tam gdzie zaczynał czy cos takiego ;d

0

Hehe spoko jakby poszedł do city a oni sprzedali by nam Harta.

0

ktora jest minuta ??

0

jest jakas stronka bym mogl ogladac mecz na fonie ?? ;d

0

Jeszcze Sergi za Xavi'ego i jest ok ;)

0

Witam , chcialbym spytac jak gra w tym meczu Messi bo niestety chwilowo nie mam neta na kompie i nie mam jak ogladac tego meczu a jestem ciekaw .

0

Ehh.. wbiłem na chwilę na stronę Realu i ci kibice są naprawdę .. Mówią że Neymar to aktor, cała ,, farsa '' to aktorzy , Pepe zabije na boisku Neymara .. ehh szkoda słów ..

0

Ojj nie mogę się doczekać ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?