Alkoss
Dołączył/a: październik 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cesc w pomocy O.o
Fajnie,fajnie.
0
Powodzenia ;P
0
Aler omg 1 gorszy mecz i juz bedziesz hejtowac ?? W kazdym meczu gral bardzo dobrze , a jak teraz mu nie wyszlo to juz mowicie ze ciota itd. To jest żalosne :)
0
Jaki wynik i ktora minuta??
0
Witam,powie mi ktos jaki wynik i ktora minuta?
0
Okej dzieki wam ;)
0
Witam pisze z telefonu bo nie mam dostepu do komputera i niestety nie mam jak ogladac meczu, powie mi ktos jaki wynik i kto strzelil ?
0
Kto gra u Messiego ?? Fabregas i Pinto ??
0
Haha tak samo bylo po meczu z milanem : ,,on gra dobrze tylko z ogórkami" ,,on jest cienki z lepszymi / nic nie gra z lepszymi "
0
Jak to Messi nigdy nie odejdzie , sam chyba mowil ze pozniej (pod koniec kariery) pojdzie tam gdzie zaczynał czy cos takiego ;d
0
Hehe spoko jakby poszedł do city a oni sprzedali by nam Harta.
0
ktora jest minuta ??
0
jest jakas stronka bym mogl ogladac mecz na fonie ?? ;d
0
Jeszcze Sergi za Xavi'ego i jest ok ;)
0
Witam , chcialbym spytac jak gra w tym meczu Messi bo niestety chwilowo nie mam neta na kompie i nie mam jak ogladac tego meczu a jestem ciekaw .
0
Ehh.. wbiłem na chwilę na stronę Realu i ci kibice są naprawdę .. Mówią że Neymar to aktor, cała ,, farsa '' to aktorzy , Pepe zabije na boisku Neymara .. ehh szkoda słów ..
0
Ojj nie mogę się doczekać ;d