Alkoss
Dołączył/a: październik 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kane moze nie powinien byc tyle wart, oraz wiadomo ze nie jest lepszy od Suareza , lecz wiele do powiedzenia ma tu wiek zawodnika.
0
Nie lepiej go dalej wypożyczać? Potem go kupią za 3 razy tyle ile teraz za niego dostaną :)
8
Uwielbiam go , nie wiem jak taki zawodnik może grzać ławę
0
Dacie jakiś link do tej sytuacji ?
0
Dzięki wielkie :)
0
Witam , wie ktoś na jakim kanale / kanałach leci dzisiejszy mecz? Mam jakąś dziwną kablówkę w której jest sporo kanałów ale sprawdzałem i na zadnym z nich nie leci . Dzięki
0
Mi tak samo :))
0
Komentarz usunięty
1
Szkoda go , bardzo lubię Davida ale no zawalił dwie bramki .
0
Suarez kozak , rozkręca się nam :)
0
,, Akceptuję tę sytuację, lecz oczywiście chcę pokazać trenerowi, że mogę grać więcej. To zrobię jutro, chcę udowodnić, że mogę to zrobić”. - podoba mi się to , taka dodatkowa mobilizacja i chęć pokazania tego co potrafi ;)
0
To jest nawet zabawne , a nie wiem czy mi się zdaję , czy on sam się uśmiechnął . Po za tym mógł wejść drugimi drzwiami xd
0
Komentarz usunięty
0
Haha tekst Mascherano idealnie dopasowany do wyrazu twarzy .
0
,, Dobrze że ten cały james grał na mundialu bo bym nigdy się o nim nie dowiedział '' - haha dokładnie :)
0
0
Tam jest -393 głosy ??
0
Też jestem ciekawy.
0
Niech przyjdzie, a Alvesa sporo wyceniaja jak na jego wiek.
0
A no wlasnie, dlaczego nie gra podstawowy sklad?
0
Jeszcze Alba.
0
No, wiec Reus i T.Silva/Luiz . O podanych w tekscie nie musze mowic ;)
0
Śmieszne to są wypowiedzi wszystkich ludzi związanych z Realem , którzy zganiają wszystko na sędziego . Sędzia nie podyktował 1 karnego na Neyu oraz dał Realowi karny który był przed polem karnym więc o co im w ogóle chodzi?
0
Da ktoś link do ustawienia Barcelony? Ustawienie zawodników będzie takie same jak z City?
0
Da ktoś linka gdzie będzie zdjęcie formacji na ten mecz?
0
Moim zdaniem , mogło by być tak , że sędzia gdy nie jest pewny swojej decyzji , ogląda jakąś powtórkę ;d
0
Fajny filmik . Aż mnie ciarki przeszły ;D
0
Dzieki Piotr, bo wczoraj ogladalem mecz realu na tvp1 i komentator powiedzial ze zaprasza na jutrzejsza transmisje barcy , a zas w tv mi nic nie pisze.
0
Nie wiem czy jest tu napisane , bo nie czytalem ale wiecie czy mecz leci na tvp1?
0
Witam ktora minuta ?? 0;1 jest ??