Altair 44
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dołożyć kilkanaście milionów i kupić Franka
0
Każdy by chciał mieć takie trio
0
Taye Taiwo z Marsylii to mój kandydat na lewą obronę jest dobry w obronie włącza sie do akcji ofensywnych a uderzenie z dystansu ma jeszcze silniejsze niż Riise
0
Ja chciałbym żeby przyszedł David Villa jest młodszy i moim zdaniem lepszy
0
na potrzebny jest zawodnik który będzie wykorzystywał akcje z większą skutecznością niż Etoo a Van Persie nie jest najlepszym snajperem
0
Etoo jest lepszy od niego a nam gorszych nie trzeba
0
Moim zdaniem powinni kupić jakiegoś skrzydłowego (na zmianę z Henrym by grał) przydałby sie lepszy lewy obrońca (może Zhirkov) i jakiś zastępca dla Alvesa (Rafael z ManU) a moim marzeniem jest zakup Fabregasa mieliby wtedy najlepszą możliwą pomoc