2

@Criss18Barca Pewnie koło1-1:30. Czwarta walka na karcie

1

@msmsms zwykła plyta
@ToWinaSedziego 330 za zwykła

3

@msmsms Udało się kupić na płytę :)

1

@jacobFCB Pearl Jam za album Ten. Chrisa wole z Soundgarden

1

@PatrychoO DEFEKT MUZGÓ - OBROŻA


i jeszcze Daria Zawiałow - Wielka Płyta

2

@PatrychoO Coma - Los Cebula i Krokodyle Łzy

1

@PatrychoO KULT - Baranek



Kwiat Jabłoni - "Buka"


Kaśka Sochacka - Boję się o Ciebie

1

@PatrychoO + i - KALIBER 44 -

1

@FCBparasiempre Rzeczywiście. A wikipedia podaje że mamy 2 brązowe

4

@FCBparasiempre Dwa razy sięgnęliśmy po brązowy medal

0

@Arno Rodzinę Soprano

1

@Deviler Szkoda ale walka i tak zapowiada się świetnie

0

@negreanu Ciekawe czy Yana z Sterlingiem pokażą

1

@bartas97 Śmiga aż miło

1

@bartas97 Cały czas mam zainstalowane

0

@bixmix Khabib zawsze ma problemy ze zrobieniem wagi

0

@matirix20 "równo okalecza"

0

Team snake

0

Tak, na Pedro

2

Barcelona ma 40 pkt

0

Miocić

0

Khabib - Tony. To będzie walka

0

Old Blood jest prequelem New Order

0

Na ESC jest od 3

0

Pewnie

1

Cały main card

0

czekam na oficjalną informację wtedy uwierzę

0

Gratulacje!!!

0

Laporta jest dobrym negocjatorem:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?