Altair 44
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Criss18Barca Pewnie koło1-1:30. Czwarta walka na karcie
1
@msmsms zwykła plyta
@ToWinaSedziego 330 za zwykła
3
@msmsms Udało się kupić na płytę :)
1
@jacobFCB Pearl Jam za album Ten. Chrisa wole z Soundgarden
1
@PatrychoO DEFEKT MUZGÓ - OBROŻA
i jeszcze Daria Zawiałow - Wielka Płyta
2
@PatrychoO Coma - Los Cebula i Krokodyle Łzy
1
@PatrychoO KULT - Baranek
Kwiat Jabłoni - "Buka"
Kaśka Sochacka - Boję się o Ciebie
1
@PatrychoO + i - KALIBER 44 -
1
@FCBparasiempre Rzeczywiście. A wikipedia podaje że mamy 2 brązowe
4
@FCBparasiempre Dwa razy sięgnęliśmy po brązowy medal
0
@Arno Rodzinę Soprano
1
@Deviler Szkoda ale walka i tak zapowiada się świetnie
0
@negreanu Ciekawe czy Yana z Sterlingiem pokażą
1
@bartas97 Śmiga aż miło
1
@bartas97 Cały czas mam zainstalowane
0
@bixmix Khabib zawsze ma problemy ze zrobieniem wagi
0
@matirix20 "równo okalecza"
0
Team snake
0
Tak, na Pedro
2
Barcelona ma 40 pkt
0
Miocić
0
Khabib - Tony. To będzie walka
0
Jest
http://www.fcbarca.com/81125-oficjalnie-arda-turan-wypozyczony-do-basaksehiru-na-25-roku.html?utm_source=mainNews&utm_campaign=news
0
Old Blood jest prequelem New Order
0
Na ESC jest od 3
0
Pewnie
1
Cały main card
0
czekam na oficjalną informację wtedy uwierzę
0
Gratulacje!!!
0
Laporta jest dobrym negocjatorem:)