AmigoBlancos
Dołączył/a: kwiecień 2023
42 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z Hoffenhaim :D
0
To zawsze lepiej, niz Arsenal oni graja o mistrza zawsze... Do pazdziernika :D
1
Real Madryt zostal po raz ostatni wyrliminoeany z LM w maju 2015r. Statystyka ta robi wrazenie nawet jesli sie nie lubi Realu.
39
Moc? 50 zl wyrzuciles do smietnika :D
0
PSG-R.Madrid 2 kurs 3.65
Liverpool-Porto 1 (h 0-1) kurs 2.34
Man.City-Basel 1 (h 0-1) kurs 1.38
---
10 zł = 103zł
opłaca się, czy 10 zł w plecy?
8
✓100 - 29.09.2009 Dynamo Kiv (LM)
✓200 - 17.08.2011 R.Madrid (SPH)
✓300 - 27.10.2012 Rayo Vallecano (LL)
✓400 - 27.09.2014 Granada (LL)
✓500 - 17.04.2016 Valencia (LL)
✓600 - 04.03.2018 At.Madrid (LL)
0
Mam dosc nietypowe pytanko. Dziwnym zjawiskiem w swiecie internetu jest tak zwane zbieranie like, polecen jak zwal tak zwal. O ile to moze byc istotne dla osob, ktore posiadaja kanal na Yt. Np. Footroll, czy Footgol. To zbieranie like'ów pod postami na fb czy chociazby tutaj jest lekko kontrowersyjne. A waszym zdaniem, kto jest, lub byl takim zbieraczem na la rambla?
0
Jak obstawiacie kto jutro i w srode zamelduje sie obok Man.City i Liverpoolu w 1/4 LM? Moj typ to :
QLiverpool
QMan.City
QReal
QTottenham
0
Jak dzisiaj patrzycie na dwa ciekawe mecze
Barca-Atletico
Man.City-Chelsea
0
No wiesz w Barcelonie obecnie na pewno cieplej, niz w Madrycie, wiec podroz do Barcelony uzasadniona ;)
0
Milan akurt jest w formie 14 meczow bes porazki i bodaj 584min bez straty bramki. Chociaz wiadomo to derby i niestety smierdzi mi tam remisem ;)
0
Panowie co mi tu popsuje kupon? ;)
R.Madrid-Getafe 1 (h 0-2) kurs 2.29
Leganes-Malaga 1 kurs 2.14
Milan-Inter 1 kurs 2.52
0
Najlepszy lewy obrońca w historii R.Carlos
Najlepszy prawy obrońca w historii Cafu
Obaj z Brazylii przypadek? :D
0
Odważna teza, ale jest w tym troche racji
0
Legia kupiła legendarnego obroce miedzy innymi Romy, czy Milanu!
https://pliki.meczyki.pl/big/249/5a95b0aa77459.jpg
11
I znowu przypomina się ten kultowy żarcik o sędziowaniu w la liga :
● Dzień dobry ja w sprawie pracy, chce być sędzą la liga
● Ma pan jakieś CV?
● Jestem niewidomy
● W Porządku jest pan przyjęty w weekend pan zaczyna!
I tu nie chodzi o mecz Realu błedy są tu na porządku dziennym niezależnie od meczu...
1
Strona Realu ma jakieś możliwości poza głosowaniem w sondach? :D
0
Yannick Carrasco , czyli jak w wieku 24 lat zakończyć karierę....
0
Z perspektywy czasu tak, ale jest jednak zasadnicza roznica. PSG nie ma Messiego, gdy masz Leo w druzynie brak Neymara nie jest az tak odczuwalny. Patrz 2 ostatnie ligowe El Clasico rozgrywane na Santiago
6
Widze, ze pojawily sie obozy, ktore uwazaja, ze kontuzja Neymara to "wzmocnienie" dla PSG przed rewanzem z Realem. Coz ja osobiscie uwazam, ze jesli PSG chce odrobic straty z Madrytu musi zagrac spektakularny mecz. A pozbawiona Nyemara, czyli swojego najlepszego gracza traci duzo na jakosci i to jest fakt. Upatrywanie szans PSG w oparciu o kontuzje Brazylijczyka. Jest nieco niepowazne. Przyklady :
1. Co sie stanie gdy Barca przegra w 1/4 LM o ile awansuje powiedzmy z Bayernem. A z rewanzu na Camp No wypadnie Messi?
2. Co sie stanie gdy Real przegralby z PSG 3-1 i rewanz rozgrywany bylby na Santiago, a z rewanzu wypada C.Ronaldo? (Tak wiem Real lepiej gra bez Ronaldo, smieszki)
3. Co sie stanie gdy w podobnej sytuacji z Bayernu wypadnie na rewanzowy mecz Lewy?
Coz odpowiedzi nasuwaja sie same, ale mozecie dalej tkwic w przekonaniu, ze kontuzja Neymara to wzmocnienie dla Paryza przed rewanzem z Realem gdzie trzeba wygrac 2 bramkami, a i to moze ostatecznie nie dac awansu PSG...
2
Jak zobaczylem brameczke Coutinho powiedzialem do swojej dziewczyny.
"Kochanie nie odkurzaj Coutinho pozamiatal" Wooow!
0
Jak widać Ronaldo też ma ludzkie odruchy wbrew opinii panującej na la rambli :)
25
OFICJALNIE: Benzema w poniedziałek dostanie dożywotni kontrakt z zapiskiem w umowie o niemożliwości sadzania go na ławce.
0
A Ronaldo gra w Sandecji i nie jest cześcią zespołu który wygrywa te trofea?
1
Co Cię tak śmieszy, bo nie rozumiem tego ''XDDD'' argumentacji specjalnej na obalenie tezy jaką postawiłem też nie widze
23
Można Cristiano nie lubić, jednak liczby, które wykręca w Realu, to jest jakiś kosmos, legenda Realu i najlepszy piłkarz w historii tego klubu. Troszkę śmieszne, że mówie to podczas meczu z Alaves, ale liczby Portugalczyka mówią same za siebie.
0
A ja powiem tak. Jedni lubią Messiego, inni C.Ronaldo, jedni lubią Audi, drudzy BMW. Ronaldo ma cechy których nie ma Messi, Messi ma cechy których nie ma C.Ronaldo. Ronaldo można nie lubić, ale trzeba go szanować za to co robi i jakie liczby wykręca w Realu. Patrz liczba meczów w Realu do goli, to chociażby musi budzić podziw.
2
Ja osobiście liczę na LM w tym sezonie, ale widzę, że jak dzisiaj będzie sensacja na Camp No to będą tworzyć się obozy na la rambla, które uwierzą w remontatadę Realu w la liga... :)
0
Benzema 2 asysty, chyba czytał polskie serwisy sportowe i ploteczki o Lewandowskim w Realu :D
1
W mniemaniu niektórych strzelił ponad 400 bramek w Realu na pustą, lub z karnych :D