7

Ależ te mecze dzisiaj dojebane xDDD

6

Największy absurd tego mundialu jest taki, że mozesz nie wygrać meczu, a wygrać mundial xD

3

Jak dobrze, że sobie przerwę zrobiłem od kuponów, bo stwierdziłem, że dziś ujowa oferta xD

2

https://zapodaj.net/plik-YKPtDARWlw
Yamal w meczu z Celtą np xD
Już to widzę jak Yamal złapie kiedyś dołek formy i bedzie 5 meczów bez gola

0

@Gibbon_FCB
Póki co siedzi. Taki mecz, że raczej RPA nie trafi

2

1 strzał celny i 1 gol, a juz 2 polowa trwa zacny meczyk

20

Gdy masz tyle farta w życiu, że Kane 2 gole zamykają 5 kuponów i ten powtarza nietrafiony karny! xD

@blakkudium @Cyzix @Gibbon_FCB @Spider_Man @Luciano99 @Mario96w @kryhaa @fart i inni

2

@kryhaa
Dzięki, z jednej strony szkoda tego C-out na 509 zł, bo siadło, ale z drugiej strony nie mogę narzekać 2637zł wpadło wczoraj ✅️

2

@Spider_Man
Jabym po Czechach to wypłacał o ile dadzą radę

2

@Spider_Man
300zł za ile zagrane? xD

2

@Spider_Man
Ile daja tego C-out?

2

@Spider_Man

Tak, superbet
Podsumowując 2637zł wczoraj wpadło, byłoby 900 więcej, ale nie mam co narzekać zrobiłem C-out, bo niejednokrotnie przejechałem sie na czekaniu do końca xD

1

@vangoor
Mogło być 900+ więcej, ale już kilka razy się przejechałem na tym czekaniu do końca i C-out przed meczem Kolumbi poszedł, ale nie jest zle.

1

@Spider_Man
Bardzo chętnie zapamiętam xD

6

Ależ Kane to jest dzik xD

6

11

220zł = 2637zł ze wszystkich kuponów xD
System rozjebany xD
Kane 2 gole 8.10✅️
@blakkudium @Gibbon_FCB @Cyzix @Mario96w @mekston @Luciano99

1

2 gole Kane na kuponie zamyka, ale fart xD

0

@daniel32778
2 lata w po 35 roku życia robią jednak różnice.

1

@Lionel_Messi10 @Encore
To oni już odpadli? Kurde co za mundial po 1 meczu OUT❌️

0



He's cooking!

6

Póki co najlepiej wyglądają Niemcy i Argentyna.

0

@haryveb94
Już dziś wiadomo
1 El Clasico październik
Rewanż kwiecień-maj

0

Infantino fajnie losował te kulki podczas LM. Szkoda, że przy tym nie został...

0

@Agrafka
Gol w finale, akurat nie był z dupy, bo był bardzo ładny xD

2

Mozna krytykować Cristiano Ronaldo i nawet trzeba, ale 14 lat młodszy Leaõ dał tragikomiczną zmianę xD

0

@Dieselzor
Jak już czytam "żeluś" to wiem, że komentarz musi być GRUBY na poziomie 11 latka xD

2



Info od ludzi z miasta xD

@norbi77 patrz Twój ulubieniec xD

0



Tak blisko było wicemistrzostwo świata xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?