"Touré jest graczem jednego wymiaru. Był na Camp Nou i jest nadal w City „tylko” znakomitym defensywnym pomocnikiem. "
Ja przepraszam, ale to jest po prostu bzdura. Yaya nawet nie gra na pozycji defensywnego pomocnika w ManCity, robią to albo De Jong, albo Barry. Toure ma więcej ofensywnych niż defensywnych zadań i jest kluczowym zawodnikiem w atakach City.
Villa słabo? Bez jaj, zrobił DOKŁADNIE to, co było potrzebne - rozciągnął grę, był ustawiony bardzo szeroko i cały czas ściągał jednego obrońcę, robiąc więcej miejsca w środku, kilka razy dobrze zszedł do środka, przy tej setce też zachował się w sumie dobrze, to raczej Guaita fenomalnie obronił.
nie był brutalny. obejrzyj sobie na jutubkach, bo screeny bardzo fałszują. Ujfalusi najpierw trącił piłkę, a trafił tak w stopę Messiego bo po wymachu trzeba gdzieś opuścić nogę. pech. wg mnie duża przesada z czerwoną kartką, jest 92. minuta, przegrywają jedną bramką, maja jeszcze 2 minuty, to walczą, nie ma się co obrażać na typa.
@steff
mylisz się. Ballon d'Or to nagroda francuskiej gazety sportowej L'Équipe dla najlepszego piłkarza grającego w Europie. Sneijder, owszem, był najlepszym zawodnikiem Interu, który w tym sezonie wziął wszystko, ale nie grał lepiej od Messiego. na MŚ grał raczej słabo, ale Holandia miała trenera którego mózg nie jest wyżarty przez kokainę i cholera wie co jeszcze.
Komentarze
0
"Touré jest graczem jednego wymiaru. Był na Camp Nou i jest nadal w City „tylko” znakomitym defensywnym pomocnikiem. "
Ja przepraszam, ale to jest po prostu bzdura. Yaya nawet nie gra na pozycji defensywnego pomocnika w ManCity, robią to albo De Jong, albo Barry. Toure ma więcej ofensywnych niż defensywnych zadań i jest kluczowym zawodnikiem w atakach City.
0
Xavi nie zagra :(
0
Villa słabo? Bez jaj, zrobił DOKŁADNIE to, co było potrzebne - rozciągnął grę, był ustawiony bardzo szeroko i cały czas ściągał jednego obrońcę, robiąc więcej miejsca w środku, kilka razy dobrze zszedł do środka, przy tej setce też zachował się w sumie dobrze, to raczej Guaita fenomalnie obronił.
0
@fcbcule
Tego meczu nie można było dać na Polsacie, bo taka jest umowa - Polsat pokazuje jeden mecz w tygodniu, w środę.
0
Od kiedy katalońskie El Mundo Deportivo jest "bardzo niesprzyjające Barcy"? :P
0
@Marco87
"Kto wie, czy nie było to wtedy obecnej legendy Barcelony i przyszłej legendy."
Pewnie że to zdanie i że ma orzeczenie - 'było'.
0
@939
nie był brutalny. obejrzyj sobie na jutubkach, bo screeny bardzo fałszują. Ujfalusi najpierw trącił piłkę, a trafił tak w stopę Messiego bo po wymachu trzeba gdzieś opuścić nogę. pech. wg mnie duża przesada z czerwoną kartką, jest 92. minuta, przegrywają jedną bramką, maja jeszcze 2 minuty, to walczą, nie ma się co obrażać na typa.
@steff
mylisz się. Ballon d'Or to nagroda francuskiej gazety sportowej L'Équipe dla najlepszego piłkarza grającego w Europie. Sneijder, owszem, był najlepszym zawodnikiem Interu, który w tym sezonie wziął wszystko, ale nie grał lepiej od Messiego. na MŚ grał raczej słabo, ale Holandia miała trenera którego mózg nie jest wyżarty przez kokainę i cholera wie co jeszcze.
0
@fcbcule
Tego meczu nie można było dać na Polsacie, bo taka jest umowa - Polsat pokazuje jeden mecz w tygodniu, w środę.
0
@kris2313
ok, niech będzie. ale i tak jeszcze długo zanim ta zasada znajdzie zastosowanie w praktyce :)
0
@brzosto
Taki np. Hleb poleciał w cholerę po pierwszym sezonie.