Anaruk
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Touré jest graczem jednego wymiaru. Był na Camp Nou i jest nadal w City „tylko” znakomitym defensywnym pomocnikiem. "
Ja przepraszam, ale to jest po prostu bzdura. Yaya nawet nie gra na pozycji defensywnego pomocnika w ManCity, robią to albo De Jong, albo Barry. Toure ma więcej ofensywnych niż defensywnych zadań i jest kluczowym zawodnikiem w atakach City.
0
Xavi nie zagra :(
0
Villa słabo? Bez jaj, zrobił DOKŁADNIE to, co było potrzebne - rozciągnął grę, był ustawiony bardzo szeroko i cały czas ściągał jednego obrońcę, robiąc więcej miejsca w środku, kilka razy dobrze zszedł do środka, przy tej setce też zachował się w sumie dobrze, to raczej Guaita fenomalnie obronił.
0
@fcbcule
Tego meczu nie można było dać na Polsacie, bo taka jest umowa - Polsat pokazuje jeden mecz w tygodniu, w środę.
0
Od kiedy katalońskie El Mundo Deportivo jest "bardzo niesprzyjające Barcy"? :P
0
@pokemon227
Chłopaku, zastanów się. Link, który podajesz, prezentuje przekręt firmy Tesso, która bezprawnie posługuje się logiem UNICEF, a nie przekręt organizacji. Kup słownik, poćwicz czytanie ze zrozumieniem i przestań się ośmieszać.
Co do meritum, mam nadzieję że zostanie UNICEF, a w najgorszym razie koszulki będą puste. Wizja granatowo-bordowej koszulki z reklamą jakoś mnie odrzuca. Nawet za te pierdyliony baksów.
0
@kris2313
ok, niech będzie. ale i tak jeszcze długo zanim ta zasada znajdzie zastosowanie w praktyce :)
0
@939
nie był brutalny. obejrzyj sobie na jutubkach, bo screeny bardzo fałszują. Ujfalusi najpierw trącił piłkę, a trafił tak w stopę Messiego bo po wymachu trzeba gdzieś opuścić nogę. pech. wg mnie duża przesada z czerwoną kartką, jest 92. minuta, przegrywają jedną bramką, maja jeszcze 2 minuty, to walczą, nie ma się co obrażać na typa.
@steff
mylisz się. Ballon d'Or to nagroda francuskiej gazety sportowej L'Équipe dla najlepszego piłkarza grającego w Europie. Sneijder, owszem, był najlepszym zawodnikiem Interu, który w tym sezonie wziął wszystko, ale nie grał lepiej od Messiego. na MŚ grał raczej słabo, ale Holandia miała trenera którego mózg nie jest wyżarty przez kokainę i cholera wie co jeszcze.
0
Henry przyszedł rok po tym jak w półfinale LM jakiś kibic mu założył koszulkę, więc bądźmy dobrej myśli :) Wengerowi raczej dobrze byłoby go sprzedać, oczywiście jak najdrożej, bo chcący odejść Fabregas nie będzie grał tak dobrze, a i model drużyny oparty na nim jak na razie się nie sprawdził. A w Barcelonie by się przydał, jak w trudniejszym meczu brakuje kogoś z duetu Xavi-Iniesta, to gra się strasznie sypie.
0
@brzosto
Taki np. Hleb poleciał w cholerę po pierwszym sezonie.
0
Pfft przecież tam był faul, nie wiem po co to odwołanie; zresztą szczerze mówiąc to i w GD Alves powinien był dostać drugą żółtą... Ostatnio słabiutko gra, dzisiaj z Interem też tracił, faulował, dawał się ogrywać. Nie dziwota że Dunga woli Maicona
0
@qbig: Ta, tyle tylko że Benzema mając jakieś 182cm jest raczej wzrostu Eto'o a nie o 10cm wyższego Ibrahimovicia. Jest też od Zlatana sporo szybszy, ba, 2 czy 3 lata temu był w Lyonie skrzydłowym.
A fajnie byłoby też wyciągnąć Aguero z Madrytu; szybki, mały no i koleżka Messiego.
0
Zrąbany pomysł. Ibrahimović kompletnie nie pasuje do Barcy, ani stylem gry ani mentalnie. Benzema byłby super, ewentualnie Balotelli z Interu.
0
@Marco87
"Kto wie, czy nie było to wtedy obecnej legendy Barcelony i przyszłej legendy."
Pewnie że to zdanie i że ma orzeczenie - 'było'.
0
Jak bez Henry'ego to Bojana do przodu, bo Busquets z Chelsea grał takie siano że szkoda gadać, jak miał piłkę to się dygał maksymalnie. W obronie Toure albo Caceres, jeszcze kilka meczów to można dać mu pograć żeby się przygotował. Ale Iniesta i Xavi w pomocy to absolutny mus.
0
Przeczytaj dokładnie newsy w onecie i na uefa.com. Potem przeczytaj jeszcze raz. I wróć do gimnazjum na lekcje czytania ze zrozumieniem.
0
@Patry295
czy to żart? mało śmieszny.
0
Mnie Szpaku kompletnie nie kręci, za to ci Hiszpanie i Arabowie, którzy drą się niemiłosiernie... mogę to oglądać bez końca :D no i El Dios del futbol acaba de bajar a Stamford Bridge!
0
Mnie Szpaku kompletnie nie kręci, za to ci Hiszpanie i Arabowie, którzy drą się niemiłosiernie... mogę to oglądać bez końca :D no i El Dios del futbol acaba de bajar a Stamford Bridge!