Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Elosek Jason Statham. Tylko, że on to chyba na co dzień jest Bondem :P
3
@NeroTFP Wraca zawsze ale albo po czasie albo szybko ale jest mocno "codzienne" i takie niezauważalne.
Ogólnie karma istnieje :P
2
@shinthps Przyjemnie ale weź czapkę bo się możesz przeziębić :P
0
@Kwiatek67 Witamy na La Rambli :P
0
Pytanie do osób oglądających wczorajszy mecz Polska- Holandia.
Patrzę na wynik a tam 1-0 stąd moje pytanie. Wynik odzwierciedla przebieg spotkania czy Holandia lub Polska była wyraźnie lepsza ? Ogólnie jak się zaprezentowaliśmy ?
0
O co chodziło z Borkiem ?
Ktoś coś ?
0
@DLFCB Dograłby jak na Kapitana przystało np. Do końca sezonu. I mógłby odejść tak to kolejny melodramat w tym klubie mamy :P
Pożegnano by go jak na legendę przystało a tak to prawdopodobnie odejdzie sobie "tylnymi drzwiami" i tyle go będziemy widzieć.
0
Kochani nie było mnie dwa dni.
Messi serio chcę odejść czy plotki ?
Na ile jest to pewne ?
2
@Kwiatek67 Za dużo :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Dobra..Proponuję się napić wódeczki lub piwerka na to zawsze jest okazja ;)
0
@Barwindg Racja, aczkolwiek zawsze można tutaj wchodzić jako nie użytkownik więc ;)
2
@VamosRakieta Ale jak to ?
Dzisiaj już nie pijemy :(
:P
0
La Rambla to swojego rodzaju paradoks.
Z jednej strony są tutaj akcję po których czuję się choć to może za duże słowo ale niekiedy dumę i fajnie sie tutaj przebywa a z drugiej strony są akcję i to dosłownie akcje po których jedno wielkie " XD" nie wystarczy. Niektórzy to albo są trollami albo mają jakieś problemy.
Nie mniej drugiej takiej strony i forum dyskusyjnego w tym kraju nie ma ;)
W styczniu mi 4 lata wbija jako użytkownik a ogólnie 6 odkąd tutaj jestem i zostanę na długo ;)
Pozdrawiam was serdecznie ;)
0
@Janiama A dlaczego Cię nie lubią ? Zawsze mi się wydawałeś być spoko gościem... Hmm dziwne
6
@BarcaInfo Już nawet jakby wzięli za niego 15-20 mln to by było git, a Ci rozwiązują z nim umowę i pewnie jeszcze na odchodne coś dostanie XD
5
@vangoor Oni nas rozjechali :P
0
Żeby Barca chociaż raz w tym sezonie robiła taki pressing jak teraz robi Bayern.
0
@Bykunn Chodzi o atmosferę nawet przed TV się ją odczuwa.
0
Smutno się ogląda finał LM bez kibiców, nie ma tej atmosfery tego charakterystycznego huku.
Wygląda to teraz bardziej jak jakiś "Sparing" dla ogrania się.
0
@8arceloniar2 3:2 Bayern ;)
0
@barcelonaLM Kurcze nie zauważyłem ilości dni. :P
Faktycznie ;)
Nie mniej dużo :P
0
@barcelonaLM Łoo mordko :P
Kliknąłem z ciekawości w twój profil a tam "Liczba komentarzy: 19k" Nie za dużo tej LR ? :p
1
@Alanooo Haha, no w sumie racja :p
Pora kupić sobie nowy. Lecz wartość sentymentalna jest.
5
Ten sezon był dla nas fatalny... I jeszcze na dodatek zbiłem swój ulubiony kufel do piwa który był w barwach naszego ukochanego klubu.
7 lat picia podczas meczów Barcy (Ostatni raz w wielkim smutku XD) Piwko wchodziło jak woda.
Przeklęty sezon...
To wina Bartka XD
18
@DaPi No to może po piwku ? ;)
0
Poszukuje jakiegoś dobrego polskiego filmu na netflixie. Gatunek dowolny. W sumie zagraniczny też może być ;)
Ktoś coś ? :P
0
@BarcaInfo Oczywista oczywistość :p
Teraz czas na działania, jestem ciekawy jak sobie poradzi. W tej sytuacji margines błędu nie istnieje, aż dziwne, że wziął tą robotę mając fajnie ułożoną i grającą reprezentacje.
Pożyjemy zobaczymy, nie mniej nie widzę go w tej roli.
Ale.... Czas pokaże.
3
Kiedy klikasz przycisk "Losowo" podczas tworzenia swojej postaci w grze :P
https://jbzd.com.pl/obr/1525527/goblin-z-gumisiow-cosplay
1
@jakub1906 mam dziwne przeczucie, że Dembele by u nich śmigał aż miło :P