2

@Elosek Jason Statham. Tylko, że on to chyba na co dzień jest Bondem :P

3

@NeroTFP Wraca zawsze ale albo po czasie albo szybko ale jest mocno "codzienne" i takie niezauważalne.
Ogólnie karma istnieje :P

2

@shinthps Przyjemnie ale weź czapkę bo się możesz przeziębić :P

0

@Kwiatek67 Witamy na La Rambli :P

0

Pytanie do osób oglądających wczorajszy mecz Polska- Holandia.
Patrzę na wynik a tam 1-0 stąd moje pytanie. Wynik odzwierciedla przebieg spotkania czy Holandia lub Polska była wyraźnie lepsza ? Ogólnie jak się zaprezentowaliśmy ?

0

O co chodziło z Borkiem ?
Ktoś coś ?

0

@DLFCB Dograłby jak na Kapitana przystało np. Do końca sezonu. I mógłby odejść tak to kolejny melodramat w tym klubie mamy :P
Pożegnano by go jak na legendę przystało a tak to prawdopodobnie odejdzie sobie "tylnymi drzwiami" i tyle go będziemy widzieć.

0

Kochani nie było mnie dwa dni.
Messi serio chcę odejść czy plotki ?
Na ile jest to pewne ?

2

@Kwiatek67 Za dużo :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Dobra..Proponuję się napić wódeczki lub piwerka na to zawsze jest okazja ;)

0

@Barwindg Racja, aczkolwiek zawsze można tutaj wchodzić jako nie użytkownik więc ;)

2

@VamosRakieta Ale jak to ?
Dzisiaj już nie pijemy :(
:P

0

La Rambla to swojego rodzaju paradoks.
Z jednej strony są tutaj akcję po których czuję się choć to może za duże słowo ale niekiedy dumę i fajnie sie tutaj przebywa a z drugiej strony są akcję i to dosłownie akcje po których jedno wielkie " XD" nie wystarczy. Niektórzy to albo są trollami albo mają jakieś problemy.
Nie mniej drugiej takiej strony i forum dyskusyjnego w tym kraju nie ma ;)
W styczniu mi 4 lata wbija jako użytkownik a ogólnie 6 odkąd tutaj jestem i zostanę na długo ;)
Pozdrawiam was serdecznie ;)

0

@Janiama A dlaczego Cię nie lubią ? Zawsze mi się wydawałeś być spoko gościem... Hmm dziwne

6

@BarcaInfo Już nawet jakby wzięli za niego 15-20 mln to by było git, a Ci rozwiązują z nim umowę i pewnie jeszcze na odchodne coś dostanie XD

5

@vangoor Oni nas rozjechali :P

0

Żeby Barca chociaż raz w tym sezonie robiła taki pressing jak teraz robi Bayern.

0

@Bykunn Chodzi o atmosferę nawet przed TV się ją odczuwa.

0

Smutno się ogląda finał LM bez kibiców, nie ma tej atmosfery tego charakterystycznego huku.
Wygląda to teraz bardziej jak jakiś "Sparing" dla ogrania się.

0

@8arceloniar2 3:2 Bayern ;)

0

@barcelonaLM Kurcze nie zauważyłem ilości dni. :P
Faktycznie ;)
Nie mniej dużo :P

0

@barcelonaLM Łoo mordko :P
Kliknąłem z ciekawości w twój profil a tam "Liczba komentarzy: 19k" Nie za dużo tej LR ? :p

1

@Alanooo Haha, no w sumie racja :p
Pora kupić sobie nowy. Lecz wartość sentymentalna jest.

5

Ten sezon był dla nas fatalny... I jeszcze na dodatek zbiłem swój ulubiony kufel do piwa który był w barwach naszego ukochanego klubu.
7 lat picia podczas meczów Barcy (Ostatni raz w wielkim smutku XD) Piwko wchodziło jak woda.
Przeklęty sezon...
To wina Bartka XD

18

@DaPi No to może po piwku ? ;)

0

Poszukuje jakiegoś dobrego polskiego filmu na netflixie. Gatunek dowolny. W sumie zagraniczny też może być ;)
Ktoś coś ? :P

0

@BarcaInfo Oczywista oczywistość :p
Teraz czas na działania, jestem ciekawy jak sobie poradzi. W tej sytuacji margines błędu nie istnieje, aż dziwne, że wziął tą robotę mając fajnie ułożoną i grającą reprezentacje.
Pożyjemy zobaczymy, nie mniej nie widzę go w tej roli.
Ale.... Czas pokaże.

3

Kiedy klikasz przycisk "Losowo" podczas tworzenia swojej postaci w grze :P
https://jbzd.com.pl/obr/1525527/goblin-z-gumisiow-cosplay

1

@jakub1906 mam dziwne przeczucie, że Dembele by u nich śmigał aż miło :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?