0

@l0Messini Oczywiście, że masz rację, ale PO wcale nie będzie lepsze. Przypomnij sobie co było 8 lat temu, a raczej czego już prawie nie było. POPIS trzeba raz na zawsze odsunąć od władzy. A tymczasem ich tylko wymieniamy, na domiar złego o losie tego państwa decyduję 10-13milionów obywateli a reszta siedzi w domach, chodzi oczywiście o uprawnionych do głosowania.
Ale widzę, że kolega z Warszawy jest no to wiadomo.
Dobranoc ;)

9

@l0Messini Z deszczu pod rynnę. Polacy to się chyba nigdy nie nauczą :P

0

Ciekawe czy jak Bayern wygra LM i Puchar Niemiec. to czy Lewy będzie miał wreszcie realną szansę na ZP.
W Złotym bucie chyba też prowadzi ?
Jestem ciekaw jak się ta LM potoczy w wykonaniu Bayernu na moje to są faworyci.

1

@PatrychoO No właśnie nie.

9

@kerouac Sen jest dla słabych jednostek, zawsze trzeba czuwać. Wyśpisz się w trumnie :P

2

@Hushovt Zdrówko ;)

1

@tobiasson92 Haha. I już mam nazwę na piłkarza w karierze w fifie :P

4



Prawdziwa i szczera do bólu debata prezydencka. Polecam :P

7

@Adamski69 Polecam na kacu zagrać sobie mecz w futsal. Jeszcze nigdy w życiu takiej wydolności nie miałem :P

9

@IronSanHybrid "Plagi Egipskie by mnie tak nie zaskoczyły" XDD

1

@blaugrann Teraz będzie o transferach, nie daj boże słabej formie drużyny i ogólny lament XD Więc nie wiem czy tak dobrze będzie :P
Obym się mylił :D

2

@TheGoldenEleven Walka o LM będzie do ostatniej kolejki. I dobrze nie będzie nudno :P

2

@MESSIah16 Bo byli nauczeni ciężkiej pracy. I szli przez życie zasadą "Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz" I nie byli bezstresowo wychowywani.
Znali cenę danych dóbr i wiedzieli ile trzeba włożyć w to pracy by je mieć.
Tak mi się wydaję, że to było kluczowe :P
Ale też jacyś mega honorowi nie byli.

1

@PeteR10 Poszło. Powodzenia ;)

0

@JohnConstantine1899 No zgadzam się ;)
Bardziej chodziło mi o politykę transferową tych klubów niż ten transfer.
Źle sprecyzowałem

0

@JohnConstantine1899 Kto im każe wydawać tęgie miliony na grajków ?
Koszą rywali w lidze ? koszą mają dobry skład ? Mają.
Nie każdy musi wydawać ciężkie miliony na graczy tak jak Barca czy Real.

0

@SHIBA Czy mogę prosić o oznaczenie mojej osoby :p ?

0

@Messibestplayerintheworld Ciasny ten terminarz oby się tym nie zasłaniali jak im się biegać nie będzie chciało :P
Obyśmy wygrali Mistrzostwo w tym roku ale będzie ciężko.

1

@TheGoldenEleven 2-0 dla Lipska

0

@TheMefju W Kraju to sobie dobrze radzą ale Europa dalej nie podbita. Może w tym roku :p

1

@Radzio_94 Dyktator :P

1

@Chakalaka Czy to nie jest przypadkiem zaoranie samego siebie i swojej partii ? Haha. Rozumiem występ JKM który jest w opozycji.
Ehh chyba mnie już nic nie zdziwi, no może Messi w Realu Madryt :P

1

@Danny Gaucho 47 bramek to też mega wynik ale jak sobie przyrównamy do tej dwójki to....Istna przepaść. Niesamowite :O

0

Tak się zastanawiam jak Piłkarze dadzą radę tak fizycznie się przygotować na dwie wielkie imprezy rok po roku czyli Euro i MŚ w katarze. Wiadomo to zawodowcy itp.
Dla nas kibiców dwie takie imprezy rok po roku to też gratka, lecz mnie zastanawia jaki będzie poziom sportowy tych rozgrywek w szczególności MŚ.
No nic trzeba poczekać i zobaczyć :D

0

@PIWOSZ89 OO panie co to za tak ambitne dyskusję o tej porze :D
Ze Stanów piszesz ? :P

1

@LuisSalvano Dokładnie 4 dni ;)

2

@AmigoBlancos Nie czytałem poprzedniej dyskusji więc odniosę się do tej ;)
Sprawa dotyczy ogólnych statystyk Messi vs Ronaldo na poszczególne rozgrywki i "prześcigania się" Kto jest lepszy czy tylko samej LM?
Jeśli LM no to sprawa jest prosta. CR jest w niej królem i to jego rozgrywki koniec tematu :P

9

@IronSanHybrid Jestem z natury spokojnym człowiekiem, ale jak czytam takie wpisy Madek to mnie krew zalewa :P
A Trolling świetny.

1

@baddiekix Błażej Krajewski też spoko ;)

3

I jak Panowie oceniacie występ "Polskiego Messiego" w Turbokozaku ? :P
Jak dla mnie nawet dobrze mu poszło, technikę to tam chłop ma ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?