0

I bardzo dobrze ze nie wróci! Nikt nie chce zeby wrocił ;p xD

0

villena:

raczej już nie kupisz w empiku ;D Wszystkie rozeszły się w dniu premiery! Ja byłam w sobote po premierze i mi powiedzieli że nie ma i już prawdopodobnie nie będzie. Ale na allegro jeszcze są :)

0

oczywsicie jesli arsenal zajmnie 2 miejsce. ;D

0

A ja licze na Arsenal.Bo może jak Barca spusci łomot arsenalowi to wkońcu Cesc przekona się ze nie ma przyszłości w arsenalu i że nic z nimi nie wygra!

0

Jestem wierną fanką Messiego i uważam że zarówno Messi,Xavi i Iniesta zasługują na Złotą Piłke :) Dostarczali zawsze tak wiele radośći nam wszystkim :) Nawet jeżeli Iniesta bądz Xavi dostanie tą nagrodę to Messi nawet bez niej i tak dla mnie Będzie Zawsze "Najlepszym Piłkarzem Świata" ;D Fajnie że niezależnie kto zgarnie Złotą Piłke to podium będzie w całości należeć do Barcy :*

0

Kochamm ponad życie ;*** Na zawsze Barca!!!!!!! Dziękuje !!!!!!!!!!!! ;*

0

marzenie ;P

0

no ostro ;D Ale ma zupełna racje ;P

0

niewiarygodne! On madrze mówi i to od rzeczy na dodatek. Nie wierze własnym oczom ! ;) ;D

0

No to zobaczymy ! Zobaczymy czy po wysokim zwycięstwie Barcy tez będzie tak pysokował i prowokował ;/

0

Oralman 88

"gdy by Messi'emu zaproponowali grac za darmo to by odszedl natychmiast"

Myśle że nie masz racji.Messi wielokrotnie mówił w wywiadach że jesli miałby grać za darmo dla Barcy to by to robił. Bo on kocha Barce! I zawdzięcza jej wszystko :) I nie rzuca słów na wiatr.

0

no przecież Barca zawsze jest faworytem xD

0

Xavi zasługuje na Złotą Piłke ale tak samo jak Iniesta i Messi.Pomimo ze Messi np.nie trzelał goli na mundialu to nie mozna zapominać że Messi miał fantastyczny i kosmiczny poprzedni sezon ;D A Liczy sie sezon i mundial ;)

0

No i bardzo dobrze.Jesli chce zarabiac więcej to niech lepiej gra ;/ A jak mu coś nie pasuje to niech odejdzie i po kłopocie xD

0

Piękne :) Wielki człowiek o ogromnym sercu ;) "Uśmiech dziecka warty jest więcej niż wszystkie pieniądze świata" To pokazuje że Messiemu nie zalezy na kasie tylko na dobru innych ;) Własnie za to go uwielbiam! ;* Ma złote serducho ;D

0

To takie żałosne ;/ Zlatan to pojeban* dupek!!

0

Co tu dużo mówić :D Poprostu fantastycznie :P

0

Ogólnie na poczatku nie byłam za transferem Ozila do Barcy,ale przyznam ze z każdym dniem się do niego przekonywałam.Prezentował całkiem niezły poziom.Imponował szybkością i dryblingiem.Pojawiły się informacje o jego przejsciu .Mówiono że jest juz wstępna umowa podpisana.I "We wstępnej umowie zastrzeżono, że Barça ma kilka dni na podjęcie ostatecznej decyzji, co wiązało się z wyrażeniem zgody na transfer przez Pepa Guardiolę" Po kilku dniach wyszła informacja że Mesut zagra dla największego wroga Barcy realu.W tym momecie ja jako fanka Barcy poczułam sie urażona.Bo czy tak robi ktoś kto deklaruje swoją miłośc do Barcy i mówi że gra dla Najlepszego Klubu świata jest jego marzeniem? chyba nie. Te informacje o tym dlaczego mesut nie trafił do Barcy przyznam że mnie trochę zaskoczyły.Ogólnie ja nie mam do Pepa żalu,ale po co na początku mówił,że jest taki dobry,wspaniały a potem zablokował ten transfer,twierdząc że Mesut zablokuje on wejscie do zespołu młodym wychowankom?

0

Jokero

Ja zawsze mam rację ;D Oh ta moja skromnośc ;P Heh xD

0

Lubie Cesca ale wygrać z Barcą na Wembley to jest niemożliwe,bo Cesc z klubem nawet nie dojdzie do finału :) :D

0

O masakra ja już nie moge słuchać wypowiedzi tego frajera Ibry. przez pewnien czas sie nie wypowiadał i było dobrze,a teraz znowu! Myśli że może jechać po każdym ile wlezie. ON NIE MA DLA NIKOGO SZACUNKU.Frajer!!

0

No meczyk taki sobie ;p w 1 połowie taki niemrawy,ale potem fantastyczny ;D tylko znowu zawodzi ta skutecznośc! Taki Messi też troche jakby nie on ! Zmarnowane sytułacje Villi ! A do reszty nie ma się co przyczepić :D Przede wszystkim ważne 3 pkt ;)

0

Żart roku normalnie ;) Powodzenia mu życze :) a ty"Qss" chyba nie wiesz ile Messi znaczy dla Barcy i ile Barca znaczy dla Messiego! I wogóle głupoty gadasz! ;D Messi jest bezcenny ^^ ;*

0

Mallorce poprostu nadażyła się okazja,wykorzystała ją i tyle! My mieliśmy okazji mnóstwo,ale nie mieliśmy skuteczności. Nie róbmy z tego tragedi,przecież to dopiero 6 kolejka! Wystarczy że media już robią szum!

0

no dobra fajnie że przeprosił ale w tym momencie przeprosiny nic nie dadzą. Co się stało,to się nie odstanie. Straciliśmy Największą Gwiazdę i to jest teraz najważniejsze.To jest ogromna strata dla wszystkich...

0

Bojanek najlepszego kochanie ;**** ! Życzę ci żebyś czarował nas swoją grą jak dotychczas:*.

0

Cesc sam nie wiedział czego chce.Wybrał arsenal bo nie chciał zranić kibiców arsenalu itd.I jeszcze ich teraz przeprasza. To jest żałosne! Tylko on nie wie że cały czas dawał nam nadzieję.To nas powinien przepraszać a nie żałosnych kibiców arsenalu! Szczerze życzę mu wszystkiego co najgorsze! Zawiodłam się na nim i to bardzo!

0

Cesc sam nie wiedział czego chce.Wybrał arsenal bo nie chciał zranić kibiców arsenalu itd.I jeszcze ich teraz przeprasza. To jest żałosne! Tylko on nie wie że cały czas dawał nam nadzieję.To nas powinien przepraszać a nie żałosnych kibiców arsenalu! Szczerze życzę mu wszystkiego co najgorsze! Zawiodłam się na nim i to bardzo!

0

Andrés !!! Znowu to zrobiłeś !! :) Viva Espańa! Viva Iniesta!

0

To był bardzo duży błąd! Barca będzie tego żałować i to bardzo! Yaya był świetny ;( Szkoda że już nigdy nie zagra w trykocie Blaugrany :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?