AnetaFcB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zawsze można marzyć! ale marzenie o wypożyczeniu lub sprzedaniu Bojana do Getafe jest nierealne! On jest zbyt cenny dla Barcy! ;* ;D
0
Najlepszego Messi :* Obyś w sezonie 2010/2011 błyszczał tak samo a nawet jeszcze bardziej niz w poprzednim! Życzę ci żebyś został Mistrzem Świata! Kocham ;***
0
Alfredo Di Stefano ma zupełną rację! Przecież wiadomo że gra w Barcelonie nie przełoży się w 100% na grę w reprezentacji Argentyny.Powód jest prosty: Messi w Argentynie nie ma u swojego boku Xaviego czy Iniesty.Owszem Argentyna ma wspaniałych piłkarzy,ale to nie to samo.Messi umie wygrywać sam mecze co pokazał nie raz ale to w Barcelonie.No ale nie ma rzeczy niemożliwych! ;) Miejmy nadzieję że Messi oczaruje nas na tym Mundialu i Argentyna na czele z Wielkim Leo Messim,wzniesie puchar,tak jak kiedyś zrobił to z Argentyną Maradonna. Kibice argentyny wtedy będą go przepraszali za to co mówii o nim!