0

ależ emocje na twarzach Pepa i Tito ;))

0

W końcu się doczekaliśmy ! Vamos Ibi !

0

Afellay!!!!!!!!!!!!!!!!

0

kaczorowski - widać lekcje ortografii brałeś od Komorowskiego ;)

0

ależ Pep zmotywował naszych swoim odejściem , grają fantastycznie!

0

Montoya tak jakby się bał...

0

coraz gorsze podania Alexsis'a ( bardzo niedokładne )

0

Cesc i Afellay ! ten drugi chociaż na paręnaście minut !

0

czekamy na Ciebie z niecierpliwością , mam nadzieje że już za rok do nas wróci . Mister , liczymy na Ciebie !

0

goodbye Guardiola welcome Tito !

0

"ten się śmieje kto się śmieje ostatni" z pozdrowieniami dla kibiców Realu .

0

juliancarax,
hmm , ciekawe jak Ty byś się czuł gdyby odebrali Ci coś na co tak ciężko pracowałeś i jaką miałbyś minę .

0

może i zawodnicy realu słabo się zachowywali ale za to Mou pięknie , gest w stronę trenera Bayerna - coś pięknego , tak rzadko widziane to u Mou , chociaż szybko szedł z murawy , kto wie czy nie czai się na sędziego na parkingu :)

0

Messi karnego nie strzela i szum wokół niego , Ronaldo nie chciał być gorszy , też chce żeby się o nim mówiło ! 19 maja , go go Chelsea !!

0

Drużyna nie składa się tylko z jednego zawodnika ! każdy mógł strzelić bramkę , Messi to nie robot , nie będzie grał przez cały sezon na cudownej skuteczności !!!! to jest tylko człowiek o niezwykłych umiejętnościach piłkarskich , ale jego organizm nie mógł więcej udźwignąć ! szkoda tylko że w tych 2 najważniejszych spotkaniach w lidze , mówi się trudno ! Dumni po zwycięstwie wierni po porażce . VeB !

0

Panowie i tak was uwielbiamy . Mam nadzieję że po dzisiejszym meczu będę mogła spokojnie śmiać się w twarz kibicom realu tak jak oni mi się śmiali przez ostatni tydzień , oraz że będę mogła opijać zwycięstwo i awans!

0

Xavi6 - Sto lat !

0

dobrze że Sergio jest , bo same nasze kurdupelki by grały , w sumie i tak by ich ograli :) Veb !!!

0

wydaje mnie się , że jednak Mascherano zasłużył na ZM. Messi jak to Messi strzela gole , ale na to żeby stworzyć mu dogodną sytuacje pracują jego koledzy , a na odbieraniu piłek , super obronie jednak pracuje jeden zawodnik . , moim zdaniem Masche więcej wniósł w tym meczu niż Messi . ZM dla Mascherano !

0

Cesc , ależ jesteś przystojny! wygramy , innej opcji nie ma ! :)

0

@duch toma joad - prześladujesz mnie!

0

słabo , ale odpoczynek mu się przyda :)

0

@duch toma joad - Twoje przeczucie Cię zawiodło ;)

0

ploteczek ciąg dalszy , rozmawiałam z Ibim i mówi stanowcze nie ,powiedział również że jest stworzony do gry w Barcelonie , to było jego marzenie i ono się spełniło , choć za dużo się nie nagrał przez kontuzje , rozmawiałam również z Pepem i powiedział mi że będzie dawał Ibiemu stopniowo minuty w meczu aż dojdzie do wysokiej formy i będzie wychodził na boisko od pierwszych minut , wszystko w swoim czasie .

0

każdy może pokonać Barcelonę , przecież to jest sport ! to jest już półfinał tutaj nie ma słabych druzyn , zawodników ale nie sądzę żeby Chelsea była w tak wysokiej formie żeby zwyciężyć z Barceloną , zobaczymy .

0

fajnie byłoby gdyby Pep dał mu szansę chociaż na 10-15 minut , niech przypomni kibicom jakim jest świetnym piłkarzem i niech sam przynajmniej trochę wejdzie w rytm meczowy , powodzenia Ibi !

0

już raz sobie poradził, za drugim również sobie poradzi ! w końcu to Abi , łatwo się nie poddaje ;)

1

ah ten znakomity Cesc !

0

te oceny w żaden sposób nie odzwierciedlają tego co działo się w niedziele ! Wszyscy przynajmniej o ocenę w górę!

0

ciekawe jak czuje się Maradona po obejrzeniu meczu "słabego" Valdesa .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?