AniaFabregas
Dołączył/a: styczeń 2012
Lublin
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ależ emocje na twarzach Pepa i Tito ;))
0
W końcu się doczekaliśmy ! Vamos Ibi !
0
Afellay!!!!!!!!!!!!!!!!
0
kaczorowski - widać lekcje ortografii brałeś od Komorowskiego ;)
0
ależ Pep zmotywował naszych swoim odejściem , grają fantastycznie!
0
Montoya tak jakby się bał...
0
coraz gorsze podania Alexsis'a ( bardzo niedokładne )
0
Cesc i Afellay ! ten drugi chociaż na paręnaście minut !
0
czekamy na Ciebie z niecierpliwością , mam nadzieje że już za rok do nas wróci . Mister , liczymy na Ciebie !
0
goodbye Guardiola welcome Tito !
0
"ten się śmieje kto się śmieje ostatni" z pozdrowieniami dla kibiców Realu .
0
juliancarax,
hmm , ciekawe jak Ty byś się czuł gdyby odebrali Ci coś na co tak ciężko pracowałeś i jaką miałbyś minę .
0
może i zawodnicy realu słabo się zachowywali ale za to Mou pięknie , gest w stronę trenera Bayerna - coś pięknego , tak rzadko widziane to u Mou , chociaż szybko szedł z murawy , kto wie czy nie czai się na sędziego na parkingu :)
0
Messi karnego nie strzela i szum wokół niego , Ronaldo nie chciał być gorszy , też chce żeby się o nim mówiło ! 19 maja , go go Chelsea !!
0
Drużyna nie składa się tylko z jednego zawodnika ! każdy mógł strzelić bramkę , Messi to nie robot , nie będzie grał przez cały sezon na cudownej skuteczności !!!! to jest tylko człowiek o niezwykłych umiejętnościach piłkarskich , ale jego organizm nie mógł więcej udźwignąć ! szkoda tylko że w tych 2 najważniejszych spotkaniach w lidze , mówi się trudno ! Dumni po zwycięstwie wierni po porażce . VeB !
0
Panowie i tak was uwielbiamy . Mam nadzieję że po dzisiejszym meczu będę mogła spokojnie śmiać się w twarz kibicom realu tak jak oni mi się śmiali przez ostatni tydzień , oraz że będę mogła opijać zwycięstwo i awans!
0
Xavi6 - Sto lat !
0
dobrze że Sergio jest , bo same nasze kurdupelki by grały , w sumie i tak by ich ograli :) Veb !!!
0
wydaje mnie się , że jednak Mascherano zasłużył na ZM. Messi jak to Messi strzela gole , ale na to żeby stworzyć mu dogodną sytuacje pracują jego koledzy , a na odbieraniu piłek , super obronie jednak pracuje jeden zawodnik . , moim zdaniem Masche więcej wniósł w tym meczu niż Messi . ZM dla Mascherano !
0
Cesc , ależ jesteś przystojny! wygramy , innej opcji nie ma ! :)
0
@duch toma joad - prześladujesz mnie!
0
słabo , ale odpoczynek mu się przyda :)
0
@duch toma joad - Twoje przeczucie Cię zawiodło ;)
0
ploteczek ciąg dalszy , rozmawiałam z Ibim i mówi stanowcze nie ,powiedział również że jest stworzony do gry w Barcelonie , to było jego marzenie i ono się spełniło , choć za dużo się nie nagrał przez kontuzje , rozmawiałam również z Pepem i powiedział mi że będzie dawał Ibiemu stopniowo minuty w meczu aż dojdzie do wysokiej formy i będzie wychodził na boisko od pierwszych minut , wszystko w swoim czasie .
0
każdy może pokonać Barcelonę , przecież to jest sport ! to jest już półfinał tutaj nie ma słabych druzyn , zawodników ale nie sądzę żeby Chelsea była w tak wysokiej formie żeby zwyciężyć z Barceloną , zobaczymy .
0
fajnie byłoby gdyby Pep dał mu szansę chociaż na 10-15 minut , niech przypomni kibicom jakim jest świetnym piłkarzem i niech sam przynajmniej trochę wejdzie w rytm meczowy , powodzenia Ibi !
0
już raz sobie poradził, za drugim również sobie poradzi ! w końcu to Abi , łatwo się nie poddaje ;)
1
ah ten znakomity Cesc !
0
te oceny w żaden sposób nie odzwierciedlają tego co działo się w niedziele ! Wszyscy przynajmniej o ocenę w górę!
0
ciekawe jak czuje się Maradona po obejrzeniu meczu "słabego" Valdesa .