AniaFabregas
Dołączył/a: styczeń 2012
Lublin
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
terrance
po co chcesz nam coś udowadniać ? po prostu stąd wyjdź !
0
po co te napinki ? my kibice Barcelony nie zniżamy się do waszego poziomu , co wy w ogóle tutaj robicie ? róbcie syf na waszej stronie !!!! VALDES !!!!!
0
Valdes !
0
rzeczywiście najsilniejsza 11 , ale chciałabym w dzisiejszym meczu mimo wszystko zobaczyć Tello i Cuence ! Panowie do połowy postarają się żeby wynik był korzystny może jakieś 2;0 i w połowie mówię wam że ich zobaczymy
0
Cesc dlaczego jesteś taki przystojny ?
0
Brazylia mooocna !
0
mówicie że za stary , spójrzcie tylko na Puyola ma już swoje lata a ile drużynie daje! doświadczony obrońca nam się przyda , może nadrobi błędy Pique jak będzie je popełniał ;)
0
Cesc ma dodatkowe punkty za urodę ! co więcej moim zdaniem Tello na 7 i Pedro , trochę wyrozumiałości dla tego ostatniego musi poczuć rytm meczu i w tych najważniejszych meczach które nadchodzą będzie niezwykle potrzebny . PEDRO jesteśmy z Tobą !
0
Valdes; Abidal - Puyol - Pique; Thiago - Busquets - Cesc - Alves; Cuenca - Messi - Tello !