0

terrance
po co chcesz nam coś udowadniać ? po prostu stąd wyjdź !

0

po co te napinki ? my kibice Barcelony nie zniżamy się do waszego poziomu , co wy w ogóle tutaj robicie ? róbcie syf na waszej stronie !!!! VALDES !!!!!

0

Valdes !

0

rzeczywiście najsilniejsza 11 , ale chciałabym w dzisiejszym meczu mimo wszystko zobaczyć Tello i Cuence ! Panowie do połowy postarają się żeby wynik był korzystny może jakieś 2;0 i w połowie mówię wam że ich zobaczymy

0

Cesc dlaczego jesteś taki przystojny ?

0

Brazylia mooocna !

0

mówicie że za stary , spójrzcie tylko na Puyola ma już swoje lata a ile drużynie daje! doświadczony obrońca nam się przyda , może nadrobi błędy Pique jak będzie je popełniał ;)

0

Cesc ma dodatkowe punkty za urodę ! co więcej moim zdaniem Tello na 7 i Pedro , trochę wyrozumiałości dla tego ostatniego musi poczuć rytm meczu i w tych najważniejszych meczach które nadchodzą będzie niezwykle potrzebny . PEDRO jesteśmy z Tobą !

0

Valdes; Abidal - Puyol - Pique; Thiago - Busquets - Cesc - Alves; Cuenca - Messi - Tello !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?