0

@AmigoBlancos O co chodzi z tymi kontaktami intymnymi? Jak z kims mieszkasz to i tak chyba sie zarazisz.

0

Jak bedzacie czas podczas tej apokalipsy?

0

@kuz ja tez. Moze ktos tu nam cos poleci ;)

0

To jeszcze prosze o najbardziej smutna ksiazke jaka w zyciu czytaliscie :)

0

@Piotr89Sand tez chyba nie plakalam na FG

0

To moze cos oprocz korona wirusa: najbardziej wzruszajacy film wg was?

0

Z okazji dnia kobiet: jakie cechy ma wasza ulubiona najwazniejsza kobieta na swiecie? Ta o ktorej pomysleliscie czytajac to zdanie:)

0

@Kredon polityczne i ogolnie na swiat/swiatopogladowe

0

@RichardWinters i takie i takie

0

Jak wazne jest dla was by wasza druga polowka miala poglady podobne do waszych? Byliscie w zwiazjach gdy byly rozne? A moze w takim gdy identyczne?

0

@Danny Gaucho melepetka brzmi bardzo negatywnie. Widzac z boku mezczyzni sa raczej zadowoleni hm.

0

@FranzMaurer Z czego to?

0

Obserwujac moje kolezanki mam rozkmine. Ktory typ kobiety wola i wybieraja mezczyzni(Wy). Zakladajac ze obie jesli chodzi o wyglad sa spelniajace ich wymagania.
1 slodka urocza mila ale nieco nieporadna i wymagajaca uwagi troski i opieki mezczyzny
2 zdecydowana odwazna samodzielna silna ale przy tym nieco chlodna
Dodam od razu ze pierwszy typ ma bardzo duze powodzenie u mezczyzn i ciekawi mnie dlaczego?

0

@Piotr89Sand Spoko @karci0 uczy mnie zycia :P
Btw przykre ze oboje uwazacie „skakanie”(staranie sie) nad kobieta za cos zlego. Wg mnie to swiadczy o wartosci faceta ze sie stara dla kobiety na ktorej mu zalezy. Chyba ze to skakanie to tylko by zaliczyc.

0

@karci0 Oops... Ciezka sprawa. Szczegolnie piekna i filigranowa to jednak juz od nikogo nie zalezne

0

@karci0 No tak nie wpadlam na to

0

@WisniaKala Tak bardzo pyszne :) Smacznego!

0

@karci0 @WisniaKala @Piotr89Sand Co trzeba miec albo nie miec zeby dostawac paczki za 8 zl? :P
Zjadlam 4 :P

0

Jaki film ostatnio widzieliscie? Jak wam sie podobal? :)

0

Co robicie ze swoimi drugimi połówkami na walentynki?

0

@karci0 przeciez jak pytalam co poprawia facetowi humor to wszyscy pisaliscie ze lodzik... A teraz 132 like :/

0

@Aras1899 Jak wy wszyscy piszecie zeby dostac zdjecie cyckow to sie nie doczekacie! :> Juz wole byc mirkiem...

0

@puyol_presidend5 :((((( Przykro mi

0

@Aras1899 starego Mirka chcesz tulić? No co ty ;)

0

@Stink21 na priv akurat gadam z tymi powyzej 30 :P

0

@deszczyk89 na to czekalam :) powodzenia :)

0

@Wichurek wolnosc was nie przytuli :(

0

@kerouac Ok tak zrobie! A was juz nie lubie! I sie zamkne w sobie :(

0

@kerouac i prosze mnie nie przeswietlac bo nie wiem jak to usuwac!

2

@NeroTFP czuje sie obrazona jak mus to mus!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?