AnnaMarianna
Dołączył/a: lipiec 2019
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Natchniona komentarzem @Jaca27 ktory napisal ze by przebieral wybranke w koszulke realu do ,,igraszek,,: Ubieracie swoje polowki w wasze barcelonskie koszulki? ;)
0
@`Sin Powodzenia! Dasz rade nieprzejmuj sie :(.
0
@Chaoss A ile trwalo lacznie to wszystko i nich? Wie ktos?
0
@karci0 „Nie mam problemu,, a ,,lubie” to roznica... :P Jakos tak przykro ze niezwracasz uwagi z czego to wynika?
1
@MichalZZZ Co jest nietak w przytulankach? :( I dlaczego narzekacie prosze o rozwiniecie wypowiedzi!!!
0
@maroon O tak ,,najlepszy” byl ekstra!
0
Was ulubiony polski film? Albo jaki ostatnio fajny widzieliscie bo pewnie 90% odp to beda ,,chlopaki nie placza,, ;).
0
@justfootball Niema szans. Wygra pewnie i w 1.
0
@smiatuniu I mozna calowac sie tylko z zoną :D.
1
@Striker Nie ma innej opcji niz kokardki w pomidorowej.
1
@Serek Wkoncu przestanie bolec❤️
0
@Snajper10 Zostaliscie?
0
@cchesterr43 Zdecydowanie powinno byc duzo duzo duuuzo czesciej.
0
@cchesterr43 Chyba wyznania milosci najbardziej na mnie dzialaly najwiecej znsczyly. Ale trafiaja mi sie tacy ktorzy rzadko uzywaja tych slow.
0
@koksik2700 Najstraszniej.
0
@dominik127pl Wyrazy wspolczucia!
0
@ranger3120 Gratulacje!
0
@Bykunn Prawda!
0
Dobra to za ciosem jeszcze co najgorszego uslyszeliscie od kobiety!? Za co sie slyszy „mam nadzieje ze zdechniesz w piekle”!? ;O
0
@PrinceDamon Za co to uslyszales?
0
@krzychu1526 Nieumiem tego skomentowac... :D
0
@Hiacynk Serio was to tak cieszy? ;)
1
@cchesterr43 O to ladne!
1
@Vahn Babcie sa kochane!
1
Najlepszy komplement jaki uslyszeliscie od kobiety? :P
1
@mart Zastawia sie czy nawet jesli ci zle jestes zly wkurzony whatever to przy niej znikaja wszystkie smutki. Tak powiedz jej ze jest dla ciebie odskoczna od wszystkich problemow i lekiem na wszystko. Jesli tak jest oczywiscie!
1
@contowsky Prawda!
0
@Szklaner To prawda potwierdzam ze takie teksty dzialaja :D....
0
@BarcaInfo Urocze :)
0
@syngoku1 A ja uwazam ze facet musi sie opiekowac kobieta. I im jest starszy tym lepiej to wychodzi (oczwiscie sa wyjatki).