AnnaMarianna
Dołączył/a: lipiec 2019
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@IronSanHybrid Jak on argumentuje ich trudna sytuacje ;)? Pandemia fale radiowe przycina?
0
@A_Gomesinho_21 Ale do wczesniejszych walk sie tak nie przygotowywala. Teraz ma treningi dwa razy dziennie i dobrze to wyglada. Ale kibicuje Zusje.
0
Co do tego ze mlodzi nie choruja: corka Kasi Kowalskiej walczy o zycie:
https://www.pudelek.pl/corka-kasi-kowalskiej-walczy-o-zycie-w-szpitalu-dzisiaj-zadzwonili-do-mnie-lekarze-z-anglii-czy-zgadzam-sie-na-intubacje-6493535522315008a
Jaka ladna dziewczyna!
https://www.instagram.com/p/B8oOoLXJJdk/?igshid=1j04y89g4ekvn
0
@A_Gomesinho_21 Jak ja nieznosze Ambro! Jego konkurent chyba sie bil zawodowo?
0
@Lola120 Zostawil jego mame gdy on i brat byli dziecmi. Plus w jakims wywiadzie mowil ze nie a kontaktu z Wojtkiem przez jego zone Marine co go zdenerwowalo.
0
@TR3YWAY Taka troche Margot Robie.
0
@Szicek10 Przypomnij sobie co cie odstraszalo w przypadku innych dziewczyn. Ale niestety im bardziej chcesz to jest trudniej. Moze wyobraz sobie ze bedziesz z nia do konca zycia. Faceci maja ataki paniki w takich sytuacjach :P.
0
@Szicek10 A dlaczego chcesz zeby ci sie przestala podobac? Zacznij z nia spedzac jak najwiecej czasu. Faceci chyba sie szybko nudza.
0
@PatrykBarca Urocze!
0
@justfootball Najwyzej wakacji nie bedzie
0
@Colon Dziekuje ❤️❤️
0
Wiem ze faceci nienawidza komedii/filmow romantycznych. Ale jest moze jakis film w ktorym ten watek milosny (nawet poboczny) zrobil na was wrazenie? Niekoniecznie musial byc to glowny watek.
0
@Nano22 Z opisu brzmi troche jak deja vu. Ja np mam je dosyc czesto. Ale ogolnie takie neurologiczne problemu chyba. Warto wybrac sie do neurologa i mu to opowiedziec. Dla wlasnego spokoju :).
2
Wasz ulubiony drink?
1
@Mankind Nie mowia o tym w mediach?! O jego smierci?
1
@koksik2700 Docenisz jak stracisz :P!
0
@adekwatna Nikt jak Jessica!
0
@koksik2700 Hehehe ❤️! Nawet nie wiesz jak ze soba walcze caly dzien zeby ich dzis wam oszczedzic ... :D
3
@mart Z zona to „lion droga do domu,, jesli nie widzieliscie :). Bedzie plakane ostrzegam ;)...
0
@Kamiloza91 Po co ja tu zagladalam...
0
@TR3YWAY Dom z papieru super! PB mi sie nie podobal.
0
@tristan87 Jakos nigdy mi nie podchodzil :(.
1
@Bykunn Niestety zamieszkanie razem bardzo czesto jest gwozdziem do zwiazkowej trumny.
1
@MaTi61415 Wedlug goglów ma 163 :P.
6
@MichVeB Czesc! Uwazaj niektorzy sa bardzo niemili :(.
3
@Chaoss Jak dziewczyna jest proporcjonalna to nie zobaczysz po zdjeciu ze jest niska. Patrz Megan Fox.
1
@zawsze_barca Sledze serie i za kazdym razem ta sama refleksja: jakie one wszystkie sa niziutkie ;).
0
@Chwytliwy Nie zgadl pan :P.
0
@SeeleyBooth Moze musimy sie zablokowac nawzajem :).
0
@Colon Sama sie obronilam aczkolwiek pan ktorego tak irytuje usuna post wiec finalnie nie wiem co mi odpowiedzial :(.