7

@IronSanHybrid Jak on argumentuje ich trudna sytuacje ;)? Pandemia fale radiowe przycina?

0

@A_Gomesinho_21 Ale do wczesniejszych walk sie tak nie przygotowywala. Teraz ma treningi dwa razy dziennie i dobrze to wyglada. Ale kibicuje Zusje.

0

@A_Gomesinho_21 Jak ja nieznosze Ambro! Jego konkurent chyba sie bil zawodowo?

0

@Lola120 Zostawil jego mame gdy on i brat byli dziecmi. Plus w jakims wywiadzie mowil ze nie a kontaktu z Wojtkiem przez jego zone Marine co go zdenerwowalo.

0

@TR3YWAY Taka troche Margot Robie.

0

@Szicek10 Przypomnij sobie co cie odstraszalo w przypadku innych dziewczyn. Ale niestety im bardziej chcesz to jest trudniej. Moze wyobraz sobie ze bedziesz z nia do konca zycia. Faceci maja ataki paniki w takich sytuacjach :P.

0

@Szicek10 A dlaczego chcesz zeby ci sie przestala podobac? Zacznij z nia spedzac jak najwiecej czasu. Faceci chyba sie szybko nudza.

0

@PatrykBarca Urocze!

0

@justfootball Najwyzej wakacji nie bedzie

0

@Colon Dziekuje ❤️❤️

0

Wiem ze faceci nienawidza komedii/filmow romantycznych. Ale jest moze jakis film w ktorym ten watek milosny (nawet poboczny) zrobil na was wrazenie? Niekoniecznie musial byc to glowny watek.

0

@Nano22 Z opisu brzmi troche jak deja vu. Ja np mam je dosyc czesto. Ale ogolnie takie neurologiczne problemu chyba. Warto wybrac sie do neurologa i mu to opowiedziec. Dla wlasnego spokoju :).

2

Wasz ulubiony drink?

1

@Mankind Nie mowia o tym w mediach?! O jego smierci?

1

@koksik2700 Docenisz jak stracisz :P!

0

@adekwatna Nikt jak Jessica!

0

@koksik2700 Hehehe ❤️! Nawet nie wiesz jak ze soba walcze caly dzien zeby ich dzis wam oszczedzic ... :D

3

@mart Z zona to „lion droga do domu,, jesli nie widzieliscie :). Bedzie plakane ostrzegam ;)...

0

@Kamiloza91 Po co ja tu zagladalam...

0

@TR3YWAY Dom z papieru super! PB mi sie nie podobal.

0

@tristan87 Jakos nigdy mi nie podchodzil :(.

1

@Bykunn Niestety zamieszkanie razem bardzo czesto jest gwozdziem do zwiazkowej trumny.

1

@MaTi61415 Wedlug goglów ma 163 :P.

6

@MichVeB Czesc! Uwazaj niektorzy sa bardzo niemili :(.

3

@Chaoss Jak dziewczyna jest proporcjonalna to nie zobaczysz po zdjeciu ze jest niska. Patrz Megan Fox.

1

@zawsze_barca Sledze serie i za kazdym razem ta sama refleksja: jakie one wszystkie sa niziutkie ;).

0

@Chwytliwy Nie zgadl pan :P.

0

@SeeleyBooth Moze musimy sie zablokowac nawzajem :).

0

@Colon Sama sie obronilam aczkolwiek pan ktorego tak irytuje usuna post wiec finalnie nie wiem co mi odpowiedzial :(.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?