Anti-Madridista
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fanka000 - Kierowanie się zasadą " a co ja bym zrobił na jego miejscu" jest... Nie na miejscu. To czysty, krystaliczny wręcz idiotyzm. Gdybyśmy wszyscy tak do tego podchodzili, to nie byłoby pretensji do ludzi zle wykonujących swoją pracę. Że chirurg się pomylił i dopuścił do śmierci człowieka na sali operacyjnej? Nie miej pretensji! W końcu Ty też nie dałabyś sobie rady... Gra w piłkę nie jest moją ani Twoją robotą i mając jakiekolwiek pojęcie o futbolu mam prawo krytykować ludzi, którzy w ten sposób zarabiają na życie. Meczu nie widziałem, nie widziałem karnego Teveza, ale przeglądałem komentarze i trafiłem na Twoją "perłę". A gdy już dokładnie przeczytałem, to nie mógłbym takiego absurdu nie skrytykować. Takie pierdoły można wcisnąć małpie po lobotomii. Choć wątpię, by dała się nabrać...
Możesz nazwać mnie szowinistą, ale jesteś klasycznym przykładem na to, że piłka nie jest dla kobiet. Tyle.
0
Co do debiutu, to oczywiście Caceresa też się to nie tyczy.
0
Kolejne "inteligentne" posunięcie zarządu Barcelony. Ta cała szopka z wypożyczeniami mnie po prostu irytuje i męczy. Henrique, Keirrison, Hleb, wcześniej Caceres... Zamiast pozwolić im zadebiutować(co Hleba się oczywiście nie tyczy), to odstawiają cyrki. Kadra jest wąska, transferów jak nie było, tak nie ma i wszyscy są potrzebni. Real ma szeroką jak stodoła, naszpikowaną gwiazdami kadrę, a my takie rzeczy wyprawiamy...
0
A co on takiego zrobił? W sławie na pewno najgorszy jest brak prywatności. Chłopak chciał się "zabawić", sprowadził panienki do towarzystwa i to wszystko. Młody jest, ma prawo się wyszaleć. To tylko człowiek i nie żyje w celibacie, nie popadajmy w skrajności. Że dzieci gorszy? Nie jego wina, że dziesięciolatek postrzega piłkarza jako ideał człowieka, a że teraz ten stereotyp ponownie zostanie obalony - bardzo dobrze.
0
Czasem mam wrażenie, że w zarządzie Barcy siedzi banda bezmózgowców. Kolejne wypożyczenia? Skład jest wąski jak cholera, transferów ani widu, ani słychu, a oni zamiast temu biednemu Keirrisonowi dać szansę, znowu wypożyczają. Szkoda mi tego chłopaka, trafił do istnej niszczarki talentów, jaką ostatnio jest Barcelona.
0
jakublion - czyli nie mamy prawa oceniać czegoś, czego sami nie potrafimy zrobić? Od zawsze się zastanawiałem, jak wielki hipokryta i imbecyl wymyślił tę teorię. Polska piłka JEST żenująca, Franciszek Smuda JEST żenujący i poziom organizacji JEST żenujący. Selekcjoner kadry nie potrafi się wypowiedzieć, łapy mu się trzęsą przed kamerą... To jest trener? Autorytet? Ludzie! Dajcie żyć...
Wczoraj widać było braki taktyczne, jak i techniczne. To samo było w meczu z Argentyną. Polacy odstają od reszty Europy wyraznie i by to zmienić, potrzeba wielu lat, tym "na górze" się jednak nie chce. Przygłupi kraj, przygłupi rząd i przygłupi, ułomny futbol - oto obraz Polski
Dobrze życzyłem Ericowi i cieszę się, że wygrał.
0
Nie do końca wiem co się dzieje... Chyba przez alkohol, ale - Visca el Barca y Visca el Catalunya!!! Cudo, 3-1, 92',06',09',11', coś cudownego !!!!
0
Klitschko - Maradona i... Boniek? Człowieku, kogo Ty porównujesz? Boniek był dobrym piłkarzem, zapewne, ale Diego to inna liga. Polak nie jest zaliczany nawet do pierwszej piątki najlepszych w historii, więc o czym tu mówić...
Vidić to zwykły angielski drewniak, którego największym atutem jest siła i nieustępliwość. Ktoś porównał go kiedyś do Beckenbauera - najlepszego stopera w historii? Nie, a dlaczego porównano Pique? Bo mimo swych gabarytów posiada wspaniałą technikę i potrafi znakomicie rozpoczynać akcje, czy to długim "cross'em", czy to podaniem po ziemi. Do tego dochodzi wyśmienity, jak na stopera drybling i mamy obraz najlepszego defensora świata. Widzę że siedzisz na tej stronie całymi dniami i próbujesz udowodnić, że masz racje. Zgrywasz eksperta, przytaczasz oczywiste oczywistości, jak zmniejszenie znaczenia Boca i River w Argentynie i sądzisz, że ludzie rozpływają się nad Twoją niezmierzoną wiedzą.
Jedyne, z czym się zgodzę to fakt, że nie trzeba być piłkarzem, by móc piłkarzy krytykować. Teoria a praktyka to dwie różne rzeczy i zasada "najpierw sam zrób, a pózniej krytykuj", to wymysł ciemniaków i hipokrytów.
Nie wiem, czy uważasz się za swego rodzaju "CyberBatmana", który zaprowadzi porządek na naszej stronie internetowej i przekona ludzi do swoich racji i nie obchodzi mnie to. Wiem za to jedno - na wstępie dajesz do zrozumienia, że tylko Twoje poglądy są słuszne i chcesz dyskutować. To nie dyskusja, tylko tupanie nóżkami i krzyczenie "Ale to ja mam rację!". Tyle ode mnie. Bez odbioru.
0
zxcvbnmasdqwe - Aaaa, chłopie! To trzeba było tak od razu!
Jeśli dla Ciebie liczy się tylko piłka - to wszystko tłumaczy... Dla mnie Barca jest wyjątkowa, bo ma wielką, niespotykaną nigdzie indziej tradycję i jest klubem, który wyszedł poza ramy piłki nożnej. A chodzi mi o Katalonię, Katalończyków i dążenia niepodległościowe. Gdyby Barca miała znaczenie tylko w sporcie, motto "mes que un club" niewiele by znaczyło. Pomoc potrzebującym, tradycja, non-konformizm(puste koszulki) i cała masa szczegółów i szczególików - to dzięki temu jest to "więcej niż klub".
A co do "kibicowania", to każdy ma swoją definicję tego słowa. Dla mnie to przywiązanie emocjonalne i miłość do klubu. A czy ktoś, kto "uważnie śledzi poczynania Barcy od ostatniego Gran Derbi" miał czas, by tę drużynę pokochać? W Polsce jest na pęczki kibiców zagranicznych drużyn, ale tych prawdziwych jest mniej, niż niejednemu się wydaje. I tak - ja jestem jednym z tych prawdziwych. Boża arogancja i hipokryzja Cię przeraża, prawda? Trzeba było wybrać inną religię. Prócz "Anti-madridismu" jest ich cała masa...
0
zxcvbnmasdqwe - dziękuję. A teraz "morda w kubeł" i słuchać, jak bóg przemawia...
Otóż - nie dojdziemy do porozumienia, bo należę do "piłkarskich romantyków", których taka sytuacja po prostu boli. Masz swoje poglądy, ja swoje i tego się trzymajmy. Według mnie, moja racja jest "najmojsza" i "najprawdziwsza" i vice versa, więc nic z tego nie będzie. Moim zdaniem piłka nożna to o wieeeele więcej, niż tylko sport. I nie dlatego, że "piękne bramy wchodzą" itd. Dlatego, że wywołuje takie emocje.
This is the end of god's speech...
0
zxcvbnmasdqwe - "realny upgrade". Radzę zrobić porządny "upgrade" systemu wartości i doprowadzić do do poziomu, który uwzględnia rzeczy takie, jak "tradycja" i "historia". 111 lat bez sponsora. Barca była niczym dziewica, którą Rosell zaprzedał arabskiemu milionerowi. To nie jest mentalność Polaka, to mentalność Europejczyka. Czy chciałbyś, żeby futbol na Starym Kontynencie traktowany był tak, jak dajmy na to - w USA? Chciałbyś, żeby to był cyrk, zwykła rozrywka i biznes? Katar fundejszyn i reszta "Ludzi Wschodu" do tego dąży. Ja nie chciałem sponsora. Żadnego. A jeśli na koszulce widniałoby logo polskiej organizacji - podnosiłbym taki sam lament.
0
Moje "my" jest lepsze od katarskiego, bo jest prawdziwe. Moje "my" jest lepsze, bo czuję coś, czego nie czują arabscy biznesmeni i miliony ludzi na świecie. "My" - prawdziwi kibice, jesteśmy częścią Barcy. "si del sud o del nord...". Nie wybierałem sobie miejsca urodzenia. Ale pojadę ckliwie i sentymentalnie - sercem i mózgiem jestem w Barcelonie. W tym jestem lepszy od Arabusa z pełnym portfelem.
0
"Ostatnie mecze z Realem wszyscy śledzili z niesamowitą uwagą. Uwielbiamy Messiego, Xaviego czy Iniestę. Teraz musimy tylko wygrać Ligę Mistrzów!" - ich organizacja Barcę sponsoruje, to oglądają. Banda arabskich sezonowców. "To dopiero początek" - czego!? Ja się pytam! Może niedługo Xavi i reszta będą biegać po Quatar Foundation Stadium, a nie po Camp Nou... Z tego co wiem, to propozycja zmiany nazwy już była... Wara od Barcelony, Arabusy!
0
Jak wiecie, na mecz z Malagą wychodzimy pierwszym składem, więc "Dziewiątki" i Jeffren'a nie będzie.
0
janek_centrum - racja, mudżyn nie być zły, za to głupi, ograniczony polaczek i jego rasistowski pogląd być zły...
0
katallonczyk16
Tylko buc kibicujący Barcelonie od zeszłego roku i nie znający jej tradycji jest z tej decyzji w 100% zadowolony.
0
morief
Brak logo sponsora na koszulce był znakiem rozpoznawczym Barcelony od samego początku. Teraz to się skończy, Bilbao się poddało i umieściło reklamy na trykotach, teraz my robimy to samo. Przykre...
0
FC Barcelona
mes que un club
1899-2011
R.I.P
0
I tak kochany Sandro Rosell, kumpel Pereza podepcze naszą tradycję.
Brawo ! Wiedziałem, że z tym prezydentem prędzej czy pózniej do tego dojdzie.
Jeśli tak się stanie, to moich pieniędzy za trykot na pewno nie zobaczą, o nie...
0
Czy tylko mi się wydaje, że dobrzy wujkowie z Gazpromu i arabscy szejkowie sypnęli "groszem" ?
0
unique - odradzałbym obstawianie meczów "swojego" klubu. Stawiając na Barcelonę przejechałem się nie raz, chyba, że jako typer potrafisz odstawić na bok sympatię do danego klubu i kierować się rozumem.
0
angelina - stosunki Barcelony z Atletico są "umiarkowane". Z jednej strony - jest to rywal Realu Madryt, a przez to także nasz sprzymierzeniec, z drugiej strony - z tym klubem gra się nam ostatnio dosyć ciężko, zawsze sprawiają nam kłopoty.
0
FANTASTYCZNIE ! Marzyłem o tym !
0
Mina Villi świetna, wyszło naprawdę groznie, bez kija nie podchodz :)
Alonso moim zdaniem "zagrał" słabo i nie piszę tak dlatego, że jest zawodnikiem Realu :)
0
katalonczyk112 - Ibrahimovic miał dobry początek sezonu, potem było gorzej, on po prostu nie pasował do tego zespołu, przynajmniej nie z takim nastawieniem. Zlatan stał, czekał na piłki, a u nas napastnik musi angażować się w konstruowanie akcji, i dlatego Villa się sprawdzi.
0
Wojtas4477 - Zespół za Rijkaarda a zespół za Guardioli to dwie różne rzeczy. Pep w nowej drużynie zostawił głównie trzon Barcelony - Valdes'a, Puyol'a, Xavi'ego, Iniestę i Messi'ego. Z bólem serca dał szansę Eto'o, który i tak odszedł rok pózniej, Barcę opuścili Ronalidnho, Deco, Edmilson, Ezquerro, Zambrotta i Thuram(z powodów zdrowotnych). Guardiola sprowadził Alves'a, Pique i Keitę, którzy okazali się pózniej bardzo ważnymi elementami jego układanki. Za jego kadencji na stałe do zespołu dołączyli Toure i Henry, który rozegrał wtedy fantastyczny sezon.
Tak więc, Frank Rijkaard zostawił zlepek gwiazd, przyszedł Pep i przemeblował zespół tak, aby stał się kolektywem. I dzięki temu wygrał sześć trofeów w debitanckim sezonie, dlatego podważyć jego talentu nie sposób.
0
Zupka_FCB - Guardiola nic by nie osiągnął bez zespołu, ale też zespół nie osiągnałby nic bez Guardioli. W 2007 roku zaczęła się moja przygoda z Barceloną i z tego co pamiętam, to tamtej drużyny kolektywem nie można było nazwać. Była cała kupa gwiazd, ale nie było drużyny, odszedł Rijkaard, przyszedł Pep i swoją dyscypliną i wiedzą zrobił z Barcelony zespół.
0
pahars
Ja jestem kibicem Królewskich ,a królewscy są tylko w Madrycie !
Na Santiago Bernabeu ! ;D
HALA MADRID !"
A nieprawda ! "Królewscy" są też między innymi w Gijón, na Majorce i w Barcelonie(Espanyol).
0
Fabianoo - widocznie "wachałeś" się też nad sięgnięciem po słownik ortograficzny i niestety postanowiłeś zrezygnować. Nie ma takiego czegoś jak "wahanie się" czy kibicować, czy też nie, myślę że nie należy robić niczego wbrew sobie, jeśli jest to coś, więz, która łączy Cię z klubem, to nigdy się nie zawahasz, bo tu nie ma nad czym się zastanawiać.
0
florek81 - Mourinho nie jest lepszy.