AntiVARdridista
Dołączył/a: styczeń 2025
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dogrywki mogliby usunąć i dodać do tego zasadę bramek na wyjeździe.
Rewanże u siebie dla wyższej drużyny w tabeli zdecydowanie TAK
1
@PJ777 Może z Valladolid? To są drewniaki
5
Po tryplet i zero trofeów dla rządowych prześcieradeł
0
................
1
oby kurna nie....
17
Oby nic Robertowi nie było, zdrowia
0
@AZawai Trzeba wyciągnąć wnioski z tego co dziś zawiodło
3
@AZawai Nie do zapomnienia, zimny prysznic się przyda na następne tygodnie. Lepiej teraz, niż w kluczowych meczach
2
Hansi Flick - cudotwórca
0
Po tryplet! Visca el Barca!
0
Dawno powinien odejść
0
@Lukasz999 Są pewne czynniki, które mogą zaważyć. Nie lekceważyłbym ich
2
Trio ofensywne Barcelony:
Rapha, Lewy, Yamal
Trio ofensywne Realu:
VAR, referee, penalty
1
@Romario87 I tak nic im z tego nie wyjdzie ;)
0
@Fermin Takie są odgórne wytyczne
2
LaLiga + Real Madryt VS Barcelona
3
A nie można po 38 kolejce?
4
Vamoooooooooooos!
0
Musimy to wygrać, Visca el Barca!
0
@Arekvip Kwoty się sumują za każdy etap
1
FC Barcelona - Treble 2025
1
@Lucas92 Futbol zrobił się bardziej zespołowy, mniej indywidualności
0
@comtedurgell Niestety, ale to jest Real Madryt, który może się zaraz odpalić, oby nie...
0
@MrJanKo Tylko? A Pedri?
0
Czy Raphinha może grać na środku ataku? To wtedy będzie idealne zastępstwo za Lewego: Salah-Raphinha-Yamal
2
@kpiarz O Nico Williamsie trzeba myśleć, a nie o żadnym Neymarze, co co roku chce wrócić
0
Zamrozić wynik i jechać do domu z remisem
0
Oby tylko nie przełożyło się to na spadek formy Lamina
0
Niech on już idzie do tej Arabii, ile można "wracać do formy"...
2
@Bossmantoja To bzdura, sędzia po prostu nie podołał w tym dwumeczu i mylił się zarówno na korzyść Barcy, jak i Chelsea. Rządowi oczywiście pokazują tylko jedną stronę medalu