1

Dogrywki mogliby usunąć i dodać do tego zasadę bramek na wyjeździe.
Rewanże u siebie dla wyższej drużyny w tabeli zdecydowanie TAK

1

@PJ777 Może z Valladolid? To są drewniaki

5

Po tryplet i zero trofeów dla rządowych prześcieradeł

0

................

1

oby kurna nie....

17

Oby nic Robertowi nie było, zdrowia

0

@AZawai Trzeba wyciągnąć wnioski z tego co dziś zawiodło

3

@AZawai Nie do zapomnienia, zimny prysznic się przyda na następne tygodnie. Lepiej teraz, niż w kluczowych meczach

2

Hansi Flick - cudotwórca

0

Po tryplet! Visca el Barca!

0

Dawno powinien odejść

0

@Lukasz999 Są pewne czynniki, które mogą zaważyć. Nie lekceważyłbym ich

2

Trio ofensywne Barcelony:
Rapha, Lewy, Yamal
Trio ofensywne Realu:
VAR, referee, penalty

1

@Romario87 I tak nic im z tego nie wyjdzie ;)

0

@Fermin Takie są odgórne wytyczne

2

LaLiga + Real Madryt VS Barcelona

3

A nie można po 38 kolejce?

4

Vamoooooooooooos!

0

Musimy to wygrać, Visca el Barca!

0

@Arekvip Kwoty się sumują za każdy etap

1

FC Barcelona - Treble 2025

1

@Lucas92 Futbol zrobił się bardziej zespołowy, mniej indywidualności

0

@comtedurgell Niestety, ale to jest Real Madryt, który może się zaraz odpalić, oby nie...

0

@MrJanKo Tylko? A Pedri?

0

Czy Raphinha może grać na środku ataku? To wtedy będzie idealne zastępstwo za Lewego: Salah-Raphinha-Yamal

2

@kpiarz O Nico Williamsie trzeba myśleć, a nie o żadnym Neymarze, co co roku chce wrócić

0

Zamrozić wynik i jechać do domu z remisem

0

Oby tylko nie przełożyło się to na spadek formy Lamina

0

Niech on już idzie do tej Arabii, ile można "wracać do formy"...

2

@Bossmantoja To bzdura, sędzia po prostu nie podołał w tym dwumeczu i mylił się zarówno na korzyść Barcy, jak i Chelsea. Rządowi oczywiście pokazują tylko jedną stronę medalu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?