AntiVARdridista
Dołączył/a: styczeń 2025
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kejdzi Mogły być rewanże u siebie w ćwierćfinale i półfinale
0
Chciałbym Benfikę, ze względu na nadmiar meczów z dużymi rywalami niedługo. Jednak pewnie Perez "nie zawiedzie" z kulkami
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@RymsonPL Tak działają rządowi od 100 lat
12
Dobrze, że mu się za to dostało. Niewiarygodne jest to, że rządowi narzekają na sędziów XD
0
Niech dadzą sobie spokój i nie kombinują, bo jeszcze spieprzą. Wrócić na Camp Nou latem, przed nowym sezonem i uzyskać odszkodowanie za opóźnienie, a nie się go zrzekać, jak podobno zrobili
1
Czyli trzeba czytać to tak:
Gdyby puszczano więcej błędów sędziowskich to Real miałby 9 pkt przewagi nad Barceloną
2
@Messibestplayerintheworld real bez sędziów nie istnieje, a ta sprawa jest rozdmuchana by odwrócić uwagę od ciągłych wałków
8
Jazda po lidera, niech płaczki z Madrytu siedzą tam, gdzie ich miejsce
0
@filipo2002 I potem czwarty w lidze ;)
1
@LinekMichal sędziowie powinni reagować, dawać co najmniej żółte kartki za KAŻDY taki wjazd
6
Barcelona wygrała z Valencią 5:0, a nie 5:1
0
@FATTOMY Hamulec, a najlepszy strzelec ligi i ligi mistrzów
0
Vamos! Po 3 punkty!
31
I co? penalvardrit znowu pójdzie się popłakać i wystosuje oficjalną skargę jak go to sędziowie krzywdzą? Co do Bellinghama to przypomnijmy, że Lewy dostał 3 mecze zawieszenia za podrapanie się po nosie. Takie to standardy
11
Jutro zniszczyć tę Sewillę i wracamy do gry!
1
@Filipem Najpierw ją wygrajmy, i LaLiga też. Potem porozdajemy nagrody ;)
1
@BISHBASHBOSH Liczy się najlepszy zawodnik sezonu, a nie "jak na swój wiek". Wiek nie gra roli
12
Lecimy najpierw po potrójną koronę, potem się zastanowimy komu ZP dać
0
Oddajmy sztabowi Flicka cały projekt sportowy, zaufajmu mu, on wie co robi
0
@bulo Przecież w Barcy on zbudował tego "samograja". Obejmując ją w 2008 roku obejmował drużynę, która nic nie wygrywała
0
@PietrasCoelho Zaraz też będą 4 pkt :)
0
Wykorzystać to! VeB!
14
Barcelona jest zdolna do wszystkiego, nawet do odwrócenia sytuacji i wygrania tej ligi. Kto wierzył w tryplet w styczniu 2015? Jest 10 lat później, sytuacja ligowa wydaje się beznadziejna, ale jeszcze możemy to odrobić i to zrobimy, VeB!
0
To teraz do marca skupienie w 100% na LaLiga
0
@Azazel_Pazuzu On w LaLidze się przyda na ogórków, żeby przepychał mecze interwencjami. W UCL niech gra Peña
1
@Sebolinho Tak jak LaLiga, niby przegrana ale mogą być w stanie ją wygrać!
3
Ale cuuuudooo
PS: Uważam, że Szczęsny powinien bronić w LaLiga, a Peña w UCL
1
Niech Szczena gra w LL, a Pena może sobie grać w tej LM... W LaLiga ważne jest regularne punktowanie, co Szczena może nam dać
0
@Marusek No wszystko zrobią, by przepchnąć ten penal, ile to już razy w tym sezonie tracimy pkt, a penal zyskuje przez sędziego?