0

@kejdzi Mogły być rewanże u siebie w ćwierćfinale i półfinale

0

Chciałbym Benfikę, ze względu na nadmiar meczów z dużymi rywalami niedługo. Jednak pewnie Perez "nie zawiedzie" z kulkami

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@RymsonPL Tak działają rządowi od 100 lat

12

Dobrze, że mu się za to dostało. Niewiarygodne jest to, że rządowi narzekają na sędziów XD

0

Niech dadzą sobie spokój i nie kombinują, bo jeszcze spieprzą. Wrócić na Camp Nou latem, przed nowym sezonem i uzyskać odszkodowanie za opóźnienie, a nie się go zrzekać, jak podobno zrobili

1

Czyli trzeba czytać to tak:
Gdyby puszczano więcej błędów sędziowskich to Real miałby 9 pkt przewagi nad Barceloną

2

@Messibestplayerintheworld real bez sędziów nie istnieje, a ta sprawa jest rozdmuchana by odwrócić uwagę od ciągłych wałków

8

Jazda po lidera, niech płaczki z Madrytu siedzą tam, gdzie ich miejsce

0

@filipo2002 I potem czwarty w lidze ;)

1

@LinekMichal sędziowie powinni reagować, dawać co najmniej żółte kartki za KAŻDY taki wjazd

6

Barcelona wygrała z Valencią 5:0, a nie 5:1

0

@FATTOMY Hamulec, a najlepszy strzelec ligi i ligi mistrzów

0

Vamos! Po 3 punkty!

31

I co? penalvardrit znowu pójdzie się popłakać i wystosuje oficjalną skargę jak go to sędziowie krzywdzą? Co do Bellinghama to przypomnijmy, że Lewy dostał 3 mecze zawieszenia za podrapanie się po nosie. Takie to standardy

11

Jutro zniszczyć tę Sewillę i wracamy do gry!

1

@Filipem Najpierw ją wygrajmy, i LaLiga też. Potem porozdajemy nagrody ;)

1

@BISHBASHBOSH Liczy się najlepszy zawodnik sezonu, a nie "jak na swój wiek". Wiek nie gra roli

12

Lecimy najpierw po potrójną koronę, potem się zastanowimy komu ZP dać

0

Oddajmy sztabowi Flicka cały projekt sportowy, zaufajmu mu, on wie co robi

0

@bulo Przecież w Barcy on zbudował tego "samograja". Obejmując ją w 2008 roku obejmował drużynę, która nic nie wygrywała

0

@PietrasCoelho Zaraz też będą 4 pkt :)

0

Wykorzystać to! VeB!

14

Barcelona jest zdolna do wszystkiego, nawet do odwrócenia sytuacji i wygrania tej ligi. Kto wierzył w tryplet w styczniu 2015? Jest 10 lat później, sytuacja ligowa wydaje się beznadziejna, ale jeszcze możemy to odrobić i to zrobimy, VeB!

0

To teraz do marca skupienie w 100% na LaLiga

0

@Azazel_Pazuzu On w LaLidze się przyda na ogórków, żeby przepychał mecze interwencjami. W UCL niech gra Peña

1

@Sebolinho Tak jak LaLiga, niby przegrana ale mogą być w stanie ją wygrać!

3

Ale cuuuudooo
PS: Uważam, że Szczęsny powinien bronić w LaLiga, a Peña w UCL

1

Niech Szczena gra w LL, a Pena może sobie grać w tej LM... W LaLiga ważne jest regularne punktowanie, co Szczena może nam dać

0

@Marusek No wszystko zrobią, by przepchnąć ten penal, ile to już razy w tym sezonie tracimy pkt, a penal zyskuje przez sędziego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?