sgrzesiek ciekawe rzeczy piszesz.
Wygrali ligę i doszli do półfinału LM grając do tyłu i w bok...?
Ciekawa koncepcja.
Zgodze się jednak z tym, że nie było wielu spektakularnych wyników w stylu 5:0 ale gra wyglądała całkiem dobrze. Co nie zmienia faktu że należy przewietrzyć szatnię jeszcze bardziej bo widać po niektórych że już im się nie chce np. Valdes, czy nie mają zdrowia: Puyol, Xavi
W takim razie kiepsko widzę ten transfer. Rozumiem że te 23mln to koło 50% kwoty całkowitej ( pozostałe 40% dla grupy kapitałowej + koło 5% ktoś tam prywatny ma) Czyla całość transferu wynisła by trochę ponad 40 mln.
Jeśli Barca na tyle wycenia najbardziej medialnego piłkarza Ameryki Południowej to się mocno zdziwią.
Chelsea za jakiegoś ogórka z nikąd jakim jest Oscar dała prawie 40 mln euro. Cena Falcao ma przekroczyć 60 mln. Takie są teraz stawki podbite przez ruskich i arabów. Ze swoimi drobnymi 40 bańkami Barca może się zaczaić conajwyżej na Lewandowskiego
Sammy to jest gość! Fajny wywiad.
Miałem szczęście oglądać Go na żywo raz w Szczecinie na meczu kadry. Kamerun przyjechał bez trenera, więc Etoo ustawił skład, strzelił dwie brameczki i zszedł przy owacji na stojąco. Publiczność zawsze docenia wirtuozów piłki.
Myślę że Villa nie jest do końca zadowolony ze swojej formy, chociaż gra coraz lepiej. Trzeba sobie uświadomić że nogę złamał prawie rok temu i dopiero teraz powraca do pełnej sprawności. Taka długa przerwa musiała być strasznie frustrująca.
No a jeśli ma jakiś problem do Messiego to skazuje się na szybki transfer już w najbliższym okienku. Każdy wie że pozycja Leo w Klubie jest niekwestionowana.
Przekonał się już o tym jeden Jugol ze Szwecji
Nosz ch... mnie strzela!
Alexis kupiony za 40 mln, do sprzedaży za 20 mln.
Villa jeszcze lepiej - 40 mln do sprzedania za 10.
Kto za to wszystko odpowiada?
Już do tematu Ibry nie chcę wracać bo tam kolejne kilkadziesiąt milionów do tyłu.
A teraz transfer Neymara. Można go sobie wybić z głowy. Rynkowa wartość to jakieś 70-80 mln, więc nie ma co startować z jakimiś drobnymi 40 mln.
Przez tak denną politykę transferową można o brazylijczyku zapomnieć
Ten gest po raz kolejny uzmysłowił mi, że piłkarze wychowani w La Masia to zupełnie odmienna kategoria sportowców. A Barca to naprawdę "Więcej niż Klub". Przyznam szczerze że oczy mi zawilgotniały. Piękna sprawa.
Komentarze
0
Guti Guti Guti maricon! Maricon! Maricon!
0
sgrzesiek ciekawe rzeczy piszesz.
Wygrali ligę i doszli do półfinału LM grając do tyłu i w bok...?
Ciekawa koncepcja.
Zgodze się jednak z tym, że nie było wielu spektakularnych wyników w stylu 5:0 ale gra wyglądała całkiem dobrze. Co nie zmienia faktu że należy przewietrzyć szatnię jeszcze bardziej bo widać po niektórych że już im się nie chce np. Valdes, czy nie mają zdrowia: Puyol, Xavi
0
Ja tam wcale nie żałuje. Kto nie chce grać w Barcy niech gra gdzie chce.
Niech ci BRATWURST lekkim będzie. Łajzo.
0
Chudzina
0
W takim razie kiepsko widzę ten transfer. Rozumiem że te 23mln to koło 50% kwoty całkowitej ( pozostałe 40% dla grupy kapitałowej + koło 5% ktoś tam prywatny ma) Czyla całość transferu wynisła by trochę ponad 40 mln.
Jeśli Barca na tyle wycenia najbardziej medialnego piłkarza Ameryki Południowej to się mocno zdziwią.
Chelsea za jakiegoś ogórka z nikąd jakim jest Oscar dała prawie 40 mln euro. Cena Falcao ma przekroczyć 60 mln. Takie są teraz stawki podbite przez ruskich i arabów. Ze swoimi drobnymi 40 bańkami Barca może się zaczaić conajwyżej na Lewandowskiego
0
Sammy to jest gość! Fajny wywiad.
Miałem szczęście oglądać Go na żywo raz w Szczecinie na meczu kadry. Kamerun przyjechał bez trenera, więc Etoo ustawił skład, strzelił dwie brameczki i zszedł przy owacji na stojąco. Publiczność zawsze docenia wirtuozów piłki.
0
Nie ma co płakać, Pep wróci za rok i jeszcze poprowadzi Wielką Barcę. SOM I SEREM!
0
Myślę że Villa nie jest do końca zadowolony ze swojej formy, chociaż gra coraz lepiej. Trzeba sobie uświadomić że nogę złamał prawie rok temu i dopiero teraz powraca do pełnej sprawności. Taka długa przerwa musiała być strasznie frustrująca.
No a jeśli ma jakiś problem do Messiego to skazuje się na szybki transfer już w najbliższym okienku. Każdy wie że pozycja Leo w Klubie jest niekwestionowana.
Przekonał się już o tym jeden Jugol ze Szwecji
0
Nosz ch... mnie strzela!
Alexis kupiony za 40 mln, do sprzedaży za 20 mln.
Villa jeszcze lepiej - 40 mln do sprzedania za 10.
Kto za to wszystko odpowiada?
Już do tematu Ibry nie chcę wracać bo tam kolejne kilkadziesiąt milionów do tyłu.
A teraz transfer Neymara. Można go sobie wybić z głowy. Rynkowa wartość to jakieś 70-80 mln, więc nie ma co startować z jakimiś drobnymi 40 mln.
Przez tak denną politykę transferową można o brazylijczyku zapomnieć
0
Ten gest po raz kolejny uzmysłowił mi, że piłkarze wychowani w La Masia to zupełnie odmienna kategoria sportowców. A Barca to naprawdę "Więcej niż Klub". Przyznam szczerze że oczy mi zawilgotniały. Piękna sprawa.
Visca el Barca!