0

Guti Guti Guti maricon! Maricon! Maricon!

0

sgrzesiek ciekawe rzeczy piszesz.
Wygrali ligę i doszli do półfinału LM grając do tyłu i w bok...?
Ciekawa koncepcja.
Zgodze się jednak z tym, że nie było wielu spektakularnych wyników w stylu 5:0 ale gra wyglądała całkiem dobrze. Co nie zmienia faktu że należy przewietrzyć szatnię jeszcze bardziej bo widać po niektórych że już im się nie chce np. Valdes, czy nie mają zdrowia: Puyol, Xavi

0

Ja tam wcale nie żałuje. Kto nie chce grać w Barcy niech gra gdzie chce.
Niech ci BRATWURST lekkim będzie. Łajzo.

0

Chudzina

0

W takim razie kiepsko widzę ten transfer. Rozumiem że te 23mln to koło 50% kwoty całkowitej ( pozostałe 40% dla grupy kapitałowej + koło 5% ktoś tam prywatny ma) Czyla całość transferu wynisła by trochę ponad 40 mln.
Jeśli Barca na tyle wycenia najbardziej medialnego piłkarza Ameryki Południowej to się mocno zdziwią.
Chelsea za jakiegoś ogórka z nikąd jakim jest Oscar dała prawie 40 mln euro. Cena Falcao ma przekroczyć 60 mln. Takie są teraz stawki podbite przez ruskich i arabów. Ze swoimi drobnymi 40 bańkami Barca może się zaczaić conajwyżej na Lewandowskiego

0

Myślę że biznes to biznes i raczej nie ma szans na Neymara.
Finansowo jesteśmy biedakami, pomimo tych niby setek milionów z Kataru. Może sportowo w Klubie było ostatnimi laty na bogato ale temat transferów i utopionych bezpowrotnie dziesiatków milionów to raczej powód do wstydu.

0

Nosz ch... mnie strzela!
Alexis kupiony za 40 mln, do sprzedaży za 20 mln.
Villa jeszcze lepiej - 40 mln do sprzedania za 10.
Kto za to wszystko odpowiada?
Już do tematu Ibry nie chcę wracać bo tam kolejne kilkadziesiąt milionów do tyłu.
A teraz transfer Neymara. Można go sobie wybić z głowy. Rynkowa wartość to jakieś 70-80 mln, więc nie ma co startować z jakimiś drobnymi 40 mln.
Przez tak denną politykę transferową można o brazylijczyku zapomnieć

0

się facet zna na rzeczy i nie hejtuje jak co niektórzy ;)

0

A ten znowu szuka dziury w cały. Madrycki pedryl! Całe szczęście jest już na wylocie.

0

Sammy to jest gość! Fajny wywiad.
Miałem szczęście oglądać Go na żywo raz w Szczecinie na meczu kadry. Kamerun przyjechał bez trenera, więc Etoo ustawił skład, strzelił dwie brameczki i zszedł przy owacji na stojąco. Publiczność zawsze docenia wirtuozów piłki.

0

nie wiem jaki jest sens budować stadion na 100 tyś ludzi mając stadion na 98tyś. Może nowy będzie nowocześniejszy ale kosztować będzie dużo pieniędzy których za wiele nie mamy

0

zwolnia go po roku z powodu braku wyników

0

Myślę że Villa nie jest do końca zadowolony ze swojej formy, chociaż gra coraz lepiej. Trzeba sobie uświadomić że nogę złamał prawie rok temu i dopiero teraz powraca do pełnej sprawności. Taka długa przerwa musiała być strasznie frustrująca.
No a jeśli ma jakiś problem do Messiego to skazuje się na szybki transfer już w najbliższym okienku. Każdy wie że pozycja Leo w Klubie jest niekwestionowana.
Przekonał się już o tym jeden Jugol ze Szwecji

0

Més que un club

0

Pewnie wielu z Was będzie chciało mnie zlinczować ale uważam że Pep bez Tito nie zdobył by NICZEGO.
A jeśli pójdzie trenować inną drużynę to nie wróżę Mu wielkich sukcesów.
Czegoś tak wyjątkowego nie da sie powtórzyć nigdzie indziej na świecie.
Pep trafił na świetnych piłkarzy i doskonale dobrał sztab szkoleniowy. Do tego miał duuużo szczęścia i wszystko odpowiednio "zatrybiło."
Bez wsparcia chłopaków wychowanych w La Masii nie dałoby się powtórzyć takich sukcesów. Żadne, nawet największe, pieniądze szejków nie są w stanie stworzyć z grupy świetnych najemników drużyny porównywalnej do Barcy z ostatnich lat.
Wysiłki tych którzy chcą pójść śladem Barcy są bezcelowe. Nie da się w 3 ani 5 lat stworzyć systemu nad którym pracowano tu od 30 lat. Nie da się podkupić wszystkich, od dyrektora technicznego, przez trenera, na piłkarzach kończąc. To jest niewykonalne i z góry skazane na porażkę.

0

Qna, kocham tego Gościa! Christo jest wielki i szczery do "bulu". I szczerze nienawidzi madrytu. Coool!

0

Hen ty nie bądź świętszy od papieża.
Mam prawo pisać co uważam za słuszne, a ty nie jesteś od tego żeby mi zwracać uwagę.
Prawda jest taka że jakikolwiek news by sie tu nie pojawił zaraz znajdzie sie jakiś pseudokibic buraków z Madrytu i ma najwięcej do powiedzenia

0

od czasu jak pojawił sie tam Mou żadnego szacunku dla nich nie mam.
A gimb to mógłby być moim synem dzieciaku

0

0

Wydaje mi sie że jest duża szansa na to że Wayne trafi do Barcelony. Jesgo sposób gry bardzo chwalił Xavi. Teraz w MU jego pozycja bardzo osłabła i raczej będzie się skłaniał do zmiany pracodawcy.
Moim zdaniem byłby to bardzo ciekawy transfer

0

Henka to jest gość. Uwielbiałem go

0

Chociaż FC Barcelonie kibicuję od czasów Hristo, Koemana i Romario to moment w którym Eric z opaską kapitana podniósł Pucha jest dla mnie chyba najpiękniejszym jaki pamiętam. Ja, stary chłop, popłakałem się jak dziecko. Wierzę że Abi powróci znowu i jeszcze nie raz będzie razem z drużyną na szczycie świata.
Tots units fem força!

0

He he. Dobre :)
Uśmiałem się.
Jak klubik budowany dzięki kaprysowi jakiegoś szejka od roku można porównywać do Barcelony...? Raczej porównał bym go do City lub bandy dorobkiewiczów od Pereza z madrytu.
Można przepłacić i ściągnąć najdroższych piłkarzy z całego świata. Można wybudować stadiony i wypełnić je po brzegi gawiedzią. Ale nie da się kupić historii, wartości, honoru, przywiązania wychowanków do barw Klubu.
Coś o tym Pan powinien wiedzieć Panie Ibra, który to latasz po całej Europie, byle by tylko załapać się na większą pensję. Co to za problem zagrać w Interze, a później wrócić do AC Milan, wybrać Barcę ale jakby był telefon z realu to polecieć tam. Zero honoru - zapatrzony w siebie Jugolu.
Żałosna wypowiedź

0

Odkupowanie wychowanków to bzdura która najbardziej doprowadza mnie do szału w działaniu Klubu. Oddać gościa za czapke gruszek żeby za rok odkupić go za 10mln. Za taką ekonomię powinni zamykać za kratki

0

pytania, pytania...
dla mnie jedno jest pewne - Bojan na Barce jest za słaby

0

Widzę proste rozwiązanie, żeby do takich sytuacji więcej nie dochodziło. Wystarczy nie dopuszczać takich drużyn jak Barcelona czy Athletic do rozgrywek o ten puchar i po kłopocie.
Najlepszy byłby od razu finał: real - atletico. A po meczu wręczenie pucharu połączone z publicznym rozjechaniem go autobusem ;)

0

Jakby wszystkich zwolnić i sprzedać Messiego można by oszczędzić nawet z 500mln, ale chyba nie o to w tym całym spektaklu chodzi

0

kompleks małego członka

0

Dla mnie Adriano to gość. Ostatnio jest w bardzo dobrej formie i uważam że jest niezbędny. To coś jak z Keitą, niby specjalnie się nie wyróżnia ale jest bardzo potrzebny

0

jak dla mnie Van Bommel to gosc. A za WALA ktorego w barwach Bayernu pokazal fanom realu powinien dostac medal zaslugi dla catalonii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?