Antimadridista*
Dołączył/a: kwiecień 2011
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odpowiadam za autora: chodzi o tą cio... C. ronaldo
0
Nie ma co płakać, Pep wróci za rok i jeszcze poprowadzi Wielką Barcę. SOM I SEREM!
0
Masz rację co do tych włosów.
Jak bardzo musi być wyczerpująca praca na tak znaczącym stanowisku, widać właśnie po tym jak Pep wyglądał przychodząc na stanowisko pierwszego trenera a jak wygląda teraz.
W pełni rozumiem jego decyzję że musi od tego cyrku odpocząć
0
Ja uważam że Pep odpocznie rok i wróci do Barcelony.
Tu system wdrażany jest od dziecka, chłopaki klepią taką samą piłkę jak pierwszy skład.
W żadnym innym klubie nie da się tego wprowadzić w ciągu roku, dwóch czy nawet pięciu.
Żadna sklecona z gwiazd drużyna nie zagra takiej piłki jak wychowankowie naszej szkółki.
Zresztą uważam, tu podpadnę pewnie wszystkim, że sam Pep nie jest takim geniuszem jak wszyscy uważają. Jest raczej połączeniem: umiejętności swoich, wiedzy Tito, talentów z La Masi oraz kilku genialnych gracz z całego świata ( Alves, Villa )
Sam na obcym terenie nie osiągnie tego co zrobił tu.
0
0
Jeśli odejdzie świat się nie skończy tak jak nie skończył się po przegraniu Ligi czy odpadnięciu z LM.
Ale wolałbym jednak żeby Pep został
0
Piękne słowa.
Visca el Barca!
0
Do wejścia Alexisa brakowało nam z przodu kogoś kto rozciągnął by obronę qrewskich. Brakowało napastnika z prawdziwego zdarzenia, kogoś jak Villa, czy właśnie Alexis. W tym właśnie upatruję przyczyn porażki
0
ooooo... młodego poniosło. To już nie ta Chelsea co wtedy. A i Barca nie stała w miejscu tylko weszła na "kolejny poziom" wtajemniczenia
0
mattinho
niejeden przegrał ale za to wygrał 95% możliwych do zdobycia pucharów i tym się broni.
Może ja już stary jestem ale jak widzę po każdym meczu 600 komentarzy i 100 analiz wszystkowiedzących mądrali, którzy w życiu na żadnym meczu nie byli, a swoją wiedzę czerpią z opowieści zasłyszanych od Borka z telewizora to mnie na wymioty zbiera.
Żebyście tacy mądrzy byli, pisząc jutro sprawdzian z geografii w tych swoich gimnazjach, czy gdzie tam chodzicie, jak mądrzycie się na temat sposobu gry Keity w meczu z Milanem.
0
mattinho
uważasz że Trenejro nie wie kogo ma do wyboru i przez przypadek wstawił na stronę Don Andresa? Proszę Cię...
To są rozkminy taktyczne na wysokim poziomie, więc ja nie czuje się na siłach podważać taką a nie inną decyzję Pepa. Ale tak jak pisałem: dzwoń do Klubu może załapiesz się na asystenta do spraw taktyki.
Pokory trochę...
0
mattinho dam ci numer do Pepa to mu to powiesz, bo widac że lepiej znasz sie na tej robocie. Co my możemy wiedzieć czerpiąc wiedzę z internetu? Przecież trener widzi ich codziennie i wie co powinien zrobić
0
pięknieś Pan to poskładał Panie Challenger. Brawo!
0
to my mamy tyle kasy? ;)
0
buzinga składam Twoja kandydaturę na objęcie schedy po Pepie. Zrobisz wszystko inaczej, może nawet lepiej. Guardiolę bronią wyniki i tego nie możesz odmówić. Prawie wszystko zrobił najlepiej jak można było, a reszta która nie wyszła to tylko przypadek i zrządzenie losu
Pozdro
0
pożyjemy zobaczymy
0
Tylko CR7 miał napis "Animo Cristiano"
0
bartosz4444 szuraj stąd!
0
I jak tu się nie wqw... mam? - śpiewał Leroy. I ja to samo mogę powiedzieć. Może i Barca pogubiła wcześniej punkty ale z takim sędziowaniem nie ma najmniejszych szans odrobić ani jednego! Dwa zagrania ręką w polu karnym, tego nie zobaczy tylko niewidomy! Kończcie tegoroczne rozgrywki. Szkoda kasy na podróże po Hiszpanii.
0
Trener zrobi to co uważa za słuszne. Ale też wydaje mi się że nie pozostanie tu na lata. Tak się nie da.
Jeśli obronimy LM misja Pepa będzie zakończona.
Ogromne są zasługi Guardioli ale nie możemy też lekceważyć rywali i uważać że Barca będzie światowym hegemonem przez następne 10 czy 20 lat.
0
Moim zdaniem, dziś zobaczyliśmy co jest priorytetem Pepa na ten moment. Skład wyjściowy plus dokonane zmiany pokazują, że La Liga jest raczej przegrana a ważniejsze będą wyniki w LM.
Pep wolał zachować siły kluczowych piłkarzy na Leverkusen.
Jak dla mnie Copa del Rey i finał LM to kusząca perspektywa. Liga w ostateczności może być przegrana. Trudno.
0
Komin1899 od dziś jesteś kibicem srealu, a pałą do lania od urodzenia
0
kabum zrób okłady z mokrych ręczników ;-)
0
mogłeś się w tych słabszych drużynach pokazać, odbudować...
A Pan, Panie Hleb siedział, dumał, i wydumał.
Nigga please!
0
jazda!!
0
kiersna&real
ale ogólnie piszesz do Nas stojąc na poboczu autostrady, czekając na klientów? Zimno ci i nie masz humoru, tak? To już twój problem
0
ćwoku po co trzydzieści tytułów? Zdobądź ze trzy
0
w końcu zachował się jak normalny facet
0
El Guaje wiem że sypniesz dwie brameczki z parówami z madrytu. Trzymam kciuki!
0
piękne czasy :D