Antimadridista*
Dołączył/a: kwiecień 2011
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
cieciu zdobędziesz LM jak FCB rozwiąże sekcję piłki nożnej, czyli nigdy.
0
Krystyna ty bufonie, ludzie wiedzą jak cie podejść żebyś dostał trzęsawki. Słabyś...
0
Trzymam kciuki
0
Dwa
0
bo to wersja w kinie kręcona ;)
0
skub to dokładnie wygląda na to co myslisz... Ale z drugiej strony nie sądzę żeby Muł go kopnął bo obiliby mu ryja na fioletowo i to do niego wszyscy polecieli by z łapami
0
przemo nie zniżajmy się do ich poziomu
0
Fabianoo
starajmy się nie obrażać kolegów Kibiców Naszego Klubu
0
aha, zapomniałem dodać że może bardziej przydałby się klasowy obrońca
0
stoprocentpl*
no właśnie nie rozumiem, ale chyba pozwolisz mi mieć do tego prawo? ;)
Chyba po to jest szkółka żeby nie płacić dużych pieniędzy za piłkarzy.
A czy Cesc to piłkarz klasy światowej? Jakoś Arsenalu do wielkich sukcesów nie poprowadził. W Puchar Świata wiele nie włożył. W Premiership więcej asyst miał od niego choćby Chris Brunt z WBA ( którego nikt nie zna ).
Przyznałem się, że pewnie tą opinię odszczekam, ale wolałbym żeby Klub spłacił z tych pieniędzy część długów, niż kupował teraz zawodnika na ławkę
0
Szkoda kasy. Tym bardziej że Thiago łatwo go do składu nie wpuści.
A i kasy jest to wieeelka kopa ( zapłacona za własnego wychowanka )
Pewnie będę musiał to odszczekać ale nie jestem zadowolony
0
jak dla mnie transfer za tą kasę to wtopa porównywalna do transferu Ibry. Po co cała praca w La Masi jak musimy zapłacić za własnego wychowanka 40 melonów.
0
kakaflota - Do Budy!!
idź na ta swoją sniezno-biala strone, klubu beż skazy i tam się produkuj. Nie interesuje nas zdanie twoje prezes, cienkiego trenerka i twoje
0
Ten gest po raz kolejny uzmysłowił mi, że piłkarze wychowani w La Masia to zupełnie odmienna kategoria sportowców. A Barca to naprawdę "Więcej niż Klub". Przyznam szczerze że oczy mi zawilgotniały. Piękna sprawa.
Visca el Barca!
0
Sir Alex Ferguson - człowiek z wielką klasą. Bardzo szanuję Jego pracę w ManU
0
pobierajcie torrenta, bede seedował całą noc