0

cieciu zdobędziesz LM jak FCB rozwiąże sekcję piłki nożnej, czyli nigdy.

0

Krystyna ty bufonie, ludzie wiedzą jak cie podejść żebyś dostał trzęsawki. Słabyś...

0

Trzymam kciuki

0

Dwa

0

bo to wersja w kinie kręcona ;)

0

skub to dokładnie wygląda na to co myslisz... Ale z drugiej strony nie sądzę żeby Muł go kopnął bo obiliby mu ryja na fioletowo i to do niego wszyscy polecieli by z łapami

0

przemo nie zniżajmy się do ich poziomu

0

Fabianoo

starajmy się nie obrażać kolegów Kibiców Naszego Klubu

0

aha, zapomniałem dodać że może bardziej przydałby się klasowy obrońca

0

stoprocentpl*

no właśnie nie rozumiem, ale chyba pozwolisz mi mieć do tego prawo? ;)

Chyba po to jest szkółka żeby nie płacić dużych pieniędzy za piłkarzy.

A czy Cesc to piłkarz klasy światowej? Jakoś Arsenalu do wielkich sukcesów nie poprowadził. W Puchar Świata wiele nie włożył. W Premiership więcej asyst miał od niego choćby Chris Brunt z WBA ( którego nikt nie zna ).

Przyznałem się, że pewnie tą opinię odszczekam, ale wolałbym żeby Klub spłacił z tych pieniędzy część długów, niż kupował teraz zawodnika na ławkę

0

Szkoda kasy. Tym bardziej że Thiago łatwo go do składu nie wpuści.

A i kasy jest to wieeelka kopa ( zapłacona za własnego wychowanka )

Pewnie będę musiał to odszczekać ale nie jestem zadowolony

0

jak dla mnie transfer za tą kasę to wtopa porównywalna do transferu Ibry. Po co cała praca w La Masi jak musimy zapłacić za własnego wychowanka 40 melonów.

0

kakaflota - Do Budy!!

idź na ta swoją sniezno-biala strone, klubu beż skazy i tam się produkuj. Nie interesuje nas zdanie twoje prezes, cienkiego trenerka i twoje

0

Ten gest po raz kolejny uzmysłowił mi, że piłkarze wychowani w La Masia to zupełnie odmienna kategoria sportowców. A Barca to naprawdę "Więcej niż Klub". Przyznam szczerze że oczy mi zawilgotniały. Piękna sprawa.

Visca el Barca!

0

Sir Alex Ferguson - człowiek z wielką klasą. Bardzo szanuję Jego pracę w ManU

0

pobierajcie torrenta, bede seedował całą noc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?