25 marca 2025, 11:29
0
Ahoj. Szukam info o biletach na mecz rewanżowy w Dortmundzie.Pomożecie ? Pozdrawiam
29 października 2016, 21:09
Panowie czy macie jakiegoś dobrego linka? Te z meczyki.pl trochę słabe. pozdrawiam
1 grudnia 2015, 21:24
a nie było czasem jakiego rabatu z fcbarca.com na ten album ?
1 grudnia 2015, 21:11
Dzięki serdecznie. o to mi chodziło. tego szukałem właśnie ;) idealny prezent ;) sam chciałbym dostać ^^
1 grudnia 2015, 18:05
Hej. Szukam albumu fc barcelona dla znajomego na urodziny. możecie coś polecić. czegoś aktualnego oczywiście. Pzdr
1 lipca 2014, 13:10
1
Gdyby nie świetna postawa Alexisa na mundialu to myślę że transfer mógłby dojść do skutku.. Jak narazie Sanchez zostajei to jest najważniejsze ! :)
8 czerwca 2015, 20:27
Panowie jakieś linki do całego meczu ? w polskiej wersji językowej mile widziane ;)
18 stycznia 2015, 20:24
podajcie dobrą transmisje w jakim kolwiek języku...
15 lutego 2015, 17:06
siemanko. poprosiłbym o dobrą transmisje. z meczyków przycina a LigaTV nie na chodzie ..
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ahoj.
Szukam info o biletach na mecz rewanżowy w Dortmundzie.
Pomożecie ? Pozdrawiam
0
Panowie czy macie jakiegoś dobrego linka? Te z meczyki.pl trochę słabe. pozdrawiam
0
a nie było czasem jakiego rabatu z fcbarca.com na ten album ?
0
Dzięki serdecznie. o to mi chodziło. tego szukałem właśnie ;) idealny prezent ;) sam chciałbym dostać ^^
0
Hej. Szukam albumu fc barcelona dla znajomego na urodziny. możecie coś polecić. czegoś aktualnego oczywiście. Pzdr
1
Gdyby nie świetna postawa Alexisa na mundialu to myślę że transfer mógłby dojść do skutku.. Jak narazie Sanchez zostajei to jest najważniejsze ! :)
1
Panowie jakieś linki do całego meczu ? w polskiej wersji językowej mile widziane ;)
0
podajcie dobrą transmisje w jakim kolwiek języku...
0
a nie było czasem jakiego rabatu z fcbarca.com na ten album ?
0
siemanko. poprosiłbym o dobrą transmisje. z meczyków przycina a LigaTV nie na chodzie ..