0

Ahoj.
Szukam info o biletach na mecz rewanżowy w Dortmundzie.
Pomożecie ? Pozdrawiam

0

Panowie czy macie jakiegoś dobrego linka? Te z meczyki.pl trochę słabe. pozdrawiam

0

a nie było czasem jakiego rabatu z fcbarca.com na ten album ?

0

Dzięki serdecznie. o to mi chodziło. tego szukałem właśnie ;) idealny prezent ;) sam chciałbym dostać ^^

0

Hej. Szukam albumu fc barcelona dla znajomego na urodziny. możecie coś polecić. czegoś aktualnego oczywiście. Pzdr

1

Panowie jakieś linki do całego meczu ? w polskiej wersji językowej mile widziane ;)

0

no ścina jak nie wiem..

0

siemanko. poprosiłbym o dobrą transmisje. z meczyków przycina a LigaTV nie na chodzie ..

0

podajcie dobrą transmisje w jakim kolwiek języku...

0

dziękować :)

0

Gdzie moge obejrzeć cały mecz ? Takiego widowiska nie można przeoczyć ..

1

Gdyby nie świetna postawa Alexisa na mundialu to myślę że transfer mógłby dojść do skutku.. Jak narazie Sanchez zostajei to jest najważniejsze ! :)

0

Aż chce się pisać.. Ciesze się że nareszcie ktoś przejrzał na oczy !

0

dobry pomysł ! jeszcze tylko musimy dopłacić 20 mln !

0

Bardzo dobrze powiedziane ! :)

0

haahahhahahah nie no to już kabaret totalny :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?