Antonio132
Dołączył/a: kwiecień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ahoj.
Szukam info o biletach na mecz rewanżowy w Dortmundzie.
Pomożecie ? Pozdrawiam
0
Panowie czy macie jakiegoś dobrego linka? Te z meczyki.pl trochę słabe. pozdrawiam
0
a nie było czasem jakiego rabatu z fcbarca.com na ten album ?
0
Dzięki serdecznie. o to mi chodziło. tego szukałem właśnie ;) idealny prezent ;) sam chciałbym dostać ^^
0
Hej. Szukam albumu fc barcelona dla znajomego na urodziny. możecie coś polecić. czegoś aktualnego oczywiście. Pzdr
1
Panowie jakieś linki do całego meczu ? w polskiej wersji językowej mile widziane ;)
0
no ścina jak nie wiem..
0
siemanko. poprosiłbym o dobrą transmisje. z meczyków przycina a LigaTV nie na chodzie ..
0
podajcie dobrą transmisje w jakim kolwiek języku...
0
dziękować :)
0
Gdzie moge obejrzeć cały mecz ? Takiego widowiska nie można przeoczyć ..
1
Gdyby nie świetna postawa Alexisa na mundialu to myślę że transfer mógłby dojść do skutku.. Jak narazie Sanchez zostajei to jest najważniejsze ! :)
0
Aż chce się pisać.. Ciesze się że nareszcie ktoś przejrzał na oczy !
0
dobry pomysł ! jeszcze tylko musimy dopłacić 20 mln !
0
Bardzo dobrze powiedziane ! :)
0
haahahhahahah nie no to już kabaret totalny :)