kto ogladal mecz to odrazu zauwarzyl ze to otwarte zlamanie niie trzeba byc ekspertem az wybrzuszylo Davidowi ochraniacz!!! Juz czekam na jego wystepy w EURO anims Villa
kto ogladal mecz to odrazu zauwarzyl ze to otwarte zlamanie niie trzeba byc ekspertem az wybrzuszylo Davidowi ochraniacz!!! Juz czekam na jego wystepy w EURO anims Villa
Komentarze
0
Nareszcie zeszliśmy na ziemie. Ta porażka była potrzebna!!!! VISCA el BARCA
0
kto ogladal mecz to odrazu zauwarzyl ze to otwarte zlamanie niie trzeba byc ekspertem az wybrzuszylo Davidowi ochraniacz!!! Juz czekam na jego wystepy w EURO anims Villa
0
Nareszcie zeszliśmy na ziemie. Ta porażka była potrzebna!!!! VISCA el BARCA
0
kto ogladal mecz to odrazu zauwarzyl ze to otwarte zlamanie niie trzeba byc ekspertem az wybrzuszylo Davidowi ochraniacz!!! Juz czekam na jego wystepy w EURO anims Villa