0

Nareszcie zeszliśmy na ziemie. Ta porażka była potrzebna!!!! VISCA el BARCA

0

kto ogladal mecz to odrazu zauwarzyl ze to otwarte zlamanie niie trzeba byc ekspertem az wybrzuszylo Davidowi ochraniacz!!! Juz czekam na jego wystepy w EURO anims Villa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?