Nie sądzę, żeby Dani odszedł. Medialna śpiewka, którą słyszymy za każdym razem gdy jakiś zawodnik jest niezadowolony z kontraktu lub bliski końca obecnej umowy.Każdy ważny zawodnik pierwszego zespołu a takim bez wątpienia jest Alves powinien być godziwie opłacany oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.Na pewno nie zaoferujemy mu takiej kasy jak City ale za to Barca gwarantuje mu sukces na każdym froncie.
Nie sądzę, żeby Dani odszedł. Medialna śpiewka, którą słyszymy za każdym razem gdy jakiś zawodnik jest niezadowolony z kontraktu lub bliski końca obecnej umowy.Każdy ważny zawodnik pierwszego zespołu a takim bez wątpienia jest Alves powinien być godziwie opłacany oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.Na pewno nie zaoferujemy mu takiej kasy jak City ale za to Barca gwarantuje mu sukces na każdym froncie.
Nie sądzę, żeby Dani odszedł. Medialna śpiewka, którą słyszymy za każdym razem gdy jakiś zawodnik jest niezadowolony z kontraktu lub bliski końca obecnej umowy.Każdy ważny zawodnik pierwszego zespołu a takim bez wątpienia jest Alves powinien być godziwie opłacany oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.Na pewno nie zaoferujemy mu takiej kasy jak City ale za to Barca gwarantuje mu sukces na każdym froncie.
Nie sądzę, żeby Dani odszedł. Medialna śpiewka, którą słyszymy za każdym razem gdy jakiś zawodnik jest niezadowolony z kontraktu lub bliski końca obecnej umowy.Każdy ważny zawodnik pierwszego zespołu a takim bez wątpienia jest Alves powinien być godziwie opłacany oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.Na pewno nie zaoferujemy mu takiej kasy jak City ale za to Barca gwarantuje mu sukces na każdym froncie.
Komentarze
0
Nie sądzę, żeby Dani odszedł. Medialna śpiewka, którą słyszymy za każdym razem gdy jakiś zawodnik jest niezadowolony z kontraktu lub bliski końca obecnej umowy.Każdy ważny zawodnik pierwszego zespołu a takim bez wątpienia jest Alves powinien być godziwie opłacany oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.Na pewno nie zaoferujemy mu takiej kasy jak City ale za to Barca gwarantuje mu sukces na każdym froncie.
0
Nie sądzę, żeby Dani odszedł. Medialna śpiewka, którą słyszymy za każdym razem gdy jakiś zawodnik jest niezadowolony z kontraktu lub bliski końca obecnej umowy.Każdy ważny zawodnik pierwszego zespołu a takim bez wątpienia jest Alves powinien być godziwie opłacany oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.Na pewno nie zaoferujemy mu takiej kasy jak City ale za to Barca gwarantuje mu sukces na każdym froncie.
0
Nie sądzę, żeby Dani odszedł. Medialna śpiewka, którą słyszymy za każdym razem gdy jakiś zawodnik jest niezadowolony z kontraktu lub bliski końca obecnej umowy.Każdy ważny zawodnik pierwszego zespołu a takim bez wątpienia jest Alves powinien być godziwie opłacany oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.Na pewno nie zaoferujemy mu takiej kasy jak City ale za to Barca gwarantuje mu sukces na każdym froncie.
0
Nie sądzę, żeby Dani odszedł. Medialna śpiewka, którą słyszymy za każdym razem gdy jakiś zawodnik jest niezadowolony z kontraktu lub bliski końca obecnej umowy.Każdy ważny zawodnik pierwszego zespołu a takim bez wątpienia jest Alves powinien być godziwie opłacany oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.Na pewno nie zaoferujemy mu takiej kasy jak City ale za to Barca gwarantuje mu sukces na każdym froncie.