ApogeumNysa
Dołączył/a: grudzień 2010
Nysa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie sądzę, żeby Dani odszedł. Medialna śpiewka, którą słyszymy za każdym razem gdy jakiś zawodnik jest niezadowolony z kontraktu lub bliski końca obecnej umowy.Każdy ważny zawodnik pierwszego zespołu a takim bez wątpienia jest Alves powinien być godziwie opłacany oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.Na pewno nie zaoferujemy mu takiej kasy jak City ale za to Barca gwarantuje mu sukces na każdym froncie.
0
Nie sądzę, żeby Dani odszedł. Medialna śpiewka, którą słyszymy za każdym razem gdy jakiś zawodnik jest niezadowolony z kontraktu lub bliski końca obecnej umowy.Każdy ważny zawodnik pierwszego zespołu a takim bez wątpienia jest Alves powinien być godziwie opłacany oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.Na pewno nie zaoferujemy mu takiej kasy jak City ale za to Barca gwarantuje mu sukces na każdym froncie.