Świetna wiadomość! Teraz dawać Reus'a za kwotę o połowę tańszą.
Chyba, że się dogadali, że dopiero sprzedadzą go za rok barcelonie. Ale skoro Di Marii nie będziemy mogli zobaczyć w Barcy to chociaż niech negocjują Reus'a zanim real go kupi. Aa i z tego co słyszałem to w piątek ma być ogłoszony oficjalny transfer Turana do Barcy za 35mln :)
hohohoh, co to by było gdyby Pogba i Di Maria dołączyli do baarcy ;O Chyba, że je##ć już tego Pogbę bo za dobry i tak nie jest, a w jego miejsce sprowadzić Isco (gdy real kupi pogbe) lub Reusa ;O
12mln płacić zawodnikowi, który gra gorzej niż legenda #Xavi to lekka przesada xd Nigdy nie chciałem go w barcelonie, chociaż nie wiem czemu oni na siłę chcą go sprowadzić. Przecież są lepsi zawodnicy od niego i co najważniejsze, płace na sezon 2 razy mniejsze chcą mieć :) On się za mocno ceni :)
Jak na moje takie pieniądze za Pogbę to lekka przesada. Jest jeszcze młody, całe życie przed nim. Ja bym na miejscu barcy obserwował Marco Reus'a - To świetny, szybki, dobrze rozgrywający zawodnik, który potrafi dobrze wykończyć akcje. Ewentualnie Di Maria, wszyscy wiemy co robił w BBVA, gdy był jeszcze w realu :) Są też jeszcze młodzi bo mają po 27lat, i co najważniejsze nie są tacy drodzy jak Pogba :)
Niech oszczędzą Suareza, przecież przed nami finał w Berlinie. Pedro też ostatnimi czasy dobrze sobie radzi na boisku i również grał już nie jednokrotnie przed atletico. Wpuściłbym w końcu vermaelena w pierwszej 11. Suarez mógłby wejść dopiero pod koniec 2 połowy :)
Są ważniejsi zawodnicy, niż Kovačicic. On jest jeszcze trochę za młody, kto to wie, może to jeden dobry sezon dla niego, żeby nie było tak jak real z bale :) Chyba, że wymiana song za Kovačicic, a wielkim transferem byłoby sprowadzenie Marco Reus'a lub Di Marii. Ewentualnie tego Pogby, chociaż nie wiem czy to dobry pomysł. Jest jeszcze młody, a za dużo chciałby zarabiać.
Komentarze
0
Świetna wiadomość! Teraz dawać Reus'a za kwotę o połowę tańszą.
Chyba, że się dogadali, że dopiero sprzedadzą go za rok barcelonie. Ale skoro Di Marii nie będziemy mogli zobaczyć w Barcy to chociaż niech negocjują Reus'a zanim real go kupi. Aa i z tego co słyszałem to w piątek ma być ogłoszony oficjalny transfer Turana do Barcy za 35mln :)
0
hohohoh, co to by było gdyby Pogba i Di Maria dołączyli do baarcy ;O Chyba, że je##ć już tego Pogbę bo za dobry i tak nie jest, a w jego miejsce sprowadzić Isco (gdy real kupi pogbe) lub Reusa ;O
4
Kevin De Bruyne? Ok 40mln :)
0
12mln płacić zawodnikowi, który gra gorzej niż legenda #Xavi to lekka przesada xd Nigdy nie chciałem go w barcelonie, chociaż nie wiem czemu oni na siłę chcą go sprowadzić. Przecież są lepsi zawodnicy od niego i co najważniejsze, płace na sezon 2 razy mniejsze chcą mieć :) On się za mocno ceni :)
0
Wstawić go za Xaviego :)
4
Kevin De Bruyne? Ok 40mln :)
1
Jak na moje takie pieniądze za Pogbę to lekka przesada. Jest jeszcze młody, całe życie przed nim. Ja bym na miejscu barcy obserwował Marco Reus'a - To świetny, szybki, dobrze rozgrywający zawodnik, który potrafi dobrze wykończyć akcje. Ewentualnie Di Maria, wszyscy wiemy co robił w BBVA, gdy był jeszcze w realu :) Są też jeszcze młodzi bo mają po 27lat, i co najważniejsze nie są tacy drodzy jak Pogba :)
0
Wstawić go za Xaviego :)
0
Niech oszczędzą Suareza, przecież przed nami finał w Berlinie. Pedro też ostatnimi czasy dobrze sobie radzi na boisku i również grał już nie jednokrotnie przed atletico. Wpuściłbym w końcu vermaelena w pierwszej 11. Suarez mógłby wejść dopiero pod koniec 2 połowy :)
0
Są ważniejsi zawodnicy, niż Kovačicic. On jest jeszcze trochę za młody, kto to wie, może to jeden dobry sezon dla niego, żeby nie było tak jak real z bale :) Chyba, że wymiana song za Kovačicic, a wielkim transferem byłoby sprowadzenie Marco Reus'a lub Di Marii. Ewentualnie tego Pogby, chociaż nie wiem czy to dobry pomysł. Jest jeszcze młody, a za dużo chciałby zarabiać.