O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4071
  • Liczba komentarzy 12
  • Polecenia 5

Komentarze

0

Świetna wiadomość! Teraz dawać Reus'a za kwotę o połowę tańszą.
Chyba, że się dogadali, że dopiero sprzedadzą go za rok barcelonie. Ale skoro Di Marii nie będziemy mogli zobaczyć w Barcy to chociaż niech negocjują Reus'a zanim real go kupi. Aa i z tego co słyszałem to w piątek ma być ogłoszony oficjalny transfer Turana do Barcy za 35mln :)

0

hohohoh, co to by było gdyby Pogba i Di Maria dołączyli do baarcy ;O Chyba, że je##ć już tego Pogbę bo za dobry i tak nie jest, a w jego miejsce sprowadzić Isco (gdy real kupi pogbe) lub Reusa ;O

4

Kevin De Bruyne? Ok 40mln :)

0

12mln płacić zawodnikowi, który gra gorzej niż legenda #Xavi to lekka przesada xd Nigdy nie chciałem go w barcelonie, chociaż nie wiem czemu oni na siłę chcą go sprowadzić. Przecież są lepsi zawodnicy od niego i co najważniejsze, płace na sezon 2 razy mniejsze chcą mieć :) On się za mocno ceni :)

0

Wstawić go za Xaviego :)

Zobacz wszystkie

4

Kevin De Bruyne? Ok 40mln :)

1

Jak na moje takie pieniądze za Pogbę to lekka przesada. Jest jeszcze młody, całe życie przed nim. Ja bym na miejscu barcy obserwował Marco Reus'a - To świetny, szybki, dobrze rozgrywający zawodnik, który potrafi dobrze wykończyć akcje. Ewentualnie Di Maria, wszyscy wiemy co robił w BBVA, gdy był jeszcze w realu :) Są też jeszcze młodzi bo mają po 27lat, i co najważniejsze nie są tacy drodzy jak Pogba :)

0

Wstawić go za Xaviego :)

0

Niech oszczędzą Suareza, przecież przed nami finał w Berlinie. Pedro też ostatnimi czasy dobrze sobie radzi na boisku i również grał już nie jednokrotnie przed atletico. Wpuściłbym w końcu vermaelena w pierwszej 11. Suarez mógłby wejść dopiero pod koniec 2 połowy :)

0

Są ważniejsi zawodnicy, niż Kovačicic. On jest jeszcze trochę za młody, kto to wie, może to jeden dobry sezon dla niego, żeby nie było tak jak real z bale :) Chyba, że wymiana song za Kovačicic, a wielkim transferem byłoby sprowadzenie Marco Reus'a lub Di Marii. Ewentualnie tego Pogby, chociaż nie wiem czy to dobry pomysł. Jest jeszcze młody, a za dużo chciałby zarabiać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?