Aptaun
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetna wiadomość! Teraz dawać Reus'a za kwotę o połowę tańszą.
Chyba, że się dogadali, że dopiero sprzedadzą go za rok barcelonie. Ale skoro Di Marii nie będziemy mogli zobaczyć w Barcy to chociaż niech negocjują Reus'a zanim real go kupi. Aa i z tego co słyszałem to w piątek ma być ogłoszony oficjalny transfer Turana do Barcy za 35mln :)
0
hohohoh, co to by było gdyby Pogba i Di Maria dołączyli do baarcy ;O Chyba, że je##ć już tego Pogbę bo za dobry i tak nie jest, a w jego miejsce sprowadzić Isco (gdy real kupi pogbe) lub Reusa ;O
4
Kevin De Bruyne? Ok 40mln :)
0
12mln płacić zawodnikowi, który gra gorzej niż legenda #Xavi to lekka przesada xd Nigdy nie chciałem go w barcelonie, chociaż nie wiem czemu oni na siłę chcą go sprowadzić. Przecież są lepsi zawodnicy od niego i co najważniejsze, płace na sezon 2 razy mniejsze chcą mieć :) On się za mocno ceni :)
0
Wstawić go za Xaviego :)
0
Przez kontuzję grał słabo, ale w barcelonie napewno zadbają o to, aby odbudować jego maksymalną formę. Jeżeli mieliby na niego wydać 15-20mln to w 100% wziąłbym go, bo to jest naprawdę dobry zawodnik, który jeszcze się rozwinie. Co do transferu pogby, nie brałbym go. Za te 80mln wolałbym już Reusa... Reus lub Di Maria. Obydwaj są swietnymi zawodnikami i napewno więcej przydaliby się barcelonie niż Pogba, chociaż co my tu wskuramy czy chcemy, czy nie. Bartomeu i tak będzie go chciał pozyskać nawet za 100mln :)
0
Valdes to dobrze zgrany bramkarz z całą drużyną. To co robił w Barcelonie było niewiarygodne. Pewne jest to, że bramkarzowi nie uda się obronić wszystkich strzałów, które lecą na bramkę, ale on potrafił niekiedy wyciągnąć taki strzał, że niejeden bramkarz by tak chciał. Dużo ostatnio się mówi o transferze De Gea do Realu. Na miejscu LVG dałbym szansę Victorowi...
0
Żegnaj legendo! Aż łezka kręci się w oku :/ :(
0
Jeżeli byłby trochę tańszy, z 15mln to przydałby się, gdyby stało się coś Busqetsowi :)
0
Są ważniejsi zawodnicy, niż Kovačicic. On jest jeszcze trochę za młody, kto to wie, może to jeden dobry sezon dla niego, żeby nie było tak jak real z bale :) Chyba, że wymiana song za Kovačicic, a wielkim transferem byłoby sprowadzenie Marco Reus'a lub Di Marii. Ewentualnie tego Pogby, chociaż nie wiem czy to dobry pomysł. Jest jeszcze młody, a za dużo chciałby zarabiać.
0
Niech oszczędzą Suareza, przecież przed nami finał w Berlinie. Pedro też ostatnimi czasy dobrze sobie radzi na boisku i również grał już nie jednokrotnie przed atletico. Wpuściłbym w końcu vermaelena w pierwszej 11. Suarez mógłby wejść dopiero pod koniec 2 połowy :)
1
Jak na moje takie pieniądze za Pogbę to lekka przesada. Jest jeszcze młody, całe życie przed nim. Ja bym na miejscu barcy obserwował Marco Reus'a - To świetny, szybki, dobrze rozgrywający zawodnik, który potrafi dobrze wykończyć akcje. Ewentualnie Di Maria, wszyscy wiemy co robił w BBVA, gdy był jeszcze w realu :) Są też jeszcze młodzi bo mają po 27lat, i co najważniejsze nie są tacy drodzy jak Pogba :)