ArZani
Dołączył/a: marzec 2016
Bydgoszcz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Rozumiem, że ten ortograf w tytule to jakiś specjalny trik artystyczny? Bo jest kłujący w oczy i denny...
3
Valverde w tym sezonie bardzo się rozwinął. Zrobił bardzo duży progress. Potrafi rotować, potrafi reagować na sytuację na boisku. Na początku sezonu wciąż było widmo poprzedniego. Ja również obstawiałem, że z Valverde to max 1/8 i do domu. Jak widać się myliłem i bardzo się z tego powodu cieszę.
3
Zaliczka jest. Wszystko super. Tylko, żeby nie było powtórki jak z Romą. Tak czy siak wierzę w naszych chłopaków, że mogą zagrać na ten sam wynik co w pierwszym meczu.
0
Gościu - 36 meczów absencji w 2 sezonach jak u nas jest (co daje prawie jeden pełny sezon "w szpitalu" - sic!). Po powrocie gra piach, a jak uda mu się wreszcie wrócić do formy, to łapie kolejną kontuzję. Ile już kontuzji złapał w tym sezonie? 3? I co może mi powiesz, że to nie oznacza, że jest szklany jak Vermaelen czy Bale? Skoro nie śledzisz sytuacji, to lepiej Ty zamilcz, nim kolejny raz się wygłupisz, kolego.
4
Szkło.
Raz świeci, potem X czasu nic.
Jeden z gorszych transferów, przede wszystkim ze względu na proporcję jakość-cena.
1
Wiesz, co miałem na myśli xD
39
Co to za kurde debilizm jest? Rozgrywanie rodzimej ligi poza granicami kraju to jak pukanie żony w czyimś łóżku. Co za kretyn to wymyślił?
2
Nie uwierzę dopóki nie zobaczę oficjalki. Rakitić mówi wszem i wobec, że czuje się bajecznie w Barcelonie, a jego rodzina czuje się tutaj również fantastycznie. Podoba im się kraj, klimat itd. dlatego trudno mi uwierzyć, by nagle doszedł do porozumienia z Juventusem.
0
Z Dembele było to samo, a jednak Brazylijczyk na początku chociaż ładnie grał. Po raz kolejny napiszę, że to pomocnik, nie napastnik i jego miejsce jest obok Arthura w drugiej linii.
2
To pomocnik, nie napastnik. W Liverpoolu też był formie, bo grał w drugiej linii i dobrze mu szło. Teraz jest wstawiany na pozycję, która mu ewidentnie nie leży. Na początku jak przyszedł do Barcelony niejeden komentarz widziałem na tej stronie, że nie byli w stanie ogarnąć, czy to Cou biegnie, czy Messi. Lubiłem też te jego próby strzałów z dystansu właśnie, które czasami skutecznie zaskakiwały, przez to, że Barcelona zdążyła przyzwyczaić do denerwującego dążenia do wejścia z piłką do bramki.
1
Nie podniesie, dopóki jest Valverde. Dalej będzie Suarez w każdym meczu partaczyć i będzie grać cały mecz, bo cep Valverde będzie trzymać Jovicia na ławie tak długo, aż straci formę, zrujnuje karierę i będzie musiał na nowo zacząć grać w piłkę.
0
A że trener o kant dupy, to nie poskromi...
0
Podobno prawo się zmieniło... Dlaczego zatem jest ono respektowane wybiórczo? Co, jak Barcelona, to wracamy do starych przepisów, a jak ktoś inny typu Realik to jedziemy według nowych? Rozstrząsanie rozstrzygniętej już sprawy...
0
Jesteś tak żałośnie żenujący w swoich "pojazdach", że nawet nie potrafisz niczego sensownego od siebie napisać :) Nie pozdrawiam i życzę długo wyczekiwanego rozwoju intelektualnego.
0
Kiepsko się odniosłeś, ponieważ ostatecznie zabrzmiało to zupełnie inaczej :) Zgadzam się z Twoją "poprawioną" wypowiedzią :)
0
Poziom Twoich wypowiedzi skłania mnie ku wnioskom, że to raczej Ty je opuszczasz, by pobawić się w internecie, kolego.
0
To nieźle się tłumaczysz, ćwierćmózgu ;)
1
Bo powinien ich wprowadzać pojedynczo od początku sezonu a nie wsytawiać skład z samych rezerwowych. Czasem jak czytam podobne komentarze to mam wrażenie, że niektórzy fani mają siano zamiast mózgu... Jak oni mieli dobrze grać, jak pierwszy raz grali mecz w takim składzie? Zero zgrania, zero minut, zero pewności siebie - co nie dziwi, biorąc pod uwagę "genialne" posunięcia Valverde. Ten koleś powinien dawno opuścić klub i zwolnić stołek trenera dla kogoś o wiele lepszego.
0
Plus: Dembele, Cillessen, Denis Suarez.
Minus: Coutinho, Chumi, Malcom(?).
To tak z marszu.
2
Dokładnie tak jak piszesz. Ten pajac to trener dla Sociedadu, takiego Levante i innych Granad. Nie dla Barcelony. Jeśli nie teraz, to mam nadzieję, że po zakończonym sezonie pożegnamy tego nieudacznika...
1
To, że studiujesz medycynę zupełnie nic nie znaczy. A GMO wcale takie dobre nie jest, jak starasz się indoktrynować.
0
To nieźle ćpiesz...
5
Szkoda, że Busi bez formy...
0
Co za syf teraz... Z jakimś Rayo przegrywać, no ludzie.... ZACZNIJCIE GRAĆ! A no i oczywiście... #ValverdeOUT
EDIT: No! I o to chodzi! Wciąż... #ValverdeOUT
0
No niemożliwe... Dostał nakaz z góry to może wreszcie zacznie korzystać z młodzieży... Ja pierniczę... Przykro mi to pisać, ale #ValverdeOUT.
6
Co to jest Wątrobobasen?
0
Boże bieri go nawet za darmo...
0
Ostatnie dwa sezony nie są jego...
1
Denis powinien zostać. Nie rozumiem natomiast wspominki o Yerrym Minie... Gość ledwo przyszedł przecież! To Gomesa trzymali nie wiem po co tyle czasu... A tu chłopaka po sezonie chcą wywalić.
6
Czyli byłby dokładnie taki sam jak Suarez.