0

Przecież sama Barcelona powiedziała oficjalnie, że Neymar nie jest na sprzedaż... Po kija rozsiewać takie durne ploty?

1

Zgadzam się z Tobą, ale plusa dać nie mogę, bo jakiś geniusz wymyślił, że mogę to zrobić dopiero po 6 miesiącach od założenia konta :)

0

Lucho... Przyćpałeś przed konferencją chyba :D

0

I obrona La Ligi staje się co raz trudniejsza... Końcówka sezonu w wykonaniu Barcy jest po prostu fatalna. Mam nieodparte wrażenie, że mrzonki o tryplecie spełzną nawet na braku trofeum w lidze. Mam jeszcze wciąż nadzieję, że jeszcze odpalą w końcówce... VeB!

0

Odpadli w ćwierćfinale, to z jakiej paki mają dostać za półfinał, bo nie czaję?

0

Barcelona grała świetny sezon, rozgramiała wszystkich, do momentu przerwy reprezentacyjnej. Po niej im ktoś bateryjki wyjął, a nie mają na tyle dostatecznej przewagi punktowej w lidze, czy też nie mieli w dwumeczu z Atletico, żeby móc dawać tak dupy. Co z tego jak przez cały praktycznie sezon gra się zajebiście, skoro można to spierdzielić w końcówce? Jestem mega wkurzony, bo ja rozumiem spadek formy, zachłyśnięcie czy coś, ale tak dawać ciała już drugi tydzień z rzędu? Porażka w Gran Derbi, ledwo wygrana z Atletico i to tylko dlatego, że w pewnym momencie grało w 10, rażąca nieskuteczność w strzałach, wpadka kolejna z Sociedad, teraz porażka w rewanżu 2:0 (co innego, że tam w ostatniej minucie powinien być karny bez dwóch zdań i powinna być dogrywka) to tylko zaczyna mnie nastawiać na to, że przyszłe mecze w La Liga również mogą okazać się wpadką, Valencia to nie jest słaby zespół, a patrząc na to jak osiedli na laurach to mam nieodparte wrażenie, że i z ligą się pożegnamy.... No szkoda, żal mi ich jak cholera, ale co by nie było Visca el Barca!

0

No oby chłopaki sobie poradzili, liczę na nich i kibicuję im z całego serca. Ostatni tydzień i weekend jeszcze wstecz był prawdziwą udręką dla zawodników Barcelony, oby był on ostatni. Nie ma nic gorszego jak przez cały sezon jest super i sukces wymyka się z rąk pod koniec sezonu za sprawą trochę głupich błędów. Zawodnicy to nie maszyny, to prawda, jednakże niestety trzeba trzymać fason, bo może być kiepsko. Wierzę, że się im uda i jako pierwsza drużyna w historii obronimy LM i zapewnimy sobie kolejny tryplet. Visca el Barca!

9

A to niby dlaczego? Mnie irytuje to, że w filmach np. gość leci wulgaryzmami a lektor czyta "cholera" to nie oddaje zupełnie prawdziwych emocji, jakie kierują daną osobą. Bez przesady, nie jesteśmy raczej przedszkolakami i chyba nie będzie to negatywnie wpływało na nasze wychowanie, prawda?

0

Przede wszystkim zmarnowanie sytuacji z 10 minuty myślę, że zaważyło w tej kwestii. Co jak co, ale takie buble zdarzają się na uczniom WFie nie piłkarzowi klasy światowej, który dostaje niemały hajs za grę.

3

Popieram w zupełności.

2

ale wtedy było 4-0...

0

Dokładnie, wystarczy spojrzeć jak było z Leo Messim? Też przecież na początku nie miał takiej roli w zespole jak teraz. Ronaldinho przekazał mu pałeczkę w pewnym momencie...

3

Ehh... Fair play, o czym my tu rozmawiamy? Jakie fair play? Ostatnio to i tak leci tak wszystko na łeb na szyję, że szkoda strzępić ryja... Kasa, kasa, kasa, kto da więcej w łapę i komu. Sport, psia mać. Jeśli mają zamiar zmieniać takie kultowe i rozpoznawalne chyba przez wszystkich ludzi z cywilizowanych krajów na świecie wydarzenie jak Liga Mistrzów, to era piłki definitywnie się kończy... Kiedyś to nawet jak drukowali, to chociaż jakoś się z tym kryli i bez wnikliwej analizy się tego nie widziało. A teraz? Choćby losowanie i pamiętny gif, gdzie bodaj Zambrotta (mogę mylić nazwisko, nie pamiętam kto to był do końca) "miesza" w koszyku, trzymając już i tak jedną piłkę, którą potem wyłonił - żenada, wali przekrętem na kilometr. Teraz pozmieniają wszystko w rozgrywkach tak, by dosłownie, kluby co mają czym dać w łapę będą rządzić i nie będzie czegoś takiego, że Arsenal czy Chelsea odpadną a taki Wolfsburg czy Benfica przejdą dalej...

0

Dosłownie... Śmieszy mnie to jak ludzie chełpią się poziomem brytyjskiej ligi, której drużyny przy konfrontacji z klubami z innych krajów są zmiatane z powierzchni ziemi...

0

Robi się nieciekawie...

2

A potem się dziwić, że tak jak Bartra będzie chciał odejść... Moim zdaniem na najbliższe mecze powinno się postawić na Vidala miast na Mathieu. Nie po to go kupowaliśmy, by teraz grzał ławę. A tak, przynajmniej Katalończyk będzie mieć szansę się wykazać. Jeśli będzie babolować to Mathieu by go zastąpił po prostu.

4

Powiem tak... Villarreal miał swój dzień, niech się cieszy, a nasz zespół nie może cały czas wygrywać. Zawodnicy Barcelony, choć najlepsi na świecie (co pokazał zeszłoroczny tryplet) to jednak nie są roboty, a zwykli ludzie, zdarzają się błędy, czy gorsze występy. Nie można cały czas chodzić na pełnych obrotach i prezentować nieskazitelną jakość. Z Arsenalem też zdarzały się niemałe problemy przecież. Wygraliśmy. Teraz też - grunt, że przewaga w tabeli została powiększona. Niech oszczędzają siły na El Clasico, które będzie ważnym spotkaniem, kamieniem milowym do zapewnienia sobie mistrzostwa. Trzymajmy kciuki za chłopaków. Visca el Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?