ArathornI
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak masz pisać takie rzeczy to lepiej nie pisz nic, bo takie durne komentarze z twojej strony widziałem już wiele razy.
1
Napisałeś, że polski YouTube się kończy, takie głosy to ja słyszałem od ludzi pokroju Isamu których strasznie boli 'sukces' Magicala a wcale lepsi od niego nie są. Więc myślałem, że właśnie z jakimiś Isamu wyskoczysz. Żeby nie było - ja Magicala nie oglądam, dla mnie to patologia, bardziej smutno i straszno niż śmieszno. Podałeś przykład Fazy którego sam oglądam, a takich kanałów wartych oglądania jest na YouTube dużo więcej. Więc dla mnie YouTube się nie kończy, to tylko płacz tych którym pieniążki zbijane na dzieciakach powoli przestają się zgadzać.
1
To podaj przykłady tych 'normalnych' twórców 'normalnych' filmików.
1
'Normalnych filmików' czyli?
0
Ta, jak coś kojarzyłeś to wystarczyło 15 sekund żeby sprawdzić. Nawet na innym serwisie jak ci Wikipedia nie pasuje, chociaż ciężko przekłamywać takie dane jak kluby w których grał piłkarz.
1
Kuszczak, Wikipedia nie gryzie.
0
Bzdury, jest już nawet wersja 1080p w internecie, trzeba tylko umieć szukać.
1
W jakiej czarnej du.ie musi być Barcelona, jeśli wymarzony scenariusz to kontuzja gracza rywali. No i masz lekko wyprany mózg jak mu czegoś takiego życzysz.
1
Dopieszczają wykonywanie jedenastek na karne z Realem w finale LM.
0
Ciężko znaleźć powody dla których warto dopłacić do Note 4x, co do podzespołów to Note 3 Pro ma odrobinę lepsze. Jedynie chyba wygląd zewnętrzny lepszy w 4x chociaż to już rzecz gustu.
0
Jeśli weźmiesz wersję Global to nie będzie problemu z językiem polskim. Z polskiej dystrybucji ABC Data za 1300 zł, super pomysł.
0
http://m.telepolis.pl/wiadomosci/lg-przyznal-ze-zapetlone-restarty-g4-maja-podloze-sprzetowe,2,3,35327.html
Co tu ma dbanie o telefon do rzeczy jeśli samo LG przyznało, że to jest wada sprzętowa? Kto tutaj usiłuje coś sobie wmówić? I dlaczego co trzeci komentarz na mgsm o tym telefonie dotyczy płyty głównej? Oczywiście, 2 dni tylko bez dotykania telefonu. Użytkownicy G4 podają czas SOT na 3 - 4 godziny co jest wartością bardzo mizerną. Jeśli wiesz oczywiście co to jest SOT.
0
Najlepiej wypada pod jakim względem? Chyba bym wolał Moto X Style, chociaż dla mnie wyświetlacz QHD to zbędny luksus, a drenuje baterię jak dziki. A najbardziej to bym wolał jakiegoś chińczyka za mniej niż 700 zł typu Redmi Note 3 pro. Wydajnościowo i jakościowo różnicy dużej nie ma. Za to cena i bateria dużo lepsza.
0
A gdzie czytałeś opinie? Oby nie w sklepach, tam są moderowana i każdy telefon będzie miał dobre opinie. Poczytaj na mgsm, jest sporo o płycie głównej i przegrzewaniu.
0
G4 też ma problemy z grzaniem, żebyś nie trafił z deszczu pod rynnę.
0
G4 ma wadliwe płyty główne, wizyta w serwisie prawie gwarantowana. 2 dni przy takim wyświetlaczu i średniej baterii? Marzenie.
0
Ale o tym, że karnego być nie powinno nie wspomniałeś...
0
Jest wersja normalna, nie Note- Redmi 3 pro, 5 cali tylko bez wyświetlacza FHD. Ewentualnie nowsze Redmi 4 PRO, też 5 cali, FHD.
1
A co wy się tak uparliście na to nie kupowanie na allegro? W czym problem? A jeśli chodzi o P8 Lite to niewiele drożej kupisz Xiaomi Redmi Note 3 Pro które Huaweia wciągnie nosem. Dużo lepszy wyświetlacz, 3 GB RAMu, dużo lepsza bateria no i Snapdragon 650 na pokładzie.
5
Przecież napisał, że "głównie" do tych gier, a nie "tylko" do tych gier. Nie słuchaj ich, nie ma wygodniejszego sposoby na granie w tego typu gry jak konsola i kanapa. Bierz śmiało, zresztą nie wiadomo czy nie najdzie Cię ochota na inne gatunki gier. Tylko ja bym się zastanowił nad PS4 jeśli nastawiasz się bardzo na Fifę/NBA.
3
Oba mają 5 cali a przy tym mizerną rozdzielczość 720 x 1280, 1GB RAMu i malutką baterię. Zabrzmi to trochę głupio ale odłóż trochę pieniędzy i kup coś lepszego, jeśli masz taką możliwość oczywiście. Tutaj będziesz miał lagi świeżo po wyjęciu z pudelka. Szkoda Twoich pieniędzy i nerwów. Naprawdę.
1
Szkoda, że z meczu Realu pokazałeś stopklatkę która jest strasznie nieczytelna i tak przerobiona, żeby nie było widać, ze piłka jest już daleko od zagrywającego z rzutu wolnego Kroosa. Mimo to kawałek piłki widać na dole tego kółka, wiec reasumując nie jest to stopklatka z momentu zagrania piłki.
0
Mało razy Realowi tyłek ratował jak forma była mizerna i nie miał kto bramki strzelić? Ostatni mecz z Napoli przypomnieć? Masz rację nie ma o czym mówić jak ktoś się piłką pół roku interesuje.
0
Zapomniałeś o jednym klubie.
0
Nom, nie był taki silny jak teraz, a Barcelonę rok wcześniej w dwumeczu 7-0 to tak przypadkiem ograli. Od jakiego czasu interesujesz się piłką, pół roku?
0
No to ciekawe, bo "jakiś Ramosik" całkiem nie tak dawno temu dwoma bramkami głową praktycznie przesadził o awansie Realu w dwumeczu z Bayernem.
0
Ty tak na poważnie? Stereo w telefonie w głośnym warsztacie, yhm. Uj z tym, że kilkunastoletnia wieża hi-fi będzie grała lepiej. Dobra, kończę tę dyskusję, jest całkowicie bezowocna.
0
Cały dzień, tylko ciekawe przy jakim użytkowaniu. Poczytaj opinie, ludzie na tą baterię po prostu narzekają. Cyferki, spoko, tyle że fizyki nie oszukasz. Jak bateria ma małą pojemność to samym softem i energooszczędnością za dużo się nie nadrobi. Sam wyświetlacz 5 cali FHD swoje potrzebuje, chyba że trzymasz jasność na 20%. A co do głośników, to owszem plus, ale ciężko znaleźć mi ich praktycznie zastosowanie. Poza domem muzyki na głośnikach nie słucham, trochę wiocha, od tego są słuchawki. A w domu paruje telefon przez bluetooth z soundbarem którego nawet z najlepszymi głośnikami telefonu nie ma co porównywać. Jakie to by super te stereo głośniki nie były to dalej będą tylko głośniki w telefonie, bez basu itp.
0
A i jeszcze co do głośników stereo - niby dlaczego to jest taki duży plus? W telefonie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika