0

Mój błąd, napisałem XA zamiast X. Co nie zmienia faktu, że za 1300 zł dostajesz telefon z baterią 2620 mAh , która będzie miała ciężko wytrzymać cały dzień bez ładowania. Dla mnie to skreśla ten telefon na starcie, zresztą Sony ma ostatnio problem z nagrzewaniem swoich telefonów i podobno w tym modelu też bywa z tym różnie. A co do jakości to miałem parę modeli Sony i była po prostu średnia. Szybko zaczynały się problemy z zamulaniem a i z zewnątrz szybko pojawiały się ślady zużycia mimo, że o nie dbałem. Nie mówiąc o odpadających uszczelkach portów. Wracając do tematu, w tej cenie jest masa ciekawszych telefonów. A i takie z podobnymi parametrami można kupić dużo taniej.

0

Wszystko fajnie, tylko bateria w XA to nieporozumienie, zwłaszcza, że mówimy o telefonie za ponad 1300.
Messiah10 najważniejszy to jest stosunek ceny do jakości, żeby nie przepłacać.

0

Telefony z takimi "konkretnymi flakami" kupisz już za 700 zł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?