O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 181
  • Polecenia 0

Komentarze

0

A ja się zgadzam z CR7 po co to krzyczą i prowokują ? Prawdziwi kibice nie prowokują i szanują przeciwnika. A Messi niech krzyczą gdy on jest na boisku lub konferencji :)

0

tylko ze to Rijkard zbudował ten zespół a Guardiola "wstrzyknoł" w niego nowego ducha.

0

zaczynam sie bać tego Rosella ;p Alves odrzuca kontrakt Ibra wyjazd hmm czekam jak się będzie rozwijać sytuacja

0

nie odchodz nigdy!! A juz tam to na pewno nie!!

0

hahahhaha. Dobrze, że siedzę. Gdyby nie Ronaldo w ich dwóch ostatnich meczach świętowali byśmy już mistrza

Zobacz wszystkie

0

kocham go :* ;p

0

Kuba w naglowku zrobiles blad popraw zawisko czyhrynski ;]

0

przemq7

Wiesz, sezonowcem to pewnie był każdy z nas gdy zaczynał kibicować i przeważnie miłość do klubu zaczyna się gdy się zobaczy spektakularna wygraną, bramkę, czy indywidualnego zawodnika, bo wątpie czy jest dużo osób co zaczęli kibicować np po meczu z Realem w 1995 roku gdy Barca przegrała 5:0.

Część zostanie z nami, a część odejdzie to normalne:D Lepiej mniej a prawdziwych kibiców.

pozdrawiam Ciebie i wszystkich Cules

0

oj sorki zle napisalem ma byc tak : Keirrison

Krystek1899 ale chyba nie mowisz powaznie ze nie skojarzyles o kogo chodzi?

0

Coś nie umiem sie przyzwyczaić do tego wczorajszego wyniku...

Czekam na rewanż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?