A ja się zgadzam z CR7 po co to krzyczą i prowokują ? Prawdziwi kibice nie prowokują i szanują przeciwnika. A Messi niech krzyczą gdy on jest na boisku lub konferencji :)
Wiesz, sezonowcem to pewnie był każdy z nas gdy zaczynał kibicować i przeważnie miłość do klubu zaczyna się gdy się zobaczy spektakularna wygraną, bramkę, czy indywidualnego zawodnika, bo wątpie czy jest dużo osób co zaczęli kibicować np po meczu z Realem w 1995 roku gdy Barca przegrała 5:0.
Część zostanie z nami, a część odejdzie to normalne:D Lepiej mniej a prawdziwych kibiców.
Komentarze
0
A ja się zgadzam z CR7 po co to krzyczą i prowokują ? Prawdziwi kibice nie prowokują i szanują przeciwnika. A Messi niech krzyczą gdy on jest na boisku lub konferencji :)
0
tylko ze to Rijkard zbudował ten zespół a Guardiola "wstrzyknoł" w niego nowego ducha.
0
zaczynam sie bać tego Rosella ;p Alves odrzuca kontrakt Ibra wyjazd hmm czekam jak się będzie rozwijać sytuacja
0
nie odchodz nigdy!! A juz tam to na pewno nie!!
0
hahahhaha. Dobrze, że siedzę. Gdyby nie Ronaldo w ich dwóch ostatnich meczach świętowali byśmy już mistrza
0
kocham go :* ;p
0
Kuba w naglowku zrobiles blad popraw zawisko czyhrynski ;]
0
przemq7
Wiesz, sezonowcem to pewnie był każdy z nas gdy zaczynał kibicować i przeważnie miłość do klubu zaczyna się gdy się zobaczy spektakularna wygraną, bramkę, czy indywidualnego zawodnika, bo wątpie czy jest dużo osób co zaczęli kibicować np po meczu z Realem w 1995 roku gdy Barca przegrała 5:0.
Część zostanie z nami, a część odejdzie to normalne:D Lepiej mniej a prawdziwych kibiców.
pozdrawiam Ciebie i wszystkich Cules
0
oj sorki zle napisalem ma byc tak : Keirrison
Krystek1899 ale chyba nie mowisz powaznie ze nie skojarzyles o kogo chodzi?
0
Coś nie umiem sie przyzwyczaić do tego wczorajszego wyniku...
Czekam na rewanż