0

A ja się zgadzam z CR7 po co to krzyczą i prowokują ? Prawdziwi kibice nie prowokują i szanują przeciwnika. A Messi niech krzyczą gdy on jest na boisku lub konferencji :)

0

tylko ze to Rijkard zbudował ten zespół a Guardiola "wstrzyknoł" w niego nowego ducha.

0

zaczynam sie bać tego Rosella ;p Alves odrzuca kontrakt Ibra wyjazd hmm czekam jak się będzie rozwijać sytuacja

0

nie odchodz nigdy!! A juz tam to na pewno nie!!

0

hahahhaha. Dobrze, że siedzę. Gdyby nie Ronaldo w ich dwóch ostatnich meczach świętowali byśmy już mistrza

0

No tak Sevilla chyba pokazała, że nie będzie łatwo wygrali 5:1 . I mam taką nadzieję, że najbliższy meczyk z Sevilla będzie ciekawy .

0

Do Bojana to ja mam taki sentyment, świetny jest ten chłopak. Mam nadzieję, że zostanie z nami na długie lata

0

Generał Xavi

Rozumiem twoją złość ale po meczu z Chelsea w tamtym sezonie nie wypada nam tak mówić. Będziemy walczyć za rok. I nikt po Tobie nie pojedzie spokojnie jesteśmy kibicami jednej drużyny trzymajmy się razem a swoje zdanie może wypowiedzieć każdy.

0

A ja dziękuję Guardioli.

0

Jeszcze nie przegraliśmy!! Ten się śmieje kto się śmieje ostatni. Będziemy walczyć do końca. Ktoś napisał że piłkarze Barcy przyzwyczaili się do wygranych. Moim zdaniem to kibice się do tego przyzwyczaili, a wczoraj spotkała co nie których niespodzianka

0

Trzeba przyznać, że Inter zagrał lepiej. A tą obronę to mają "żelazną" dosłownie.

Wierze, że w rewanżu zobaczę świetne widowisko i po końcowym gwizdku będzie 2:0 dla nas. Będzie ciężko ale jest możliwe.

Np jak w lidze europejskiej Fulham z Juve ;p

0

Mocne słowa. To już lepiej niech nie mówi co robił przed telewizorem jak oglądał ostatni mecz z Arsenalem.... Nie interesują mnie jego orgazmy

0

remis byłby dobrym wynikiem ale paweldzBarca05 3:3 z włoska drużyna coś nie wydaje mi się. Jak już to 1:1. Chyba, że będzie taki meczyk, że padnie dużo bramek.

0

Espanyol zagrał świetny mecz wynik sprawiedliwy nie ma co mowic zagralismy słabo nawet dogodnej sytuacji nie było. Gramy dalej i walczymy

0

A w realu nie ma mu kto pomagać ciekawe. Trochę dziwna ta wypowiedz. Tak samo pomagają jemu jak i Lionelowi

0

na niego jak najbardziej. Jest bardzo szybki nawet pobił rekord w drużynie Arsenalu na 100m który należał do Henrego a wszyscy wiedzą jaką Thiery miał szybkość gdy był Kanonierem w największej formie.

0

no turbomasakra troszkę za bardzo naskoczyłeś na tego młodego chłopaka. Każdy z nas od czegoś zaczynał swoją przygodę z tym klubem i powinniśmy się szanować.

0

pokazywali to dzisiaj na Canal+ sport . fajny material

0

widze że każdy jest poruszony wczorajszym meczem i wcale się nie dziwie ja do teraz nie mogę dojść do siebie. Poczekajmy na wynik dwumeczu

0

Panowie nie czepiajmy sie Zlatana strzelił 2 bramki, ładne bramki czego chcieć więcej szukał gry dobrze zagrywał do partnerów. Dla niektorych to nie wiem co on by musial zrobic żeby im w końcu coś pasowało chyba w najbliższym GD strzelić hattricka i ze 3 asysty zaliczyc....

0

Coś nie umiem sie przyzwyczaić do tego wczorajszego wyniku...

Czekam na rewanż

0

organizuje ktos cos w okolicach ostrowa wlkp ? jak tak to prosze o kontakt 8667573

0

szymo55

jezeli sie do tego odnieś co napisales to kazdy kiedys starci forme a narazie poki co to daje drużynie tyle ile moze.i dla twoje porownania Tak samo jest z Rooneyem w MU. A najlepiej moze jak by zawodnicy ich pokroju wogole nie grali w piłke bo po co jak tylko na nich sie gra opiera tylko oni strzelaja bramki? to nudne co? dziwi mnie twoja wypowiedz

0

Bedzie dobrze panowie do konca ligi daleko i to nie koniec walki!!! Bój trwa nadal Visca El Barca

0

Mamy mały spadek formy i troszke kontuzji, ale wywalczyliśmy dobry wynik przed rewanżem i mam nadzieje ze na CN uda nam sie wywalczyc awans do nastepnej rundy

0

Challenger postarałeś się o świetny artykuł, bardzo fajnie się go czyta zaczynając od porażek i chaosu w klubie, aż po pasmo sukcesów. Tak mi się nasunęła nazwa na ten temat haha " Wyleczenie z choroby Gasparta"

I mam nadzieje, że ostatnie zdanie tego tematu się potwierdzi.

0

Panowie spokojnie. Niech to będzie luźny temat, niech się każdy wypowie co jak i dlaczego. A tu zaczyna się kłótnia wewnętrzna, a pewnie nie temu służył ten temat. Więcej luzu. Łączy nas wszyskich tutaj to samo czyli Barca wiec szanujmy się

0

przemq7

Wiesz, sezonowcem to pewnie był każdy z nas gdy zaczynał kibicować i przeważnie miłość do klubu zaczyna się gdy się zobaczy spektakularna wygraną, bramkę, czy indywidualnego zawodnika, bo wątpie czy jest dużo osób co zaczęli kibicować np po meczu z Realem w 1995 roku gdy Barca przegrała 5:0.

Część zostanie z nami, a część odejdzie to normalne:D Lepiej mniej a prawdziwych kibiców.

pozdrawiam Ciebie i wszystkich Cules

0

Guma20 RM

Dlaczego tak jest? Bo sezonowcy sie naogladali tamtego sezonu i myślą i by chcieli żeby każdy bramki stzelał jak jakieś maszyny. A Ibra czy ktoś inny są tylko ludźmi i zdażają się załamania formy itd.

Także walka o mistrza będzie do końca i pozdrawiam prawdziwych kibiców :D

0

graliśmy bardzo ładnie. jak tam patrze to Xavi i Iniesta oni graja o wiele lepiej jak w poprzednim sezonie to mnie napawa wielkimi nadziejami na ten sezon :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?