Archi20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
cieszylbym sie jak by tam byla jakas niespodzianka i by sie zakonczylo remisem ;p
0
Nie moze odejsc!! Przeciez to jeden z lepszych defensorow na swiecie ktory potrafi takze pociagnac gre dryblowac i uderzyc! Zarzad bedzie musial mu przygotowac nowa oferte kontraktu.
0
dopoki nie ma kontuzji?? a co jak beda? transfery sa potrzebne
0
Messi
0
a mnie aż raziło w oczy brak strzałów z dystansu!! Bylo kilka dogodnych pozycji gdzie mogły paść strzały, a my chcieliśmy wjechać do bramki! Też sie zdziwiłem że Pep zrobil tylko jedna zmiane... tak naprawde Iniesty oczekiwałem na boisku duuużo szybciej
0
bo mamy specow z wolnych:D jak z daleka to tylko Alves bo ma powera w nodze a jak blisko to technicznie Xavi :D chociaz nie ukrywam ze Zlatan tez sobie dobrze radzi w tym fragmencie gry
0
bedzie sie dzialo:D przeczuwam mecz z lekką przewaga Barcy :d
0
mam nadzieje ze skonczy u nas kariere swietna kariere wspanialy kapitam wspanialy zawodnik
0
Makka
Ale za to co zrobil Eto dla Barcy to nie znaczy ze mamy odrazu o nim zapomniec bo przeszedl do innego klubu!
0
omggggg! nie wygrali meczu to niby wina Leo? Co on jest jakis bogiem? to jest zwykly czlowiek oczywiscie obdarzony wielkim talentem ale nie zawsze idzie samemu wygrac mecz!
0
na Canal + sport nie leci zaden mecz z ligi hiszpanskiej pokazuja ManU vs. Tottenham i Arsenal z kims tam o ile dobrze pamietam program na ten dzien
0
Ostrzeżenie
0
Palce lizac:D dobrze sie zapowiada. Ibra swietny mecz zagral a pamietajmy ze jeszcze nie jest w pelni zdrow i nie jest jeszcze w pelni zgrany z zespolem a tu taki dobry wystep dobrze wrozy ... :D
0
no prawie podstawowy skald duzo nie brakuje to bedzie wazny mecz bedzie mozna zobaczyc w jakiej formie jest zespol ! mysle ze bedzie dobrze i oby Ibra pokazal ze juz sie wkreca w styl gry Barcy itd
0
Jako jadyny tak sie zachowal nikt inny tego nie zrobil! widac ze fabregas to nie tylko wspanialy pilkarz ....
0
panowie bedzie gdzies mozliwosc obejrzenia gdzies meczu w tv leci moze na jakis kanale? ?
0
ja jestem dobrej mysli gra Barcy na dobrym poziomie pomimo braku 3 podstawowych zawodnikow. Zobaczymy co bedzie z City bo to bedzie raczej bardziej wymagajacy przeciwnik, ale dopiero wchodzimy w sezon a ta wygrana podnosi morale zawlaszcza mlodych Bojana czy Pedro ;p
0
moim zdaniem Bojna troche egoistycznie gral wczoraj ;p ale bomby Alvesa to pierwsza klasa ;p
0
-czarna wołga
tak, wczoraj była inaguracja sezonu
0
wczoraj Arsenal wygral z Everonem na wyjezdzie 1:6 Fabregas strzelil 2 bramki i zaliczył 2 asysty, zostal wybrany jako Man of the Match ;]
0
ja tak samo zwlaszcza druga linia cos mi sie nie widzi w perspektywie calego sezonu! pieniadze raczej sa trzeba kogos sprowadzic chyba ze nasza mlodziez jest tak przygotowana fizycznie ze podolaja w co watpie
0
no raczej tak chociaz myslalem ze juz sie zacznie od meczu z athletico;p ale dzieki na info! a co do tematu to oby Pep go zostawil w skaldzie to jest przyszlosc wielka przyszlosc
0
sorki ze odbiegam od tematu ale powiedzcie mi kiedy rusza tutaj liga typerow?
0
Fabregas zostanie w AFC
0
Eboue juz pare dni temu zadeklarowal ze zostaje w Londynie
0
czy wiecie jak naprawde bylo z Fabregasem i dlaczego opuscil Barcelone w wieku 16 lat ? dlatego ze w barcelonie powiedzieli ze z niego nic nie będzie, Wenger go wziąl mimo to pod swoje skrzydła i zrobil z niego pilkarza swiatowej klasy, w Arsenalu nauczył sie grac w piłke pod okiem Patrica Vieiry, wiec z niego taki wychowanek barcy jak ze mnie akrobata ;] a teraz wielce ze Arsenal go ukradł > smiech na sali i napewno jest wart więcej niz 30 mln, to jeden z najlpeszych PlayMakerów na swiecie
0
skad kupujecie koszulki?
0
my mamy taka szkolke takie zaplecze mlodych talentow ze chociazby sie chcialo to i tak sie nie da upchac nawet polowy do pierwszego skladu! ale trzeba ich trzymac jak najdluzej ewentualnie wypozyczac jak to mialo miejsce z Pique ;]
0
nie wypozyczac go! niech Pep powoli go wprowadza do skladu. ten chlopak ma wielki potencjal wogole jak patrze na szkolke barcy to o przyszlosc sie nie ma co martwic zabardzo
0
nie wypominajmy mu jednego meczu. liczy sie caly sezon a nie pojedynczy mecz;]