0

Cesc jak na swoj wiek jest bardzo doswiadczony ma prawie najwiecej spotkan zagranych w arsenalu a ma dopiero 22 lata Adams ma wiecej tylko chyba. Arsenal to dobra druzyna ale ich transferow troche nie rozumiem w tym okienku! niech przyjdzie jak co ten Cesc chociaz osobiscie watpie zeby w tym sezonie doszlo to do skutku ale bylaby to dobra alternatywa za inieste wrazie czego bo razem grac raczej nie beda bo Yaya musza bys na swoim miejscu :D

0

nie mam zamiaru sie klocic! tylko zeby bylo jasne nie mam nic przeciwko temu transferowi jak najbardziej jestekm za"D

0

cwaniak freestyle200

zal to mi was!! mam brata ktory jest kibicem arsenalu dluzej niz wy pewnie barcelony! i nie raz rozmawiamy o pilce itd! wiec moze pierw sprawdzcie informacje a pozniej sie czepiajcie kogos ktos cos wie!

0

ogolnie powiem tak Cesc jest jednym z najlepszych grczy obecnie na swiecie! teraz gdy jest gwiazda barca upomina sie o niego mowi ze wychowanek itd. ale jak mial 16 lat powiedzieli mu w klubie ze nic z niego i tak nie bedzie, wiec Wenger wziol go pod swoje skrzydla i zrobil z niego gwiazde! oczywiscie co nie zmienia faktu ze bardzo bym go chcial w Barcy chociaz to bedzie ciezkie do zrealizowania

0

jak mogles starcic nadzieje mecz sie konczy po gwizdku sedziego! ale piekny filmik łezka sie kreci w oku! warto czekac i kibicowac dla takich chwil:D

0

a nie to iniesta hahah widzisz takie pierdoly pisza ze az zle przeczytalem hahahahaha

0

xavi w Man U?

Messi w realu?

zobacz www.zal.pl

0

juz niech te wakacje sie koncza dzieci ida do szkoly a ja chce zeby sie sezon zaczol bo juz wytrzymac nie moge!! specjalnie z kumplami zalozylismy cyfre bo mamy dosyc ogladania na kompie jeszcze co chwile sie tnie albo wylacza! chociaz moi najlepsi kumple to kazdy z nas jest podzielony jeden kibicuje arsenalowi drugi manchesterowi unitted trzeci liverpoolovi a czwarty reali jak jest grand derby to zadyme mam znim jak nie wiem hahaha oczywiscie zdrowa rywalizacja ale glosna raz stol rozwalilismy itd!

0

jak najbardziej sie zgadam!!

0

blaugranacule19 oj nie prawda ale i owszem! od taktyki tez duzo zalezy! bo nawet gdyby przyszedl trener tylko z charyzma i osobowoscia nic to nie da! trzeba zespol ulozyc i taktycznie i trzeba dac siebie!

0

ogolnie to ja jestem zszokowany dojrzaloscia trenerska Pepa!!!!!!! przeciez on niedawno skonczyl kariere dopiero co zaczyna kariere trenerska a juz tyle zdobyl i wydaje mi sie na doswiadczonego trenera! moze to nawet lepiej ze mlody trener bo bardziej nawiazuje wiez z pilkarzami wcale nie duzo mlodszymi od niego! oby do przodu Vamos Barca Vamos Pep!!!

0

jak mozna typowac ?? wyraznie jest napisane w zakladce liga typerow "brak spotkań"??

0

Kuba w naglowku zrobiles blad popraw zawisko czyhrynski ;]

0

real odwieczny wrog ale nikt i nic tego nie zmieni ze sa najlepszym klubem w hiszpani! 10 letnie dzieci tego nie rozumieja dlatego taki brak szacunku

0

chlopaki troche posty piszecie nie na temat newsa ... ;p

0

juz pare miesiecy temu chyba henry sie wypowiadal no w kazdym razie byl taki news ze jak mu sie skonczy kariera chcialby przejsc do MLS i nie ukrywa ze glownie z perspektywy finansowej! no i bardzo dobrze wszystko zdobyl co chcial dzieki barcy ma w koncu upragniona lige mistrzow i moze sobie grac gdzies w slabszej lidze pozniej :) ale tak czy inaczej henry to wymiatacz:D

0

ibrahimovic ma 28 lat a bojan 18 ibra pogra pare sezonow mysle ze nie wiecej jak 3-4 i wtedy bojan bedzie number 1!! oby tak sie stalo bardzo lubie tego pilkarza i ma duzy potencjal! takze Bojan czekaj na swoja kolej wszystko z czasem;]

0

jestem jak najbardziej za! 21 lat to juz wilelki zas zeby wejsc w pierwsza druzyne i to powinno bys bardzo dobre wejscie!

0

jak nasza mlodziez wyrosnie to nie bedzie na nas bata w europie! inne kluby takze maja bardzo utalentowanych wychowankow ale my ich mamy cala mase! sam sie dziwie skad oni ich biora ... :D bedzie dobrze nie boje sie o skald w przyszlosci ! Vamos Barca

0

tyle pieniedzy i jeszcze ZDROWY Eto za polamanego kolesia... ? hehe! oby jak najszybciej sie wyleczyl z tego :D

0

zeby nie bylo tak ze przez niego sprzedaja Bojana albo cos!! Bojan ma predyspozycje na swietnego napastnika! ale ciesze sie ze ten transfer doszedl do skutku

0

btw nie twierdze ze ibra jest slaby ale stanowczo przesadzili z taka kwota za niego! bedzie mial mu kto zagrywac bo linia pomocy i messi i titkiem na bokach to swietni zawodnicy moze nastrzelac troche bramek! ale on musi strzelac kilka sezonow zeby sie zwrocic a tego nie jestem pewny

0

drogi kibicu realu! to jeszcze nie jest pewny transfer! a jezeli dojdzie do skutku to oczywiscie masz racje w tym co napisales!

0

koledzy olejmy to! juz wszystko powiedzialem w swojej poprzedniej wypowiedzi! naczytal sie wypowiedzi sezonowcow! i mysli ze kazdy taki jest

0

Bartoszu86!

piszesz ze obrazamy i nie mamy szacunku dla innych? a ty co teraz piszesz? nas obrazasz! a moze nie pamietasz jak ty sie sadziles gdy real zagarnial wszystko? gdy jechaliscie z Barca jak z g*wnem? teraz Ci zal d*upe sciska ze Barca zagarla wszystko? to jakie real robi transfery mnie nie obchodzi ich sprawa ich kasa niech se miliard nawer daja za jednego! a jezeli chodzi o messiego? to moze mi powiesz ze nie jest w najlepszej czolowce na swiecie? zobaczysz ile teraz bedziesz mial sezonowcow bo przyszedl kaka ronaldo benzema itd! beda tak samo gadac jak real bedzie wygrywal jak sezonowcy z barcy teraz! a prawdziwych kibicow nie obrazaj!!

0

jak by ich kariera miala sie rozwijac jak moje wyskoki alkoholowe to az strach pomyslec jaki bylby pogrom w la liga i champions league haha!

0

lol co oni robia? przeciez samo sie prosi zeby go kupic! kupili maxwella za grosze o wiele mniej niz mieli dac za fillipe to im zostala kasa + miejsze zarobki villi ! pomalu mnie wkurza ten zarzad!! zeby potem nie zalowali jak go nie kupia

0

za ten sezon co zagral za ta bramke z chelsea to bym mu tam nawet swoja laske wyslal niech sie z nia bawi :D:D:D

0

lol!!! messi skromny chlopak a ronaldo na tym zdjeciu sadzawa jak nie wiem! ciekawe gdzie na solarke chodzi? jakies pierscionki damskie na palcach pewnie to sa GPS'y haha! przynajmniej to wiedza ze barca w tamtym sezonie nie miala sobie rownych i za to szacunek ze nie wymyslaja pretekstow czemu barca wygrala! vamos Barca

0

kocham go :* ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?