0

the sun a kto mogl to napisac! jutro bedzie offerta za messiego z realu ... hahaha good joke

0

nie bierzcie tego na serio "the Sun" w angli to tak sam jak w hiszpani "el mundo Deportivo" albo w polsce "fakt" jedna wielka sciema!!Cesc nie przyjdzie powinni podawac tylko pewne i oficjalne newsy a nie dziennie 100 newsow i wszystko sciemy!

0

tak mowimy poniewaz mamy defensorow yaya przedluzyl kontrakt jest jeszcze keita takze 30 mln nie ma sensu wydawac! lepiej te 30 mln przeznaczyc zeby Ville i Filipe sprowadzic! bo raczej wiecej transferow sie nie zapowiada w tym okienku

0

jezeli yaya zostaje to sprowadzenie mascherano nie jest niezbedne! tez mamy bardzo dobrego defensora ;]

0

Kocham go :*

0

jest dobry juz i do tego mlody jest szansa ze pod okiem dobrych spejalistow rozwinie sie jeszcze bardziej i bedzie jednym z lepszych lewym obroncow. Napewno Barca oferuje lepsze warunki do tego ;] takze mysle ze transfer sie uda

0

to ile za niego dawaja itd mnie tyle obchodzi co zeszloroczny snieg ich kasa ich sprawa! zeby nie zalowali

0

PUYOL obronca i kapitan z charakter! chyba byl najlepszy wczoraj na boisku z przodu atakowal a za chwile byl juz z tylu i wymiatal co sie dalo! godnie zastapil Alvesa na prwej!

0

woczraj bylem bliski zawalu tak sie denerwowalem przed meczem i w koncu mamy ten puchar jestem niezwykle szczesliwy czekanie sledzenie wszsytkich meczow itd odwzajemnili nam pilkarze Barcy tym wygranym finalem!! Vamos BArca!!!!!!!!!!!!!! :*:*:*:*:*:**:*:*:

0

nasi obroncy powstrzymaja ronaldo tak jak kazdego:) VAMOS BARCAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

napewno zabardzo nie daja pograc jedni messiemy drudzy cristiano beda miec podwojne kryciet wedlug mnie pewne a wiec zostaje wolny srodek pomocy czyli xavi iniesta a taki carrik i anderson raczej nie bede ich do naszych asow porownywal ;p btw messi moze miec nawet poczworne krycie i da rade

0

on powinien bys studiowany przez nich dzien i nic na video!!! proste cristiano jest dobry jak sie rozpedzi podwoic krycie i neutralizoawc go juz na polowie manchesteru i bedzie ok

0

doświadczony zawodnik i przemyslana odpowiedz! Da rade co to taki krystyna jak powiedzial jeden na jeden ciezko ale sam nie bedzie gral asekuracja bedzie! wystarczy ze bedzie sie go powstrzymywalo odrazu po przyjeciu pilki i bedzie niegrozny ;]

0

i tak jest eto przegral krola strzelcow na wlasne zyczenie wiedzialem ze tak bedzie!!

0

nie podobaja mi sie te koszulki! Z tego sezonu sa o wiele lepsze te mi sie kojarza z przeszloscia a trzeba isc do przodu ;p

0

ja tam go nie chce!! nie widzi mi sie w Barcy ;/ wole ville albo aguero, a jak nie zrobia transferu w lini ataku to niech zostanie eto moze sie przelamie bo ostatnio troche kiepsko za duzo 100%-owcyh sytuacji nie wykorzystuje! no zobaczymy co bedzie

0

paulov wiesz moze jest spadek formy ale bez przesadzy zeby w kazdym meczu po tyle sytuacji marnowac nie na takim poziomie!! przeciez on jak by chcial to by juz iles kolejek temu zapewnic sobie zlotego buta wykorzystujac te genialne podania od kolegow z pomocy, a tak na wlasne zyczenie jeszcze przegra z forlanem chociaz zycze zeby to wlasnie eto to zgarnol to chyba zrozumiale ;p

0

elo gdyby to twoja druzyna tak grala to pewnie by cio nawet nie przeszkadzala bramka ze spalonego! taki z ceibie kibic? prawdziwy kibic ma szacunek do druzyny ktora obecnie jest najlepsza! wez lepiej tu nie wchodz i sie nie wypowiadaj!

0

fakt eto normalnie zal!! ale jak byscie zauwazyli to nie pierwszy raz w tym sezonie! i nikt mi nie powie bo chociaz ostatnio sie ze mna ktos klocil o to ze eto ma glownie strzelone bramki dzieki kolegom! jezeli mu sie nie poda zeby strzelil na pusta albo z 2 metrow to nie strzeli wiekszosc jestem pewien ze henry napewno by tam z 1 wcisnol z tego co on!! nie wiem ale zmarnowal mi troche nerwow wczoraj mimo ze wygrywali pewnie, ale w meczu z manchesterem nie bedzie mozna sobie na to pozwolic!!

0

na camp nowu tez powinien bys karny dla barcelony ballac powinien dostac czerwona kartke! tego nikt nie wspomina wszyscy mowia tylko o meczu na stamford!! sedzie tez czlowiek ma prawo sie pomylic! na camp nou bylo sedziowane na niekorzysc barcy na stamford na niekorzysc chelsea byliscmy lepsi i wygralismy nie tracilismy bramki u siebie a strzelilismy na wyjezdzie i wszystko! VAMOS BARCA:*

0

dobrze miec takich pilakrzy ktorzy sa w klubie nie dla pieniedzy czy slawy!! nawet gdy jest zle nie idzie sezon walcza i maja nadzieje na przyszly i w koncu taki wspanialy sezon wrocil!! nikt sie nie przechwala maja szacunek do innych ! brawo!

0

|Konrad| oj masz racje nazbiera sie tych sezonowcow;p mecz piekny potwierdzajacy forme barcy w tym sezonie! gdyby nie ten iker w realu ehhh swietny bramkarz!! takze panowie i panie teraz czekamy na chelsea :)

0

vamos Barcaaaaa!!! ahh piekny mecz Barca nie zostawila zadych zludzen w hiszpani kto rzadzi w tym sezonie! a tak przy okazji juz nie duzo bramek im brakuje do rekordu:D

0

xavi,iniesta,ribery,messi,eto,henry????? nie uwazacie ze jakis defensor by musial jednak byc??;p

0

niech sobie spekuluja wysnuwaja teorie ale poki co to my jetsesmy liderem i mamy przewage trzeba patrzec na rzeczywistosc a nie gdybac! a pod drugie real jest dosc silnie oslabiony jak na mecz z barca, takze osobiscie jestem dobrej mysli 2:0 i dwie brameczki messiego

0

panowie moze przesadzamy takze nie klocmy sie tylko trzymajmy kciuki za potrojna korone! vamos barca pozdro:*

0

to byl antyfootbal! same faule itd! to sie zemsci na stamford bo zeby wygrac nie beda mogli grac tak samo!! a pomimo ich gry i tak mielismy wiele sytuacji ale braklo szczescia! vamos barca!!

0

jak dla mnie nawet czy strzela czy nie mozna sie postarac o lepszego bo paru ich jest ale jezeli nie da rady o innego niech zostanie sam henry nie da rady! zobaczymy zreszta bo brukowce lubia puszczac plotki !

0

ale ile akcji jest zaprzepaszczona przez niego! wydaje mi sie ze postaranie sie o ville bedzie lepszym pomyslem. ile villa od kliku sezonow strzela bramek i to w nieco slabszym klubie:) nie wiem jezeli nie sciagna kogos lepszego to lepiej niech go nei sprzedawaja!

0

tylko ze on bedzie go faulowal a messi go osmieszal na koncu mu sprzeda kose w nogi i sie kontuzji nabawi wiesz jak graja w angli! powstrzymac idzie kazdego ale na obrcna chwile nasza dume najtrudniej! vamos Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?