Archi20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pep jaki "BYŁ" ????????????????????
Ona ma grac, ma bys w składzie ma zostać z nami!!
0
Tak musiało sie stac:D
Chociaz chciałbym też żeby Xavi ta nagrode dostal, ale juz nie ma sie co czepiac ważne ze ktos z naszych :D
0
Zostań z nami !!!
0
niech sie naucza że nie ma co zadzierać z Blada Twarza .... !!!
0
Wiesz rozumiem, ale poprostu jestem taki że nie jade po innych mimo ze nie koniecznieich lubie... ;p jak chca sie w realu sadzic co to nie oni prosze bardzo mam to gdzies jak sie żala prosze bardzo mam to gdzies! Dla mnie sie liczy Barca bo to cos wiecej niż klub ...
0
silvinho09
bądz troche bardziej obiektywny bo CR nie strzelil ale u nas Messi tez nie! Jestem kibicem Barcy ale mam szacunek dla innych rywali mecz byl w miare rowny ale to nam sie udalo strzelic bramke i cieszmy sie:D
0
a to fakt ze Abidal o wiele lepiej gra! Ale jak dla mnie wczoraj nejlepszy byl Puyol. jak przychodzi do waznego meczu np wczorajszego czy jak byl final Champions League to on przechodzi sam siebie :D
0
no nie powinno bys takiego czegos ale za chwile powiedza ze przez to real przegral bo kibice barcy oslepiali ich laserami....
0
Visca el Barca :D
0
jak Xavi tak podnosi morale w drużynie jak moja wiare w ich zwyciestwo to myśle że bedzie dobrze ;]
0
mam nadzieje ze w tym meczu my tak jak i oni wyjdziemy w optymalnym składzie i licze na świetne widowisko no i oczywiscie byłoby miło jak by Barca wygrała ale jak bedzie zobaczymy
0
;| :( brutalne
0
no z nimi jest naprawde ciezko jak bez Ronaldo przegrywaja 4:0 z trzecioligowcem o ile sie nie myle ...!
0
nie no przeciez jest yaya swietny defensor jest keita niedosc ze znakomity defensor to jeszcze bramki strzela jak super snajper! jak dla mnie troche za drogo mozna lepiej spozytkowac te pieniadze
0
świetne, świetna robota wszystko świetnie zrobione :D oby tak co miesiac:D
0
chyba w poznaniu bede mial najblizej bo nikt nic nie pisze zeby bylo cos kolo ostrowa wlkp albo kalisza
0
chrusfcb
a bedzie tam jakies spotkanie? zbierze sie ekipa? mam do poznania 100km ale moze bym wpadl jak nie znajde czegos blizej
0
jucha14
a skad jestes?
0
robi ktos cos w okolicach ostrowa wlkp albo kalisza?
0
no ProSabaku ma w pewsnym sensie racje ale to ze nie strzelilismy im bramek to ich zasluga dobrej gry w obronie a takze jak wiemy i szczescia, ale taka jest piłka! wierze ze damy rade teraz pełna mobilizacja i do przodu!
Vamos Barca !! Vamos Blaugrana
0
tak jest nie wracajcie do Eto że moze gdyby byl to bylo tak i tak! jeszcze nie dawno wszyscy sie podniecali jak to Ibra nie strzela a nie strzelił w dwóch meczach i odrazu cos nie tak! Spokojnie panowie mamy jeszcze 2 mecze
0
tak jak mowie Sebgon ogolnie to napewno Casillas lepszy ;p no ale mamy troszke słabszego bramkarza ale obronie od nich o wiele lepsza pierw trzeba przejsc nasza obrone żeby sie dostac do naszego minimalnie "słabszego" Waldka heh :D
0
no no :D Waldek coraz lepiej broni oby tak dalej ;p
0
niech sie nikt nie zdziwi jak nie wygramy meczu 6:1 jak ostatnio wazne zeby wygrac:D
0
to jest typ zawodnika ktory jest skromny ktory wie ze jego osiagniecia indywidualne sa powiazane z cala druzyna a nie jak ronaldo mysli ze jest nr 1,2 i 3 na swiecie..... hahahaahahahahha!
Vamos Leo Vamos Barca :*
0
hehe no raczej .... haha
0
oj sorki zle napisalem ma byc tak : Keirrison
Krystek1899 ale chyba nie mowisz powaznie ze nie skojarzyles o kogo chodzi?
0
mam nadzieje że sztab medyczny da sobie bardzo szybko rade z tym miejmy nadzieje drobnych urazem! Jak narazie nie mamy praktycznie nikogo na zmiane przydal by sie wypozyczony Kirismon
0
jedyne co trzeba wyeliminowac to, to ze podczas gdy wygrywamy załóżmy 3:0 przychodzi jakies rozluznienie i zabawy w defensywie dopiero jak stracimi bramke przestaja sie bawic, a tak pozatym to Vamos Blaugrana :D
0
koncówka postu jak najbardziej trafna! do rozegrania mam jeszcze bardzo dużo spotkań jak wiadomo nie mamy zbyt silnej ławki rezerwowych dlatego (odpukac) w razie kontuzji jakiegos czolowego gracza moze isc troszke gorzej