Archi20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie mam nadzieje tylko ze to sie nie zemsci! niech lepiej strzela na 2:0 bede spokojniejszy
0
no niee idzie Zlatanowi odstaje w ostatnich meczach od druzyny. nawet podania proste podania mu nie wychodzą. Ale mam nadzieje ze niedlugo wroci do formy i wynagrodzi nam to i to z procentem
0
aż sie płakać chce z radośći
0
SZACUN!
0
Super!! Mes Que Un Club jak najbardziej
0
Arsenal w czołowce na swiecie :) własnie objęli prowadzenie w premier league i kto uwaza ten klub za sredniaka sam sie kompromituje swoimi poglądami na temat footballu
0
a ja bym chcial zobaczyc w jakims meczu o pkt w lidze Assulina albo Rochine
0
ale mi ulżyło!
0
Świetne :D :D
0
ja chyba jestem zbyt miekki na takie filmiki. Mam nadzieje że zostanie
0
Kiedyś wypowiedział się, że zmienił sie w milanie i nie kłamał. Patrząc na jego mecze widzę, że gra dla całego zespołu walczy jak może i sa efekty. Już nie ma tego gwiazdorstwa co było na chwile przed odejsciem z Barcy! Bardzoooo mnie cieszy jego dyspozycja i mam nadzieje ze będzie strzelał tak dalej!
0
o tak Iniesta to przeżywa ponownie "renesans" . Wydaje mi sie ze zaczyna pogrywac lepiej niz w tamtym sezonie oby tak dalej. A Abidal to nie musze nic pisac bo sami wiecie :D
0
nikogo nie faworyzuje ale Eto grał w Barcy pięc sezonów i wiadomo jak kazdy człowiek miał wzloty i upadki, a Ibra gra dopiero pół sezonu poczekajmy i wtedy będziemy mogli ocenić i porównach ich obiektywnie :)
0
nie tylko u was trzech:D:D juz jest nas czterech haha
0
w sobote sie odegramy;p nie ma co płakac na pucharem. ! W tym roku bedzie cięzko cos wygrac ale wierze do konca ze bedziemy walczyc!
0
moze jeszcze frytki do tego dają?
I tak nie przejdzie i tak. Połowa mysli ze skoro jest wychowankiem to MUSI wrocic, a wcale nie musi.
0
filmik "gladiatorzy Pepa" doprowadził mnie do wzruszenia wszystkie najważniejsze momenty, które oglądałem cały sezon ujęty w paru minutach piękne!
0
myslalem ze przerwa swiateczna nam zrobi dobrze. ale widze ze forma chwilowo gdzies uciekla. Ale to nie koniec meczu poczekajmy
0
gramy cos wogole? mamy akcje?
0
dajcie spokoj z nim w koncu!!
bedzie chcial to sam sie wypowie a nie pelno niepotrzebnych newsow wogole wyssanych z palca!
wogole to ze jest z barcelony wcale nie znaczy ze MUSI nas przyjsc. przyjdzie to przyjdzie nie to nie chociaz nie ukrywam ze chcialbym go u nas
0
http://www.kanonierzy.com/shownews_id-14582_Fabregas--Tylko-Arsenal.shtml
0
zamieszczacie duzo bezsensownych plotek o Cescu a dlaczego nie zamiesiliscie tej wypowiedzi ?
http://www.kanonierzy.com/shownews_id-14582_Fabregas--Tylko-Arsenal.shtml
0
http://www.kanonierzy.com/shownews_id-14582_Fabregas--Tylko-Arsenal.shtml
0
Cesc zostanie w Arsenalu :)
0
4 edycje: finał, 1/8, cwiercfinal i półfinal
poprawka
0
ktos napisal ze przez 4 lata Arsenal nic nie wygrał, otóż w 2006 przeniesli sie na nowy fantastyczny stadion, co wiąze sie z ogromnymi kosztami, dodając jako ciekawostke druzyny ktore budują nowy stadion w nastepnych sezonach spadają na dół tabeli, Wenger zdołal utrzymac bardzo wysoki poziom, w Lidze Mistrzów zachodzą ciągle bardzo daleko, ostatnie 3 edycje to finał, cwiercfinał i półfinał,(dla porównania Liverpool nie wygrał ligi od 19 lat i w tym roku tez tego nie zrobi, ugrali tylko tą LM, w Anglii mistrzostwo kraju to cos wiecej nic w Hiszpanii) teraz sytuacja sie stabilizuje i jak widac wszystko sie układa po mysli Wengera, walka o mistrzostwo Anglii jest o wiele trudniejsza niz w la liga, co do Fabregasa, wlasnie wrocilem z meczu i jest on po prostu skarbem Wengera, znakomity zawodnik ktory napewno jest lepszy od Xaviegoi to juz w tak młodym wieku, a jak ktos ma zastrzezenia niech wejdzie na oficjalną strone premierleague i zobaczy ostatnie sezony kto mial najwiecej asyst w PL dla porwónania xabiego alosno, gerrarda i lamparda tam nie widac, w tej chwili Fabregas po 18 meczach w lidze ma 9 bramek i 12 asyst !
pozdrawiam nabuzowanych kibiców kórzy srają pod siebie z mysla ze Cesc wróci do barcy
0
"Moim celem jest pozostanie w Barcelonie na wiele lat".
Mam nadzieje że to nie psute słowa i zostanie z nami tak jak powiedział.
0
nie sprzedawac go!! jak wroci z wloch to bedzie wymiatal u nas! podszkoli sie we wloskiej obronie:D ja widze w nim potencjał
0
a sam osobiscie wole nikogo nie kupowac za rok czy dwa tylko chce żeby wrocil do nas Caseres ktory znakomicie sobie radzi w Juve!
0
Looky
Obojetnie jak pisze to lepiej zrob zeby tam było "jest" tak bedzie lepiej zwlaszcza dla mojego zdrowia psychicznego hahaah